Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Manere clasice mobila sau push to...

Contact pe piele cu sangele altei...

metoda constantelor de scurtcircuit

video file info
 Nu pot raspunde: Huawei P10

Cod cursor website

Cum se iese la pensie la munca di...

Inlocuire Tranzistor 4410 BA622T ...
 CASS pe veniturile din DOBANZI

Masina de spalat rufe Bosch

Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma
 Photoscape, unde?

Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...
 

Imi place de o fata

- - - - -
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
218 răspunsuri în acest subiect

#37
petre69

petre69

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 35.785
  • Înscris: 27.01.2009

View Post-Diana-, on 30 mai 2014 - 19:19, said:

Pe noi, ne cafteau baietii care ne placeau, ne stropeau cu apa, ne frecau iarna cu zapada, asa stiau pe vremea aia sa se manifeste. Posted Image Vorbesc de clasele mici. Posted Image
Ei ,lasa ,va prin clasa a 8- a eram evoluati si mai le bagam la colt
M-ai facut sa rad ,exact asa cum ai zis era patunci
Ne prostise comunismul

#38
Vortexx

Vortexx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.568
  • Înscris: 13.05.2014

View Postlol1, on 30 mai 2014 - 19:22, said:

Eu am fost crescut sa nu lovesc fetele si pot sa spun ca chiar mi-a prins bine deci -Diana- eu nu voi face aceeste lucruri.

Vorba unui prof din liceu. Ai bagat si tu mana la "aparatura" ?

#39
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 19.751
  • Înscris: 06.10.2012
lol1,

Tu crezi ca p-aia i-o fi invatat mamele lor sa dea in fete? Da ce minte aveau la varsta aia? Posted Image
Ce povestesc eu se intampla prin 1-4, mai incolo s-au mai desteptat si ei, ne duceau ghiozdanele, ne rupeau flori de pe garduri, ne aduceau dude de prin duzii de langa scoala, chestii d-astea. Posted Image

#40
planner26

planner26

    European sadea

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.824
  • Înscris: 15.03.2009

View Post-Diana-, on 30 mai 2014 - 19:19, said:

Pe noi, ne cafteau baietii care ne placeau, ne stropeau cu apa, ne frecau iarna cu zapada,
Pungi cu apa aruncate de la etaj, direct in capul fetelor, sau direct udate cu galeata. (galeata folosita de femeia de serviciu)
Eu nu am facut asa ceva, insa am vazut alti colegi de la clasele vecine!

#41
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 19.751
  • Înscris: 06.10.2012

View PostVortexx, on 30 mai 2014 - 19:22, said:


Si acuma se freaca.....da' nu cu zapada Posted Image.

La cls a 6-a? Hai ma, ca nu e chiar asa. Sa nu dam numai exemple proaste, zic. :P

#42
Vortexx

Vortexx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.568
  • Înscris: 13.05.2014
Ehh. De-as mai fi copil inca odata. Ce orgii as fi facut la baie :)) .

#43
FoxKids

FoxKids

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 553
  • Înscris: 18.05.2014

View Post-Diana-, on 30 mai 2014 - 19:03, said:

Tu n-ai avut 12 ani? Lasa-l in pace. Posted Image

lol1, inseamna ca i-a placut raspunsul tau. Fetele vor sa auda chestii simpatice. Posted Image
El la 12 ani stia absolut tot despre legea atractiei si cea a frecarii,cele mai multe serii de experimente le-a incercat pe colegele lui.La 16 ani e olimpic international la "frectionat jucaria" ...

#44
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 19.751
  • Înscris: 06.10.2012

View Postplanner26, on 30 mai 2014 - 19:25, said:

Pungi cu apa aruncate de la etaj, direct in capul fetelor, sau direct udate cu galeata. (galeata folosita de femeia de serviciu)
Eu nu am facut asa ceva, insa am vazut alti colegi de la clasele vecine!

Imi amintesc ca ne alergau pe holurile de la scoala prin toate pauzele, era nebunia lu Salam, zau. :D
Daca ne prindeau, ne impingeau, ne trageau de par, nebuni rau.
Cand a venit o data mama la scoala si l-a intrebat pe unu de ce ma tot impinge, a zis ca ii place de mine si d-aia. :lol:
Alta data, a chemat-o pe mama la scoala doamna invatatoare ca in timpul orei prinsese un biletel din ala circulant prin casa (nu stiu daca se mai practica acum), in care 2 baieti se intrebau unul pe altul ` o mai iubesti pe Diana?` :lol:
Invatatoarea a chemat-o si pe mama si pe mamele alora la scoala, ce naiba o fi rezolvat, nu stiu? :D
Asta e de neuitat. :P

#45
lol1

lol1

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 30.05.2014
Si la scoala mea se mai intampla de aste feluri

#46
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 19.751
  • Înscris: 06.10.2012

View Postpetre69, on 30 mai 2014 - 19:22, said:

Ei ,lasa ,va prin clasa a 8- a eram evoluati si mai le bagam la colt
M-ai facut sa rad ,exact asa cum ai zis era patunci
Ne prostise comunismul

Nu ne-a prostit mai, mai prosti sunt astia acum: noi am trecut prin biletele, floricele, udat cu apa, etc, astia trec direct la sex.

#47
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 26.782
  • Înscris: 01.02.2014

View Post-Diana-, on 30 mai 2014 - 19:29, said:


Imi amintesc ca ne alergau pe holurile de la scoala prin toate pauzele, era nebunia lu Salam, zau. Posted Image
Daca ne prindeau, ne impingeau, ne trageau de par, nebuni rau.
Cand a venit o data mama la scoala si l-a intrebat pe unu de ce ma tot impinge, a zis ca ii place de mine si d-aia. Posted Image
Alta data, a chemat-o pe mama la scoala doamna invatatoare ca in timpul orei prinsese un biletel din ala circulant prin casa (nu stiu daca se mai practica acum), in care 2 baieti se intrebau unul pe altul ` o mai iubesti pe Diana?` Posted Image
Invatatoarea a chemat-o si pe mama si pe mamele alora la scoala, ce naiba o fi rezolvat, nu stiu? Posted Image
Asta e de neuitat. Posted Image
De micuta erai curtata....Posted Image

#48
Vortexx

Vortexx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.568
  • Înscris: 13.05.2014
Daca ii mai zice Diana doua povesti din tinerete il docilizeaza de tot. Se duce toata barbatia si tot instincul "animalic" din el .

#49
lol1

lol1

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 30.05.2014
Acm sa fim seriosi eu nu am degand sa fac astefel de lucruri pana la o varsta minima de 18 ani

#50
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 18.871
  • Înscris: 10.12.2006
Pentru ca sexul e scopul final, iar lumea e acum mai ocupata, nu mai are timp de floricele si udat cu apa, ambele sexe inteleg asta si scurteaza procesul.

#51
planner26

planner26

    European sadea

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.824
  • Înscris: 15.03.2009
Auziti?!!!! Va dati seama ca noi vorbim, ii povestim, si il povatuim pe un loloi?! Un user care nu are nici macar un mesaj, si si-a creat contul in urma cu 52 de minute?!
Mai degraba el a ras de noi, nu noi de el! :)

#52
Vortexx

Vortexx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.568
  • Înscris: 13.05.2014

View Postlol1, on 30 mai 2014 - 19:31, said:

Acm sa fim seriosi eu nu am degand sa fac astefel de lucruri pana la o varsta minima de 18 ani

Vorbim peste 2 ani .

#53
FoxKids

FoxKids

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 553
  • Înscris: 18.05.2014
Daca-ti place colega atat de tare,renunta la cealalta.Ti-a zambit doar ca i-ai spus c-o lasi,fa-o si e a ta.Aaa...daca esti baiat istet,ignora "desteptii" de pe forum.Asa sunt pe aici,medici,chimisti,savanti...de-asta isi permit sa-ti spuna sa inveti.

#54
Vortexx

Vortexx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.568
  • Înscris: 13.05.2014

View Postplanner26, on 30 mai 2014 - 19:32, said:

Auziti?!!!! Va dati seama ca noi vorbim, ii povestim, si il povatuim pe un loloi?! Un user care nu are nici macar un mesaj, si si-a creat contul in urma cu 52 de minute?!
Mai degraba el a ras de noi, nu noi de el! Posted Image

Asa si? Cel putin a mai destins atmosfera. Si asa era destul de monoton forumul in seara asta.

Editat de Vortexx, 30 mai 2014 - 19:33.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate