Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

Ce videoclip este?

- - - - -
  • Please log in to reply
175 replies to this topic

#163
marius_phak

marius_phak

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 27.12.2006
Servus lume, de o bucată bună de vreme mă chinui cu melodia din teaserul de pe National Geographic, la Afganistan : Medici.
In america e Imagine Dragons - Radioactive, aici la noi nu stiu ce e. Am lipit si videoul Link
Sper sa gasesc ajutor. Un weekend fain!
<iframe width="420" height="315" src="//www.youtube.com/embed/rSYfVMtcSck" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

#164
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011
.

Edited by Puferiu, 23 October 2013 - 00:07.


#165
joker007

joker007

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 10.09.2009
Salutare, stie careva unde pot gasi melodia aceasta intreaga si eventual necenzurata? Am cautat pe mai multe motoare de cautare dar fara nici un rezultat din pacate.

#166
username1234

username1234

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 475
  • Înscris: 26.05.2012
https://soundcloud.c...6801600/unknown


Stie cineva cine canta melodia asta?

#167
alinmjt

alinmjt

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 05.03.2014
Va salut. Caut de multi ani o melodie veche a lui Adrian Minune.
Versurile sunt urmatoarele " si mai e foarte putin, si acasa am sa vin, sa ne distram impreuna, sa cantam la lumea buna"
Ma puteti ajuta va rog cu numele melodie?
Va multumesc.

#168
qubixxx

qubixxx

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 08.03.2014
caut si eu o piesa dar nu imi aduc aminte doar cateva fecvente din videoclip....este o piesa veche intre ani 90-99...cam asa...in clip toti sunt imbracati in alb...si canta un negru mai gras putin cu  gropite la gura....si danseaza toti pe un camp verde si parca apare si un cort in forma de sfera sau ceva de genu...cine ma poate ajuta....

e mai ritmatica ...hai va rog ajutati-ma

#169
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,877
  • Înscris: 28.11.2006
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/WCevP9DJtIY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#170
Waxp

Waxp

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.09.2014
Salut este un videoclip mai vechi cu un barbat mai urat (spre bestie) pe care il pupa o fata,parca fugeau de cineva.Atat imi amintesc.

#171
chique

chique

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,839
  • Înscris: 28.07.2013
am si eu o intrebare, care ma chinuie de cel putin 25 de ani. Caut un videoclip al unei formatii rock, aparut in anii '80 (probabil dupa '85, dar nu sunt sigura). Aparea pe casetele clandestine cu filme video de dinainte de '89. Tin minte ca l-am vazut cam in acelasi timp cu "Pasarea spin".

Videoclipul e cam asa: un el si o ea, intr-un decor romantic, ea e blonda si foarte frumoasa, cu parul lung, seamana cu Kim Basinger. E o poveste de dragoste, din care imi amintesc urmatoarele franturi vizuale:

-el si ea se iubesc, ea are un body de dantela neagra
- apare la un moment dat o pisica in decor - decorul fiind un apartament/loft design postindustrial
- apar niste sticle de lapte pe presul de la intrare
- povestea de dragoste se termina si ea sufera (si cred ca si canta), in timp ce merge prin toamna si o frunza ruginie de platan i se agata de reverul pardesiului camel. are plete lungi, blonde..

(cred, dar nu sunt sigura, ca este vorba de o balada rock).

asta e tot ce-mi amintesc, eram copil pe vremea aia si videoclipul asta mi s-a parut cel mai frumos lucru posibil pe lume. nu l-am mai vazut de-atunci si tare mi-ar placea sa-l revad.

#172
gal_cezar

gal_cezar

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 04.04.2008
Buna, caut şi eu un videoclip în care apare un tip cu o haină de blană (gen Fizz), iar la un moment dat apare faţa celor care o cântă sculptată în stâncă (gen muntele Rushmore), melodia e cv house, dar cred că e un remix al unei melodii mai vechi , iar din versuri mai ţin minte că la refren o voce de femeie  zicea "Wait for you, its... " (sper că asta zicea). Ms.

#173
jeus

jeus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 146
  • Înscris: 04.01.2013
salutare, caut un video cu o tipa tatuata care fumeaza in pat si este mai mult debracata...in video canta un tip cu sapca....

#174
vyctoras1985

vyctoras1985

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 11,765
  • Înscris: 01.07.2013
caut si eu un videoclip nou aparut cu unele care danseaza pe acoperisul unor blocuri si pe un teren de tenis

#175
change_me

change_me

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 331
  • Înscris: 25.11.2013
salut.caut si eu un videoclip.este de prin 2000 genul melodiei house/trance si este filmat intr-un laborator unde niste dj imbracati in savanti remixeaza o melodie.melodia este cunoscuta doar ca am un lapsus si ma enerveaza

#176
change_me

change_me

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 331
  • Înscris: 25.11.2013

View Postchange_me, on 09 februarie 2022 - 23:14, said:

salut.caut si eu un videoclip.este de prin 2000 genul melodiei house/trance si este filmat intr-un laborator unde niste dj imbracati in savanti remixeaza o melodie.melodia este cunoscuta doar ca am un lapsus si ma enerveaza
am gasit Safri duo-played a life

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate