Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 tavan fals rigips

Ce preferaşi: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...
 Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !
 

Ce videoclip este?

- - - - -
  • Please log in to reply
175 replies to this topic

#37
error2006

error2006

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 248
  • Înscris: 24.11.2006

View Postillidan, on Aug 28 2007, 18:04, said:

dario g - sunchyme
multumesc mult de tot, apreciez !

#38
kittynkopak

kittynkopak

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 03.09.2007
va rog mult help :


mha d vreo doua saptamani ma tot macina o mel d kre nu mi mai amintesc mai nimic decat blestematu ala d videoclip. a fost prin topuri acum 2 ani sau un an nu mai stiu exact si imi aduc aminte k ori era cantata in portugheza sau spaniola , ceva d genu. avea videoclipu cu solitu care mergea intr un ritm vesel al melodiei p un drum in the middle of nowhere. si la un mom dat trece o parada p langa el, clovi parka, se intalneste cu restul trupei, totul filmat din fatza ,el cum merge:) ajam . incepe o ploaie si se termina cu drumul iar gol si se schimba cadrul il arata din spate , p fundal un curcubeu si cum el se duce aja p drumul lui. please help meeeeee . imi mananca viata mel asta:)) i really need to know

#39
Ecko's

Ecko's

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 05.09.2007
era un videoclip mai veki in care o tipa de culoare umbla cu masina pe un camp  si un avion deasupra ei arunca cu fluturi... stie cineva cum se numea melodia sau cine o canta?

#40
ccox

ccox

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 22.03.2007
Buna
Ma puteti ajuta cu doua clipuri trance pe care le tin eu minte de acum multi ani dar care nu se mai difuzeaza??(de parca m-as mai uita la tv:))

Unul era cu doi baieti care mergeau prin desert si aveau halucinatii- urmareau un om care era facut din apa(adica albastru - lichid)
Celalalt era cu doi (de data asta baiat+fata) care fugeau de politie parca intr-o zi torida de vara si clipul se termina parca cum ajungeau intr-o rulota
pe malul marii (parca) si incep sa se sarute smile.gif

Daca stie cineva cum se numeau, ii sunt recunoscator!

#41
Ecko's

Ecko's

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 05.09.2007
hai va rog ajua-ma............. k  sunt disperata....!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#42
mnezo

mnezo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,762
  • Înscris: 06.03.2006
Clicky. :) Cat esti de disperata?

Edited by mnezo, 05 September 2007 - 12:01.


#43
Ecko's

Ecko's

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 05.09.2007

View Postmnezo, on Sep 5 2007, 13:00, said:

Clicky. :) Cat esti de disperata?
  

ms ffffff mult...!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

#44
Weaponspervert

Weaponspervert

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 19.01.2007
Si eu caut o melodie si nu-mi aduc aminte decat videoclipul, vag. Se poate sa gresesc la descriere, videoclipul era demult, undeva intre 96 si 2002, chiar nu mai tin minte, pe MTV. Era cu o cutie argintie pe fundal alb care se deschide ca un transformers si apare un robotel si incepe sa danseze disco si breakdance si fundalul parca se face negru, si la final alearga prea mult si-si trage firul din priza si se inchide la loc. Cred ca acea cutie era defapt un soi de casetofon sau amplificator, oricum ceva aparatura audio, dar se poate sa ma insel. Are careva idee despre ce vorbesc?  :huh:

#45
lemon_demon

lemon_demon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 483
  • Înscris: 26.06.2006

View Postkittynkopak, on Sep 3 2007, 00:56, said:

va rog mult help :


mha d vreo doua saptamani ma tot macina o mel d kre nu mi mai amintesc mai nimic decat blestematu ala d videoclip. a fost prin topuri acum 2 ani sau un an nu mai stiu exact si imi aduc aminte k ori era cantata in portugheza sau spaniola , ceva d genu. avea videoclipu cu solitu care mergea intr un ritm vesel al melodiei p un drum in the middle of nowhere. si la un mom dat trece o parada p langa el, clovi parka, se intalneste cu restul trupei, totul filmat din fatza ,el cum merge:) ajam . incepe o ploaie si se termina cu drumul iar gol si se schimba cadrul il arata din spate , p fundal un curcubeu si cum el se duce aja p drumul lui. please help meeeeee . imi mananca viata mel asta:)) i really need to know
jarabe de palo - bonito  :rolleyes:

#46
TheG

TheG

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 11.07.2007
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/VMq29zCi_ZQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] ...negativul este black sabbath - iron man dar stie cineva cum se numeste coverul acesta?

#47
pimpf

pimpf

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 155
  • Înscris: 29.05.2007
Era un videoclip la o piesa , cred ca Fatboy Slim era trupa, cu un tip care se arunca de la un balcon si apoi zbura printr-o cladire, ceva de genul asta,...stie cineva titlul? Mersi.

Edited by pimpf, 25 November 2007 - 16:37.


#48
the_barzaune

the_barzaune

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,087
  • Înscris: 10.08.2005
Fatboy Slim - Weapon Of Choice

Edited by the_barzaune, 25 November 2007 - 16:51.


#49
pimpf

pimpf

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 155
  • Înscris: 29.05.2007

View Postthe_barzaune, on Nov 25 2007, 17:49, said:

Mersi muuult...sei Grande!

#50
killer

killer

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 21.08.2002

View Postccox, on Sep 5 2007, 08:12, said:

Buna
Ma puteti ajuta cu doua clipuri trance pe care le tin eu minte de acum multi ani dar care nu se mai difuzeaza??(de parca m-as mai uita la tv:))

Unul era cu doi baieti care mergeau prin desert si aveau halucinatii- urmareau un om care era facut din apa(adica albastru - lichid)

Te referi cumva la acesta: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/wkQqzc-V3yI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] ?

Celalalt era cu doi (de data asta baiat+fata) care fugeau de politie parca intr-o zi torida de vara si clipul se termina parca cum ajungeau intr-o rulota
pe malul marii (parca) si incep sa se sarute smile.gif

Sa fie asta oare: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/TQw8aD80Ogg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] ?

Daca stie cineva cum se numeau, ii sunt recunoscator!


#51
killer

killer

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 21.08.2002

View Postraizer89, on Jun 21 2007, 22:18, said:

nush catzi din cei de pe forum erau "fani" MTV prin `90 ,dar era un videoclip superfain,cu o albinutza mecanica(robotizata mai bine zis) care fugea dupa un JEEP condus de o tipa...si la sfarsit albinutza se facea un tatuaj pe mana tipei...dak avetzi vreo idee...sau tzinetzi minte mel/video,plz help me out...

http://www.dailymoti...ub-splash_music

#52
Vidike

Vidike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 290
  • Înscris: 31.07.2006
Melodie house, cu negativ care pare a fi din muzica populara. Nu e de la Dj Andi, si nu e nici Heater. Multumesc daca ma puteti ajuta

#53
nelu99

nelu99

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 22.10.2003
Videoclipul era cu niste baieti francezi pe un deal, cantau si in franceza si in engleza si in timpul asta li se schimba culoarea la camasa de multe ori. Camera era foarte mobila si se invartea in jurul lor, vremea era frumoasa, insorita.

mmm?

merçi

#54
clau67

clau67

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 05.01.2007
Cum o cheama pe cantareata asta ca m-am gandit de numa si tot nu mi-am dat seama, desi o stiu. Am atasat si un fragment de videoclip.

Please help. :worthy:

Multumesc anticipat.

Attached Files



Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate