Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Propuneri pentru imbunatatirea pr...

Conectarea la internet a Centrale...

recomandare ups si surge protector

La multi ani @2Unlimited!
 zgomot (bazait) plita gaz Samsung...

Problema aer condiționat Vor...

SAMSUNG Galaxy A15

La ce ora se deschid urnele ?
 Reducerea turației unui moto...

Mergeti la vot?

Adaptor USB-A to USB-C

La multi ani @SorinGT!
 Discursul sefei de promotie sau, ...

Ce aplicatie pentru supraveghere ...

Airbag volan Audi

Cum deschid rezervor WC Geberit s...
 

Horror <Nemortii> - Intre cererea si intoxicarea publicului

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
RONIN_LEON

RONIN_LEON

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 654
  • Înscris: 24.03.2013

View Post-incoerent-, on 31 octombrie 2013 - 19:17, said:

- Hahahahahahaha marfa expresia am dormit cu mama! Posted Image)
- Shutter 2004. Unul din cele mai marfa horror-uri. Te caci pe tine. Posted Image Cum a ajuns ala la ospiciu si statea pe pat privind in gol deja nebun leguma si fantoma palida statea in spinarea lui si se tinea de gat si nimeni nici el nu o vedea FUCK!!!! =)) Are ceva psiho in el care te face sa simti ca ai vazut un horror de calitate. Cateva ore dupa vizionare ai un sentiment straniu de angoasa, mister, tristete si tacere peste tot unde mergi. Ala da horror. Posted Image



Ca sa intri in atmosfera aia trebuie sa te atraga ceva la el intai, sa-ti placa cum e facut. Daca te gandesti ca ce e cu rapanul asta de film, din start nu o sa te atinga nici un detaliu de acolo ci o sa te plictiseasca.


* On-Topic finally: Josef_Mengele incerci sa intrebi daca filmele alea cu posedati nu sunt de fapt publicitate religioasa mascata? Gen daca le-am aratat teoria ca demonii sunt rai, hai sa le dam si practica aratandu-le cum ii omoram in filme. Posted Image) Habar nu am.
- Posibil sa existe o corelare intre cultura religioasa abundenta din unele familii si dorinta credinciosilor de a vedea personaje demonice pedepsite.
- Dar asta ar putea fi doar o intamplare. Caci de cand e lumea oamenii au chef sa omoare rautatzi. Si daca a prins la public treaba cu vampiri si demoni, producatorii de filme doar folosesc ceva popular. Who knows.
Intr-adevar,m-am plictisit la el.

View Postxeleron, on 31 octombrie 2013 - 23:15, said:

E pe bune treaba,aveam vreo 17 ani cand l-am vazut.
Curios ca si eu tot pe la varsta aia l-am vazut,17-18,mai eram si singur acasa.

Edited by RONIN_LEON, 01 November 2013 - 16:34.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate