Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...

A fost adoptata legea privind alc...
 La multi ani Costi

Vreau sa ofer imprumut pentru con...

Usa de garaj la o magazie existenta

The worst of evil (2023)
 Proiect de lege: Romanii vor achi...

Dopuri / casti amortizare zgomot ...

Ce componente trebuie sa schimb d...

2 job-uri de 8 ore simultan.
 VW e-Up second hand sau alternati...

Reparatie scara mozaic vechi

Cablu curte destinat deplasarii l...

Sfat de cumparare pentru un Jagua...
 

Site promovat sau nu?

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
webs73

webs73

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 31.07.2012
Va salut si cu ocazia asta adaug si eu un anunt pentru cei interesati de SEO. Detin metodele sigure pentru a urca un website pe prima pagina Google in cel mult 3 saptamani. Pentru a va convinge, puteti sa-mi lasati un mesaj pe ID: webmasterg73  , Observ ca sunt atatea polemici si certuri pe acest subiect SEO, va chinuiti cu fel si fel de metode deplasate si total gresite pentru a va urca website-ul pe prima pagina in motoarele de cautare :) , simplu si nimic mai SIMPLU. As posta aici o metoda si cateva dintre site-urile facute de mine care sunt TOATE pe prima pagina si nu vor mai cadea de-acolo prea curand. Unele le tin pe prima pagina chiar de mai bine de 1 an :) Astept doritorii sa se convinga. Va multumesc si ...apropo, nu este aroganta ci mai degraba descretirea mintilor luminate in ale SEO si Web Design-ului....Firme care cer bani grei pentru asta si defapt ei nu sunt in stare sa urce un website macar in pagina 3 :)...

#20
raudd

raudd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 13.07.2006
ia zii tatutz cat iei pt un site din asta bengos??           [email protected]

#21
hydedreams

hydedreams

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 28.02.2013
Salut,

M-am inscris intr-un program de afiliere si ideea e ca sunt platita la fiecare membru nou adus pe un site. Ideea este ca s-a inregistrat cineva pe site-ul respectiv, insa am primit un e-mail de la ei cum ca au descoperit ca este vorba de o persoana apropiata mie si nu imi pot plati comisionul respectiv, lucru care e adevarat,de altfel. Oricum, stie cineva cum si-au dat seama de lucrul asta si cum as putea evita pe viitor?

Mersi!

#22
mishu6969

mishu6969

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 520
  • Înscris: 04.03.2011

View PostRich-U, on 12 septembrie 2012 - 19:56, said:

...................................................................................
inca ceva ce imi este neclar, de ce acum 4 zile aveam in medie 30-50 de vizitatori, acum 3 zile am avut 1187, si de 2 zile a revenit la media de 30-50 de vizitatori
Constat si eu ca pagina nu mai exista...
Poti sa fii sigur ca aia nu erau vizitatorii tai. Nu pot fi variatii asa bruste de trafic. Sunt mai mule smecherii prin care iti poate aduce vizitatori "aproape reali" in site. Spun aproape reali pentru ca desi sunt reali, acei oameni nu stiu ca se afla si in site-ul tau. Culmea si Google poate fi pacalit cu cateva astfel de trucuri, dar este o chestiune care nu iti aduce niciun beneficiu real.  Am asistat la o asemenea demonstratie... M-a intristat...
Sunt de acord, de la optimizarea SEO astepti sa fii cat mai bine plasat in rezultatele cautarilor si nu sa te bage cineva pe gatul clientiulor.  Daca vei fi bine pozitionat vor veni si vizitatorii si implicit  si clientii.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate