Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs
 Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?
 Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?
 Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...
 

Sfat cumparare masina SH ieftina

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
floo1987

floo1987

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 12.01.2011

View Post_Smiley_, on 30 iulie 2014 - 15:34, said:

nu prea reusesc sa inteleg de ce ar vinde cineva o masina cu "pana in 10 mil" cnd un tichet rabla se vinde cu 15-20 milioane.

In 2012 am vandut vouchere dinalea de 3800 lei chiar si cu 2700, anul trecut nici cu 300 de lei nu s-au dat voucherele astea noi. Iar voucherele se dau pe relatii, expira repede ... mai bine tai masina si o dai la fier vechi decat sa te bagi in hora cu statul roman.

#38
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,883
  • Înscris: 25.01.2007
am vazut voucere si la 100 lei, plus ca multi au ramas cu ele pe post de hartie igienica.
se arunca multe voucere la un moment dat pe piata, in plus au termen limitat.
de exemplu baga 20.000 de voucere, valabile 3 luni. efectiv nu sunt 20.000 de cumparatori de masini noi pe piata in acele 3 luni sa absoarba si sa sustina un pret la acele voucere.

#39
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
in 2012 prin primavara spre vara am dat si eu voucherul cu 1400 ron a 2-a zi ce l-am luat.Traiasca forumurile.Care statea cu 2500-3000 ron au ramas cu ele. Era ff incantat omul care mi l-a cumparat.  La dealerii de masini daca mi se oferea 10-12mil maaxim !!!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate