Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Ce videoclip este?

- - - - -
  • Please log in to reply
175 replies to this topic

#19
krissti

krissti

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 565
  • Înscris: 31.10.2005
E vorba de Demon vs. Heartbraker- You Are My High  :)

Aici e si clipul: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/shTV5KSQ_Y4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#20
spiritdus

spiritdus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 16.12.2004
Multumesc frumos.  :D

#21
radd

radd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 268
  • Înscris: 10.02.2004
am vazut cateva imagini dintr-un videoclip mai vechiulet (2-3 ani.) se difura intens pe VH1

se facea ca un tip intra intr-o casa unde se tine o petrecere. astistii astia pe care ii caut canta undeva pe o scena iar ideea videoclipului este ca toata lumea de acolo e (aproape) dezbracata (sutiene + chilotei) iar asta e imbracat si se simte in plus (pe scurt).
genul este un fel de "indie"... (the strokes, the hives etc)
cred ca pe vocalist il cheama "Dan Savage" (sau Dean) dar cred ca gresesc pentru ca nu gasesc nimic pe net cu acest nume.

merci...

Edited by radd, 19 December 2006 - 22:00.


#22
briansoad

briansoad

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 01.09.2006
sa fie Metallica- Whiskey in a Jar?

#23
radd

radd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 268
  • Înscris: 10.02.2004
nuuu.
macar atata lucru stiu si eu...
e si alt gen, mai "cuminte" decat metallica

#24
Worth

Worth

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 15.10.2005
Am si eu unul: Incepe cum un tip si o tipa se apropie de un gard de sarma(erau de o parte si de alta a gardului) isi ating mainile si incep apoi sa danseze. E super tare dar nu mai stiu cum se numeste! Tx

Edited by Worth, 17 January 2007 - 19:12.


#25
andy35

andy35

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 03.03.2007
Si eu multumesac :D

#26
infinity_girl

infinity_girl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 22.02.2007
caut si eu un clip. nu mai stiu cine canta sau cum se numeste. era cu o tipa intr-o clepsidra, care pe la sfarsitul melodiei ajunge pe o insula pustie...cred. help  :peacefingers:

#27
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,055
  • Înscris: 10.09.2005
Va salut !   Era acum cativa ani buni ( 5, 6 numai stiu exact ) un videoclip cu o formatie rock in care aparea si Pamela Anderson ( ea nu canta facea doar figuratie pe acolo si era o " uriasa" ) .... Nu imi aduc aminte defel cine canta acea melodie dar stiu ca era misto ... Poate stie cineva despre ce vorbesc sa imi zica si mie formatia ...Multumesc !!!

#28
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,055
  • Înscris: 10.09.2005
Imi aduc aminte ca ea era o "gigant woman " si in final ii manca pe membrii formatiei ... Hai ca melodia tre sa o siti ca era in top printre cele mai bune ...

#29
placebo87

placebo87

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,504
  • Înscris: 13.04.2006
Este de vorba de Lit - Miserable. :)

#30
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,055
  • Înscris: 10.09.2005

View Postplacebo87, on Jun 15 2007, 23:47, said:

Este de vorba de Lit - Miserable. :)


Multumesc mult asta era...

#31
raizer89

raizer89

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 02.03.2007
nush catzi din cei de pe forum erau "fani" MTV prin `90 ,dar era un videoclip superfain,cu o albinutza mecanica(robotizata mai bine zis) care fugea dupa un JEEP condus de o tipa...si la sfarsit albinutza se facea un tatuaj pe mana tipei...dak avetzi vreo idee...sau tzinetzi minte mel/video,plz help me out...

#32
the_money_maker

the_money_maker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 02.05.2007
era mai de mult un videoclip cu unu care avea o telecomanda si oprea timpul si dansa pe acolo!!
cum se numeste piesa???

#33
dannnn777777

dannnn777777

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 11.08.2007
salut
caut si eu un clip in care apare un cerseteor care merge printr-un tunel pe linia de mijloc a soselei si este lovit de masini si el se ridica dupa fiecare lovitura mergand in continuare, apoi pe final se opreste in fata unei masini care se loveste de el ca de un stalp, masina facandu-se praf fara ca el sa se miste, ceva gen filmul CONSTANTINE faza de la inceput

#34
condeci

condeci

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 12.08.2007
am vazut recent un videoclip cu niste faze din fotbal american stie careva videoclipul sau melodia cum se numeste?

#35
error2006

error2006

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 248
  • Înscris: 24.11.2006
am nevoie de ajutor.. :( prin anul `99-2000 era un clip techno-dance nu stiu sigur, dar clipul era facut pe un teren arid..desert asa.. cu niste oameni pictati toti cu animale pe ei, apoi ajung la o cascada / rau si se spalau acolo si se luata toata pictura dupa ei, ceva de genu..
va rog frumos cine ma poate ajuta. Ms !

#36
illidan

illidan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 321
  • Înscris: 18.10.2004

View Posterror2006, on Aug 28 2007, 16:11, said:

am nevoie de ajutor.. :( prin anul `99-2000 era un clip techno-dance nu stiu sigur, dar clipul era facut pe un teren arid..desert asa.. cu niste oameni pictati toti cu animale pe ei, apoi ajung la o cascada / rau si se spalau acolo si se luata toata pictura dupa ei, ceva de genu..
va rog frumos cine ma poate ajuta. Ms !

dario g - sunchyme

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate