Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!
 Declarație primar

Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor
 Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs
 Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?
 

ajutati-ma sa aleg un hotel

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
alinabaluta

alinabaluta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 28.06.2009
Posted Image am de ales intre:
Fantasia De Luxe Hotel
Grand Belish Hotel
Noa Hotels Beach Club
Pine Bay Holiday
Richmond Ephessus
Sealight Resort

Toate in Kusadasi. Prima oara in Turcia, deci am nevoie de experienta voastra.
Din ce am "studiat" pana acum inclin spre  Fantasia....singurul inconvenient e lipsa plajei.
Multumesc!

#2
Elektronik

Elektronik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 636
  • Înscris: 01.07.2008
Scuze ca ma bag si eu dar vin doar cu o intrebare doresti neaparat in kusadasi?!

#3
SILE802002

SILE802002

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 620
  • Înscris: 05.02.2008

View Postalinabaluta, on 25 februarie 2013 - 13:48, said:

Posted Image am de ales intre:
Fantasia De Luxe Hotel
Grand Belish Hotel
Noa Hotels Beach Club
Pine Bay Holiday
Richmond Ephessus
Sealight Resort

Toate in Kusadasi. Prima oara in Turcia, deci am nevoie de experienta voastra.
Din ce am "studiat" pana acum inclin spre  Fantasia....singurul inconvenient e lipsa plajei.
Multumesc!

Eu as opta pt Grand Belish

#4
Paperotzi

Paperotzi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 19.02.2008
E greu de dat cu parerea atita timp cit nu spui si ce vrei sa gasesti acolo. Plaja? Tobogane? Discoteca? Sa nu fie izolat? Mancare? Halat?
Acu un an cineva a fost tare nemultumit ca la 5 stele nu a primi papucu de baie si halat...

#5
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009

View Postalinabaluta, on 25 februarie 2013 - 13:48, said:

Posted Image am de ales intre:
Fantasia De Luxe Hotel
Grand Belish Hotel
Noa Hotels Beach Club
Pine Bay Holiday
Richmond Ephessus
Sealight Resort

Toate in Kusadasi. Prima oara in Turcia, deci am nevoie de experienta voastra.
Din ce am "studiat" pana acum inclin spre  Fantasia....singurul inconvenient e lipsa plajei.
Multumesc!

Fratele meu a fost anul trecut la Richmond  si a fost f multumit,liniste,plaja buna,mancarea si bautura din belsug.

#6
alinabaluta

alinabaluta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 28.06.2009

View PostPaperotzi, on 25 februarie 2013 - 20:02, said:

E greu de dat cu parerea atita timp cit nu spui si ce vrei sa gasesti acolo. Plaja? Tobogane? Discoteca? Sa nu fie izolat? Mancare? Halat?
Acu un an cineva a fost tare nemultumit ca la 5 stele nu a primi papucu de baie si halat...


In primul rand ma intereseaza curatenia, apoi mancarea si un picut plaja,pentru ca eu nu stiu sa inot.
Despre Fantasia am citit pe siteuri de turism si cu exceptia plajei, pare ca se incadreaza in pretentiile mele.
Poate a fost cineva in mai multe dintre cele enuntate si imi poate impartasi pe care l-ar prefera acum.Posted Image

#7
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postalinabaluta, on 26 februarie 2013 - 11:12, said:

In primul rand ma intereseaza curatenia, apoi mancarea si un picut plaja,pentru ca eu nu stiu sa inot.
Despre Fantasia am citit pe siteuri de turism si cu exceptia plajei, pare ca se incadreaza in pretentiile mele.
Poate a fost cineva in mai multe dintre cele enuntate si imi poate impartasi pe care l-ar prefera acum.Posted Image

uita de: pine bay, fantasia, noa si richmond.

alege palm wings kusadasi / grand belish / sea light / ephesia beach / kustur club.

nu cumpăra poze

cumpără  servicii

ideal ar fi să alegi hotelul altin yunus din ceșme

e un diamant încă nedescoperit de turiștii românești.

Edited by rottweiler2007, 28 February 2013 - 07:12.


#8
gabim

gabim

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 30.05.2005
As dori si eu informatii despre Vista Hill din Kusadasi.La cat costa nu ma astept sa gasesc conditii de 5 stele,dar nu as vrea sa-mi stric concediu.Anul trecut am fost la Surmeli si ni s-a parut ok,desi multa lume spune ca nu e hotel de 5 stele.Mentionez ca merg si cu 2 copii ,deci si echipa de animatori e importanta.

#9
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postgabim, on 24 martie 2013 - 01:11, said:

As dori si eu informatii despre Vista Hill din Kusadasi.La cat costa nu ma astept sa gasesc conditii de 5 stele,dar nu as vrea sa-mi stric concediu.Anul trecut am fost la Surmeli si ni s-a parut ok,desi multa lume spune ca nu e hotel de 5 stele.Mentionez ca merg si cu 2 copii ,deci si echipa de animatori e importanta.

pai vista hill nu are nicio stea, pur si simplu nu are clasificare

vezi ca vista hill e plin pt aproape tot sezonul

sfat: uită de vista hill, alege palm wings kusadasi sau grand belish

#10
bebedoru

bebedoru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 09.10.2009

View Postalinabaluta, on 26 februarie 2013 - 11:12, said:



In primul rand ma intereseaza curatenia, apoi mancarea si un picut plaja,pentru ca eu nu stiu sa inot.
Despre Fantasia am citit pe siteuri de turism si cu exceptia plajei, pare ca se incadreaza in pretentiile mele.
Poate a fost cineva in mai multe dintre cele enuntate si imi poate impartasi pe care l-ar prefera acum.Posted Image

In nici un caz Fantasia, pentru ca tu doresti plaja, ceea ce Fantasia nu are, iar plaja din apropiere este o mizerie si nu poti intra in apa decat pe scari, caci apa la mal este foarte adanca .Eu am fost la Ephesia in 2009 si 2010 si ne-am simtit grozav.Hotel mare, curat, personalul atent, plaja privata cu sezlnguri si umbrele gratuite, bar si la plaja,mancare foarte multa, diversificata si de calitate.Am fost f.f  multumiti de hotel.Are si o gradina cu palmieri si multe flori, cu perne si sezlonguri si in gradina, intr-un cuvant nota 10.

#11
paypoint

paypoint

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 19.02.2010

View Postrottweiler2007, on 24 martie 2013 - 07:28, said:

pai vista hill nu are nicio stea, pur si simplu nu are clasificare

vezi ca vista hill e plin pt aproape tot sezonul

sfat: uită de vista hill, alege palm wings kusadasi sau grand belish
Sa nu te duci la VISTA HILL ca o sa iti para rau este plin de romani si in mare parte o sa simti ca esti in Mamaia , asa ca nu te sfatuiesc. Am fost anul trecut.

View Postgabim, on 24 martie 2013 - 01:11, said:

As dori si eu informatii despre Vista Hill din Kusadasi.La cat costa nu ma astept sa gasesc conditii de 5 stele,dar nu as vrea sa-mi stric concediu.Anul trecut am fost la Surmeli si ni s-a parut ok,desi multa lume spune ca nu e hotel de 5 stele.Mentionez ca merg si cu 2 copii ,deci si echipa de animatori e importanta.
Mergi la SEA LIGHT costa mai mult dar este supeer , nu o sa iti para rau garantat.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate