Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Consum ulei masina de tuns iarba...

"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni
 Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 

Armored Warfare

* * * * * 10 votes
  • Please log in to reply
5428 replies to this topic

#4771
cristi_74

cristi_74

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 05.03.2011
Da,problema majora este cu "noii" jucatori,nu ca PVE este mai greu.De ex,in chapter 4 din Special Operation,am pierdut consecutiv de fro 7-8 ori...deoarece 3-4 playeri din echipa intrau cu tancuri usoare sau afv si erau oale si ulcele inainte de vapor.Pe langa ca erau cu tankuri nepotrivite misiunii,mai erau si babuini(dupa prima baza cucerita erau cu aprox 50% hp).Hiba este alta:inainte de global server eram mai putini jucatori,dar eram dintre cei "batrani" care nu piereau ca mustele,iar echipa era echipa,nu umplutura ca azi....acum ca 3 din 5 nu stiu cu ce se mananca PVE,deci nu poti pune baza pe ei si de aceea ni se pare PVE mai greu pt ca "cam"tre sa duci greul singur sau in cele mai satisfacatoare cazuri in doi....restul....se distreaza.

Edited by cristi_74, 04 April 2019 - 15:12.


#4772
cristi_74

cristi_74

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 05.03.2011
Va rog faceti si voi ticket cu bugul de setare Invert Reverse Movement.Eu nu pot juca cum este acum setarea,vesnic ma intorc cu laterala la bataie in loc sa ma ascund pana reancarc!!Posted Image

#4773
cristi_74

cristi_74

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 05.03.2011
Am facut ticket la ei si uite ce-mi raspund:

Dear Player,

Thank you for contacting us and submitting this report.

According to the provided information from developers, this is a part of game mechanics and works as intended.

After a diligent overview, we can confirm that the mentioned situation is not an error.

The details are explained in patch notes here: https://aw.my.com/gb...enance-march-28

Let me quote it:

"Solved the issue of reverse steering inversion – going forward, the vehicle will steer normally, in reverse, the vehicle will steer according to player inversion settings"

Feel free to update this issue if any questions arise.

Have a great day and good luck on the battlefield!

Le-am raspuns ca la orice setare situatia ramane neschimbata.Ramane sa vedem ce si cum!

#4774
cristi_74

cristi_74

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 05.03.2011
S-a rezolvat!

You

I checked a few minutes ago,its resolved.Thanks !


4/6/19 3:36 PM
Support Service
Dear player,

Thank you for reaching out to us!

We are pleased to hear that your inquiry is now solved.

If you have any other questions please don't hesitate to contact us again.

_______________
Best regards,
Polly
Support Team

#4775
cristi_74

cristi_74

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 05.03.2011
Dupa cum spuneam...n-ai cu cine:

Attached Files



#4776
aguaborne

aguaborne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 654
  • Înscris: 07.09.2008
am rezolvat partial problema . joc tier 10 . 1-2 infangeri din 10 . la tier 8 saptamana asta 6 din 6 cu minus . am injurat de cateva zile kakatu ala de miscare tot invers ma sucesc si am luat o gramada in laterale . sincer am crezut ca-I ceva la mine la setari.

#4777
yolo4ever

yolo4ever

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 10.01.2018
mare pacat de aw. daca nu o dadeau in bara cu bethesda  poate il jucam si acum :(

#4778
cristi_74

cristi_74

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 05.03.2011
Bethesda?Ce treaba are Bethesda cu AW?Obsidian a facut jocul.Confunzi AW cu Skyrim.

Edited by cristi_74, 07 April 2019 - 13:29.


#4779
cristi_74

cristi_74

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 05.03.2011
Nimeresti in niste echipe cu mutanti de la Chernobyl de-ti vine sa-ti tragi palme!Azi pe Basilisk,hardcore,tier 6 Leo2AV...nu am ajuns la pod si deja am ramas singur.Si erau 2 cu T-72B,o Akatsya si un afv.Astia beau vodka ...striga uraaa....(nu se uita ca Swingfire le da o bucata si gata juma de hp) si cu ochii bulbucati si pieptul dezvelit se sacrifica(fara onoare...cu prostie) pt fatherland(sula motherland).

Edited by cristi_74, 09 April 2019 - 20:35.


#4780
tar1901

tar1901

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 554
  • Înscris: 15.05.2018
Nu, nu, jucatorii rusi sunt de fapt foarte buni. Ce vedem noi in jocurile online este de fapt o actiune pusa la punct de armata rusa, FSB, GRU,mafia rusa si producatorii de vodka. Mii si zeci de mii de rusi intra in jocurile online si joaca foarte prost ca sa convinga restul lumii civilizate ca nu sunt in stare sa faca nimic. Fiecare rus care joaca mai prost decat un AI-Bot este de fapt un tank-ace. In spatele fiecarui leader de Battalion scris cu litere chirilice se ascunde un Heinz Guderian pregatit in orice moment sa declanseze un blitzkrieg.

Cate o data rusii mai uita ca trebuie sa joace prost si prinzi meciuri in care nu reusesti sa faci mai nimic pentru ca au omorat tot. Prind un meci pe o harta noua cu o echipa rusa care a masacrat tot, o adevarata coregrafie de miscare si foc precis cu DPM-ul tancurilor folosit la maxim. Glumesc evident, dupa primul base-defend toti 3(ca unul a murit) au trecut la camping iar eu am mers cu un LT sa fac spotting la 4 AI-uri care faceu cap. Cu 4 AI-tanks concentrate pe mine am murit repede iar restul nu a mai ajuns la timp sa vada AI-ul care facea cap. Cred ca au trecut 5 sec pana si-au dat seama ca unul din ei ar trebui sa mearga inainte sa faca spotting....

#4781
aguaborne

aguaborne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 654
  • Înscris: 07.09.2008
!? cum?

Attached Files



#4782
goguxx2000

goguxx2000

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 747
  • Înscris: 24.09.2006
Ce nu-i în regulă? Posted Image

E un jucător de PVE foarte bun care probabil a jucat cea mai mare parte în pluton.

De aia are procent de victorie 98% Posted Image
Aaaa...și joacă probabil numa tier 10 unde-n pluton (cu băieți buni) rata de câștig e spre 100%.

Am eu 91% și joc doar solo...

Edited by goguxx2000, 17 April 2019 - 09:08.


#4783
aguaborne

aguaborne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 654
  • Înscris: 07.09.2008
si eu am crezut la fel in prima faza , da spuneau astia pe chat ca joaca challenging si omu a zis :da.(de pe chat l-am luat)

#4784
tar1901

tar1901

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 554
  • Înscris: 15.05.2018

View Postaguaborne, on 16 aprilie 2019 - 14:11, said:

!? cum?

A facut 98% WR inainte de server merge si acum daca nu joaca in pluton pierde din procente. De fapt era normal sa ai +90% WR in PvE. Jucai cum trebuie si nu aveai probleme.

Din pacate mail.ru a preluat idei de la WoT si au impresia ca jucatorii trebuie sa ajunga la 50% WR. Dupa astai daca joci bine contra AI-ului mai trebuie sa si pierzi din cand in cand sa nu te plictisesti. Daca ar avea un AI cu un joc mai variat nu ar fi problema cu pierdutul atat timp cat tancurile inamice nu triseaza.

In schimb astia fac AI-ul mai "bun" adaugand bonusuri la tancuri. Superior Bots au tot timpul bonus la Dmg, HP, Armura si mai baga si cheat shots. T10 Superior Challenger 2 nu are weak-spot verzi
nici contra munitiei AP iar Swingfire face 1000 dmg destul de des.

Poti sa joci cat de cat ok doar pe dificultate medie pentru ca acolo nu apar prea multi AI cheat-bots si sunt mai putini Rusi pe mediu-PvE. Rusii sunt "pro" in general si intra numai pe hard.

#4785
aguaborne

aguaborne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 654
  • Înscris: 07.09.2008
am ramas oleaca masca!(nu la rachetar)

Attached Files



#4786
cristi_74

cristi_74

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 05.03.2011
Atatea bilioane......gold,money,reputatie...Cand a mai avut vreme sa traiasca?!!!!

#4787
arisel

arisel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 579
  • Înscris: 19.12.2008
Pai,traieste in tanc...! Aia e viata lui, de tanchist....!

#4788
goguxx2000

goguxx2000

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 747
  • Înscris: 24.09.2006
Na c-am dat și eu de-un specimen din ăsta...tare Posted Image

6500 de lupte și 45 de steluțe albastrePosted Image

Attached Files



Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate