Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...
 Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV
 La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...
 Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!
 

Nelimitat national si 5GB trafic la 10 euro TVA inclus

- - - - -
  • Please log in to reply
193 replies to this topic

#127
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,575
  • Înscris: 20.10.2006
Super oferta, 9,99 euro cu tva inclus si minute nationale nelimitate + internet nelimitat. Pacat ca nici macar la abonamentul asta nu sunt si sms-uri nationale. Oricum astept si eu sa devina nationala oferta asta si doar pentru stimularea concurentei.

#128
Extinct

Extinct

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,079
  • Înscris: 24.02.2007

 dariusgherman, on 27 martie 2014 - 11:00, said:

Sa speram ca din aprilie odata cu banda de 900 Mhz o sa vedem promovare la TV pentru DIgi Optim/Complet si NELIMITATUL acesta la 10 euro.

De ce ai vrea tu, deja abonat, ca RDS sa-si faca promovare la TV? Care e logica? De ce ai vrea ca RDS sa arunce niste bani pe publicitate in loc sa-i aloce pentru orice altceva?

Edited by filip.serban, 27 March 2014 - 12:02.


#129
dariusgherman

dariusgherman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,525
  • Înscris: 28.08.2007

 filip.serban, on 27 martie 2014 - 11:55, said:

De ce ai vrea tu, deja abonat, ca RDS sa-si faca promovare la TV? Care e logica? De ce ai vrea ca RDS sa arunce niste bani pe publicitate in loc sa-i aloce pentru orice altceva?

O reclama e menita sa promoveze, sa vanda un produs. Legat de persoana mea, abonat deja, cunosc de pe la sfarsitul lunii decrembrie de existenta abonamentelor DO sau DC, iar multi prieteni si cunostinte inca nu cred ca platesc atat de putin si primesc mult trafic de net, minute nationale la preturi foarte mici.... Intra-adevar ca ar putea face altceva cu acei bani, nu avem de unde stii ce au pregatit :)

Edited by dariusgherman, 27 March 2014 - 12:28.


#130
Extinct

Extinct

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,079
  • Înscris: 24.02.2007

 dariusgherman, on 27 martie 2014 - 12:24, said:

O reclama e menita sa promoveze, sa vanda un produs. Legat de persoana mea, abonat deja, cunosc de pe la sfarsitul lunii decrembrie de existenta abonamentelor DO sau DC, iar multi prieteni si cunostinte inca nu cred ca platesc atat de putin si primesc mult trafic de net, minute nationale la preturi foarte mici.... Intra-adevar ca ar putea face altceva cu acei bani, nu avem de unde stii ce au pregatit Posted Image

Prefer sa nu faca chiestia asta, pentru ca reteaua este oricum supra-aglomerata datorita stick-urilor alora date gratis de care se abuzeaza intens. As prefera de banii aia sa densifice reteaua. Chiar nu maintereseaza pe mine, ca utilizator final, cati abonati are reteaua. Sau ma intereseaza infinit mai putin decat performantele retelei.

#131
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,575
  • Înscris: 20.10.2006

 filip.serban, on 27 martie 2014 - 11:55, said:

De ce ai vrea tu, deja abonat, ca RDS sa-si faca promovare la TV? Care e logica? De ce ai vrea ca RDS sa arunce niste bani pe publicitate in loc sa-i aloce pentru orice altceva?
Ca sa se aglomerete reteua si pop-urile si sa apara treptat fel si fel de congestii si probleme deaia vrea un utilizator existent sa se promoveze Digi.

#132
hipnotiq81

hipnotiq81

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,580
  • Înscris: 28.01.2013
Deci asta trebuie sa ramana reteaua secreta.Underground :)

#133
biogood

biogood

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,609
  • Înscris: 22.01.2011

 filip.serban, on 27 martie 2014 - 11:55, said:

De ce ai vrea tu, deja abonat, ca RDS sa-si faca promovare la TV? Care e logica?
Mimetism dupa granzi.

#134
viocons72

viocons72

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,387
  • Înscris: 25.06.2005
Delete

Edited by viocons72, 27 March 2014 - 19:18.


#135
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,151
  • Înscris: 04.02.2011

 filip.serban, on 27 martie 2014 - 12:32, said:



Prefer sa nu faca chiestia asta, pentru ca reteaua este oricum supra-aglomerata datorita stick-urilor alora date gratis de care se abuzeaza intens. As prefera de banii aia sa densifice reteaua. Chiar nu maintereseaza pe mine, ca utilizator final, cati abonati are reteaua. Sau ma intereseaza infinit mai putin decat performantele retelei.
Las' că urmează "taxă de mentenanţă" şi pt stickurile alea mintenash. :naughty:

#136
biogood

biogood

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,609
  • Înscris: 22.01.2011
Si cu taxa de mententanta de 5 lei tot e convenabil fata de granzi.

#137
maistoru

maistoru

    ex

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,752
  • Înscris: 10.05.2008
toti operatorii au un fond de reparatii pe care si-l trag din abonamente
mentenanta a fost gaselnita rds ptr ca nu putea sa scoata fond de reparatii din 0 lei abonament la fix.  de altfel la toate serviciile rds este stipulat ca in abonament este inclusa si taxa de mentenanta.

#138
xpedia

xpedia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 512
  • Înscris: 21.08.2013
oferta nationala de la 6 aprilie ?

#139
grinci

grinci

    Bang the bass, turn up the treble

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,225
  • Înscris: 10.09.2013
Se pare ca nu.

#140
dariusgherman

dariusgherman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,525
  • Înscris: 28.08.2007
Sunt de parere ca o sa fie un nelimitat la 10-12 euro lunar. Zic asta deoarece si Cosmote-ul se zvoneste ca vor lansa un nelimitat sub tarfiful 15 E pe luna (cum a fost pana acum o luna parca Cosmote Free L promo ii zicea). Nu cred ca rcs-rds se vor lasa mi prejos!
Si prin nelimitat a se intelege si net de 5GB (recomandat), macar cum este acuma la abonamentul de 10 E (DIgi). Careva zicea pe aici ca in TM sau BH este deja asa ceva, urmand, cel mai probabil, sa fie transpus la nivel national.

Edited by dariusgherman, 08 April 2014 - 08:21.


#141
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010
Da, dar cei cu nelimitat la Cosmote consuma, sa zicem, in medie, macar 35-40% din nr total de minute tot in retea. La Digi cred ca 99% din apeluri s-ar duce in afara retelei. Nu stiu deci cat de rentabil le-ar fi...

#142
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Orice utilizator de servicii este preocupat de bunastarea si satisfactia lui, nu de costurile furnizorului.

#143
Blender33

Blender33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,323
  • Înscris: 01.09.2012

 filip.serban, on 27 martie 2014 - 11:55, said:



De ce ai vrea tu, deja abonat, ca RDS sa-si faca promovare la TV? Care e logica? De ce ai vrea ca RDS sa arunce niste bani pe publicitate in loc sa-i aloce pentru orice altceva?

Poa' sa isi faca reclama pe canalul lor.

Ca in fiecare dimineata il vad pe baiatul ala cum intoarce glontul din drum...

#144
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010

 danutz1, on 10 aprilie 2014 - 22:59, said:

Orice utilizator de servicii este preocupat de bunastarea si satisfactia lui, nu de costurile furnizorului.
Absolut, insa nu despre asta vorbeam. Ci ma refeream ca mi-e greu sa cred ca vor da nelimitat ieftin. Din partea mea sa dea si la 1 euro, ce treaba am?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate