Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cand One United nu mai vand isi v...

Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI
 Ce se intampla cu actualii tineri...

Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion
 Lipire filtru la baterie ikea

Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota
 Sfat achiziție laptop ~4500 ...

A fost adoptata legea privind alc...

La multi ani Costi

Vreau sa ofer imprumut pentru con...
 

ATAC MAFIOT. Mașina unui ofițer DNA a ars în totalitate într-o parcare din Botoșani

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
40 replies to this topic

#19
ironiXbn

ironiXbn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,968
  • Înscris: 09.02.2014
naspa, deci o sa avem mai putin cu un rolls royce pe drumurile patriei

#20
catalina1

catalina1

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 62,910
  • Înscris: 21.04.2011

 joseph_lacroix, on 15 aprilie 2014 - 17:02, said:

P.S. ce cauta masina de serviciu a ofiterului DNA la medicul veterinar, de ce vroia medicul sa se duca la Bucuresti cu masina DNA? Cumva din cauza ca au combustibil moca ? aceste masini de multe ori sunt folosite de membrii familiilor si apropiatii celor care le primesc chiar daca au fost facute ca sa fie folosite in interes de serviciu. Cred ca ar fi interesant sa se faca o ancheta si cel care a imprumutat masina sa fie pedepsit. fiindca cel putin din informatiile din presa rezulta ca isi batea joc de banul public.
E vorba de masina de serviciu?

#21
joseph_lacroix

joseph_lacroix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,299
  • Înscris: 17.09.2013
da

#22
Business_style

Business_style

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,207
  • Înscris: 10.07.2010

 Daian95, on 15 aprilie 2014 - 16:43, said:

Cica a fost un martor care a vazut pe cineva cu cagula pe cap fugind de langa masina Posted Image
In Botosani toti au cagula...Posted Image

#23
XFR

XFR

    Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 513
  • Înscris: 10.03.2014
Cum ai ajuns la concluzia asta?

#24
HeavyMMMetal

HeavyMMMetal

    Membru amputat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,036
  • Înscris: 17.06.2009

 joseph_lacroix, on 15 aprilie 2014 - 17:02, said:

ne inflamam degeaba in urma cu cativa ani a mai luat foc din senin o masina de la SPP pe autostrada soarelui si a fost un defect la instalatia electrica, la fel pe aceeasi autostrada a luat foc un Ferrari tot la fel cu pb la instalatia electrica asa ca mai usor cu mana criminala, mai trebuie si dovedita.

P.S. ce cauta masina de serviciu a ofiterului DNA la medicul veterinar, de ce vroia medicul sa se duca la Bucuresti cu masina DNA? Cumva din cauza ca au combustibil moca ? aceste masini de multe ori sunt folosite de membrii familiilor si apropiatii celor care le primesc chiar daca au fost facute ca sa fie folosite in interes de serviciu. Cred ca ar fi interesant sa se faca o ancheta si cel care a imprumutat masina sa fie pedepsit. fiindca cel putin din informatiile din presa rezulta ca isi batea joc de banul public.
Altul care nu poate desprinde ideile simple dintr-un text!
Scrie clar că a lăsat maşina în parcare la veterinar şi că NU MEDICUL, ci OFIŢERUL s-a dus la Bucureşti. Deci cu altceva decât maşina aia... Greu de înţeles? Oricum, reţinem teza uslinoasă că "deneaul" trebuie sancţionat.

#25
XFR

XFR

    Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 513
  • Înscris: 10.03.2014
Mda, medicul doar a dus mașina la spălătorie și atât.

Dar știu mai bine PSD-iștii din Botoșani cine/-s autorii/ul.

#26
Business_style

Business_style

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,207
  • Înscris: 10.07.2010

 XFR, on 15 aprilie 2014 - 22:35, said:

Cum ai ajuns la concluzia asta?
Simplu. Am trimis un telefon cu plata ramburs in BT si n-am mai primit inapoi nici banii si nici telefonul...
Mi-am cumparat o masina din BT si cateva luni dupa aia sa dovedit a fi furata...
Am mers la un hotel in BT si mi-am uitat ceasul (500 ron) in camera. Iar cand am realizat si m-am intors, desi predasem camera, nu l-am mai gasit acolo si nimeni nu stia nimic...
Am luat la ocazie o fata care parea ca sta la ocazie. Sa suit in masina, si dupa 10-15 km o intreb unde merge si ea imi raspunde "unde vrei tu draga, numa sa-mi dai bani sa ajung inapoi"...
Iar toate plangerile pe la politie, sunt in curs de rezolvare. De 2-3 ani...

Deci prin urmare...cred ca toti din BT poarta cagula, mai mult sau mai putin vizibila...

#27
XFR

XFR

    Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 513
  • Înscris: 10.03.2014

 Business_style, on 15 aprilie 2014 - 22:47, said:

Simplu. Am trimis un telefon cu plata ramburs in BT si n-am mai primit inapoi nici banii si nici telefonul...
Mi-am cumparat o masina din BT si cateva luni dupa aia sa dovedit a fi furata...
Am mers la un hotel in BT si mi-am uitat ceasul (500 ron) in camera. Iar cand am realizat si m-am intors, desi predasem camera, nu l-am mai gasit acolo si nimeni nu stia nimic...


Ce hotel?
Stii numele?


Am luat la ocazie o fata care parea ca sta la ocazie. Sa suit in masina, si dupa 10-15 km o intreb unde merge si ea imi raspunde "unde vrei tu draga, numa sa-mi dai bani sa ajung inapoi"...


Posted Image Posted Image Posted Image





#28
catalina1

catalina1

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 62,910
  • Înscris: 21.04.2011

 Business_style, on 15 aprilie 2014 - 22:47, said:

Am luat la ocazie o fata care parea ca sta la ocazie. Sa suit in masina, si dupa 10-15 km o intreb unde merge si ea imi raspunde "unde vrei tu draga, numa sa-mi dai bani sa ajung inapoi"...
Asta n-are legatura cu orasul Posted Image
Ma asteptam la mai mult din partea unui patron de salon de masaj!

Edited by catalina1, 15 April 2014 - 22:53.


#29
XFR

XFR

    Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 513
  • Înscris: 10.03.2014

 catalina1, on 15 aprilie 2014 - 22:52, said:

Asta n-are legatura cu orasul Posted Image
Ma asteptam la mai mult din partea unui patron de salon de masaj!

Eh, a pus repede etichete...

#30
Business_style

Business_style

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,207
  • Înscris: 10.07.2010

 XFR, on 15 aprilie 2014 - 22:49, said:

Nu mai stiu numele. Tin minte ca era un hotel (cu) galben, cu fata spre rasarit, langa o discoteca / club.

 catalina1, on 15 aprilie 2014 - 22:52, said:

Asta n-are legatura cu orasul Posted Image Ma asteptam la mai mult din partea unui patron de salon de masaj!
Pe atunci nu aveam salonul. Si tipa nu parea a fi prostituata (sau nu ma pricepeam eu). Si are legatura deoarece sa intamplat in BT.

#31
XFR

XFR

    Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 513
  • Înscris: 10.03.2014

 Business_style, on 15 aprilie 2014 - 23:00, said:

Nu mai stiu numele. Tin minte ca era un hotel (cu) galben, cu fata spre rasarit, langa o discoteca / club.


Mda, PSD si acolo...

#32
HeavyMMMetal

HeavyMMMetal

    Membru amputat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,036
  • Înscris: 17.06.2009

 Business_style, on 15 aprilie 2014 - 23:00, said:

Nu mai stiu numele. Tin minte ca era un hotel (cu) galben, cu fata spre rasarit, langa o discoteca / club.

Pe atunci nu aveam salonul. Si tipa nu parea a fi prostituata (sau nu ma pricepeam eu). Si are legatura deoarece s-a intamplat in BT.
Ai dreacu bostonarii... ţi-au furat şi cratimele şi ţi-au defectat exprimarea... Posted Image

Edited by HeavyMMMetal, 15 April 2014 - 23:29.


#33
zedek

zedek

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 29.01.2010

 Business_style, on 15 aprilie 2014 - 22:47, said:

Simplu. Am trimis un telefon cu plata ramburs in BT si n-am mai primit inapoi nici banii si nici telefonul...
Mi-am cumparat o masina din BT si cateva luni dupa aia sa dovedit a fi furata...
Am mers la un hotel in BT si mi-am uitat ceasul (500 ron) in camera. Iar cand am realizat si m-am intors, desi predasem camera, nu l-am mai gasit acolo si nimeni nu stia nimic...
Am luat la ocazie o fata care parea ca sta la ocazie. Sa suit in masina, si dupa 10-15 km o intreb unde merge si ea imi raspunde "unde vrei tu draga, numa sa-mi dai bani sa ajung inapoi"...
Iar toate plangerile pe la politie, sunt in curs de rezolvare. De 2-3 ani...

Deci prin urmare...cred ca toti din BT poarta cagula, mai mult sau mai putin vizibila...

Deci, prin urmare - unul/ una nu ti-a platit un colet
                            - unul/ una ti-a vandut o masina care era furata
                            - presupui ca ti-ai uitat undeva un ceas si a fost furat de o persoana (se prea poate sa ai dreptate)
                            - "ai luat la ocazie o fata care parea ca sta la ocazie" - asta e comica, modul de relatare cel putin. Seamana putin cu bancul "departe-i Clujul?".

In total, 4 persoane care au vrut sa ti-o traga, unii chiar au reusit din relatare. Bine ca ai spus, eu stau tot in Botosani (impreuna cu altii, peste 100.000 in total).

Deci prin urmare...ma duc acu' sa-mi iau cagula, oare gasesc pe Internet cu plata ramburs?

#34
Mos-Nicolae

Mos-Nicolae

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,954
  • Înscris: 09.12.2013
Am urmarit aseara jurnalul si pana la urma au mai fost 11 masini arse, sansele sunt ca aceeasi tip plictisit sa loveasca si pe a astuia.

#35
plmokn

plmokn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,444
  • Înscris: 09.02.2009

 doks, on 15 aprilie 2014 - 17:41, said:

Nu ca ala e prostovan si si-ar varsa benzina pe el
Numai ala si-ar permite benzina ca nu e din banii lui.

#36
Mos-Nicolae

Mos-Nicolae

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,954
  • Înscris: 09.12.2013
Asigurarea este buna la ceva in cazul asta?
Sau trebuie casco?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate