Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Propuneri pentru imbunatatirea pr...

Conectarea la internet a Centrale...

recomandare ups si surge protector

La multi ani @2Unlimited!
 zgomot (bazait) plita gaz Samsung...

Problema aer condiționat Vor...

SAMSUNG Galaxy A15,

La ce ora se deschid urnele ?
 Reducerea turației unui moto...

Mergeti la vot?

Adaptor USB-A to USB-C

La multi ani @SorinGT!
 Discursul sefei de promotie sau, ...

Ce aplicatie pentru supraveghere ...

Airbag volan Audi

Cum deschid rezervor WC Geberit s...
 

Cosmote ; SMS 1288

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
4 răspunsuri în acest subiect

#1
Jo3y

Jo3y

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.337
  • Înscris: 09.08.2007
Salut. Am o problema cu unul dintre abonamentele de la cosmote. Primesc de ieri niste sms-uri de la 1288 cu "Invalid sms code" si un site pe care am incercat sa il accesez de pe calc/tel si nu merge. Ieri pe la pranz aveam deja 5E de plata si dimineata cand ma uit , 13E :o . Am fost intr-un germanos sa vad despre ce e vorba , mi-au spus sa sun la relatii cu clienti , cei de acolo mi-au dat un nr de tel al departamentului audio nu stiu cum , bineinteles ca numarul nu este valid.
Cineva m-a pus sa dau o resetare din fabrica a setarilor telefonului si pana acum vad ca nu am mai primit. In cazul in care conteaza , este vorba de un telefon Galaxy S Plus. Ce este de facut ? La prima vedere sunt bun de plata , dar nu am de gand sa platesc nimic.
Ms.

#2
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 14.795
  • Înscris: 09.05.2005
@Jo3y probabil e din vina ta, ai instalat aplicatii crack-uite?

#3
Jo3y

Jo3y

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.337
  • Înscris: 09.08.2007
Nici vorba de asa ceva. Telefonul il am de vreo 6 saptamani timp in care am instalat aplicatii doar din android market.

#4
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 29.164
  • Înscris: 04.02.2011
Protecţia consumatorului dacă ai abo pe persoană fizică.

#5
Jo3y

Jo3y

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.337
  • Înscris: 09.08.2007
Din ce am inteles trebuie sa astept sa se factureze si dupa aceea pot actiona.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate