Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...
 Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO
 Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......
 Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...

Intrebare generala cont bancar Ro...
 

Atletico Madrid

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1
danielionutb

danielionutb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 951
  • Înscris: 21.08.2012
Ceva fani ai lui Atletico Madrid gasim pe forum? :)

#2
Spadan

Spadan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 817
  • Înscris: 22.11.2009
desi sunt fan Barca, imi place foarte mult cum joaca si Atletico, mai ales de cand a venit Simeone.

#3
danielionutb

danielionutb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 951
  • Înscris: 21.08.2012
Se vede o progresare a intregului lot de cand Diego Simeone este antrenor s-a vazut asta si la finala Europa League si se vede si acum, plus ca si Falcao da un mare plus echipei prin tehnica , cum spun fanii spanioli: viva los blanco rojas Posted Image

#4
BogdanAtleti

BogdanAtleti

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 10.10.2012
Salut. Eu sunt fan atleti.Prea satul de barca si real.Atletico e mai frumoasa+cei mai tari fani. In ultimii ani au mers binisor insa au fost ani destul de grei prt ei.Un plus anul asta si faptul ca au invins pe real dupa atata amar de vreme. Aupa atleti

#5
danielionutb

danielionutb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 951
  • Înscris: 21.08.2012

 BogdanAtleti, on 18 iunie 2013 - 12:02, said:

Salut. Eu sunt fan atleti.Prea satul de barca si real.Atletico e mai frumoasa+cei mai tari fani. In ultimii ani au mers binisor insa au fost ani destul de grei prt ei.Un plus anul asta si faptul ca au invins pe real dupa atata amar de vreme. Aupa atleti

Sa speram ca cei de la Atletico vor evolua la fel de bine si sezonul asta chiar daca plecarea lui Falcao a lasat un gol imens in atacul madrilenilor.. Asta e, vedem ce va fi sezonul urmator. :)

#6
BogdanAtleti

BogdanAtleti

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 10.10.2012
Depinde pe cine vor transfera in locul lui Falcao. Negredo e bun dar nu se ridica la nivelul columbianului. sper si eu sa faca o figura buna in CL si sa se mentina in primele 4 in La Liga.Vad ca alti jucatori nu vor pleca si asta e bine.Oricum sezonul asta a fost cel mai bun de cand au revenit in Primera.

#7
danielionutb

danielionutb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 951
  • Înscris: 21.08.2012

 BogdanAtleti, on 23 iunie 2013 - 11:44, said:

Depinde pe cine vor transfera in locul lui Falcao. Negredo e bun dar nu se ridica la nivelul columbianului. sper si eu sa faca o figura buna in CL si sa se mentina in primele 4 in La Liga.Vad ca alti jucatori nu vor pleca si asta e bine.Oricum sezonul asta a fost cel mai bun de cand au revenit in Primera.

Ma tem sa zic asta dar cred ca mai mult de grupe nu cred ca vor reusi sa se califice mai departe.. Ei sunt obisnuiti cu meciurile din Europa League si le va fi oarecum greu in CL avand in vedere ca lotul pe care Simeone il are la ora actuala inca nu e concretizat cum trebuie si inca mai sunt gauri in lot. Vom vedea in septembrie le tinem pumnii si sa speram la o figura frumoasa! :)

#8
BogdanAtleti

BogdanAtleti

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 10.10.2012
Ya tenemos goleador.David Villa.Personal il prefer pe el decat pe Negredo.E mai batran,e pe final de cariera la nivel inalt dar are mai mult gol decat Negredo.Sper sa faca o figura frumoasa si anul asta.



P.S:Doar noi doi suntem fani Atleti pe aiciPosted Image ?

#9
danielionutb

danielionutb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 951
  • Înscris: 21.08.2012

 BogdanAtleti, on 09 iulie 2013 - 20:55, said:

Ya tenemos goleador.David Villa.Personal il prefer pe el decat pe Negredo.E mai batran,e pe final de cariera la nivel inalt dar are mai mult gol decat Negredo.Sper sa faca o figura frumoasa si anul asta.



P.S:Doar noi doi suntem fani Atleti pe aiciPosted Image ?

David Villa mi se pare cea mai buna achizitie a lui Atletico din aceasata perioada de transferuri si se va integra perfect in lotul echipei sunt sigur de asta. Si da, se pare ca doar noi suntem fani ai lui Atleti pe aici.. Pacat.

#10
danielionutb

danielionutb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 951
  • Înscris: 21.08.2012
@BogdanAtleti a aparut aplicatia oficiala a clubului. Am gasit-o pe App Store scrii "Atletico de Madrid" si e a doua aplicatie. E foarte misto cu videoclipuri,interviuri,rezumate si meciuri viitoare plus evident clasament.. Nustiu daca este si pe Android. :)

#11
danielionutb

danielionutb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 951
  • Înscris: 21.08.2012
Urmeaza meciul cu Barcelona pentru supercupa.. Sunt tare curios cum se va descurca echipa in primul mare meci al noului sezon.

#12
BogdanAtleti

BogdanAtleti

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 10.10.2012
Scuze. Nu am intrat de mult pe aici.Da.Au juct bine cu barsa in supercupa si au inceput bine campionatul. Sper sa o tina tot asa. In UCL grupa e bunicica insa Zenit e nuca tare si Porto i-au cam batut pe unde i-au prins.Vorbim miercuri dupa meci.Oricum imi place cum arata. S-AUZIM NUMAI DE BINE. Te salut.

#13
danielionutb

danielionutb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 951
  • Înscris: 21.08.2012
Te salut si sa vedem ce vor face baietii maine. Sper sa faca o figura frumoasa in UCL.

#14
danielionutb

danielionutb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 951
  • Înscris: 21.08.2012
Frumoasa victorie 3-1 contra Zenitului, nu am vazut meciul dar am vazut statistici si a fost net superioara Atletico in fata rusilor.

#15
rhdghdhs

rhdghdhs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,463
  • Înscris: 22.05.2011
Are trupa buna Atletico anul asta, eu zic ca va termina pe locul 3 in campionat si va merge destul de sus in Ucl.

#16
danielionutb

danielionutb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 951
  • Înscris: 21.08.2012

 rhdghdhs, on 21 septembrie 2013 - 13:52, said:

Are trupa buna Atletico anul asta, eu zic ca va termina pe locul 3 in campionat si va merge destul de sus in Ucl.

Asta sper si eu tinand cont de echipa cum pomenesti si tu acum ramane de vazut.. Ar putea urca mai sus de locul 3 chiar daca Realul s-a intarit si Barca din astea 2 eu zic ca ar putea incurca Realul macar un meci din 2. Cat despre UCL, le dau minim sfert de finala si sunt ferm convins de ce zic :D

#17
BogdanAtleti

BogdanAtleti

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 10.10.2012

 danielionutb, on 21 septembrie 2013 - 13:47, said:

Frumoasa victorie 3-1 contra Zenitului, nu am vazut meciul dar am vazut statistici si a fost net superioara Atletico in fata rusilor.
AM VAZUT MECIUL PE NET.AU DOMINAT APROAPE TOT MECIUL.HULK CE LE-A DAT CEVA PROBLEME.SPER SA O TINA TOT ASA.SAMBATA AU PRIMUL EXAMEN IMPORTANT.REALISTII O SA FIE DORNICI DE RAZBUNARE.

 rhdghdhs, on 21 septembrie 2013 - 13:52, said:

Are trupa buna Atletico anul asta, eu zic ca va termina pe locul 3 in campionat si va merge destul de sus in Ucl.
DIN PACATE,DEOCAMDATA MAI SUS DE LOCUL 3 NU II VAD NICI EU.SPER SA REZOLVE CU DATORIA LA STAT SI SA POATA TINE JUCATORII IMPORTANTI.AUPA ATLETI

#18
danielionutb

danielionutb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 951
  • Înscris: 21.08.2012

 BogdanAtleti, on 22 septembrie 2013 - 23:21, said:

AM VAZUT MECIUL PE NET.AU DOMINAT APROAPE TOT MECIUL.HULK CE LE-A DAT CEVA PROBLEME.SPER SA O TINA TOT ASA.SAMBATA AU PRIMUL EXAMEN IMPORTANT.REALISTII O SA FIE DORNICI DE RAZBUNARE.

Da, mare meci sambata contra rivalilor. Sunt tare curios ce echipa va aborda Simeone in duelul cu realistii, posibil sa joace cu Villa in atac din primul minut oricum sper sa ii ia tare din primul minut ca sa aibe ceva sanse.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate