Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...
 Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i
 Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...
 De unde cumparati piese de schimb...

Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...

Cum se calculeaza dobanda lunara ...
 

Recomandare microfon wireless

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
Silent_Runner

Silent_Runner

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,634
  • Înscris: 29.05.2004
Am luat un microfon dinamic wireless de la Show, se aude bine dar numai de aproape.
Am nevoie de unul mai sensibil, care sa permita unui vorbitor sa-l foloseasca montat pe suport, nu doar tinut in mana.
Cel pe care il am acum nu capteaza de la 40 cm, numai de la 5 cm sau mai aproape. Am reglat
sensibilitatea din potentiometrul preamplificatorului din el, dar am ajuns abia la 10 cm, nu la 40-50.
Mi s-a recomandat Show UP8DR, dar nu e in stoc pentru a putea face o proba.

Exista microfoane wireless mai sensibile? Condensator? Preferabil nu din cele pt. lavaliera, pentru ca as vrea sa poata
fi tinut si in mana cand e nevoie, dar recomandati-mi si asa ceva daca nu exista alternativa.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate