Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala
 PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?
 Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...
 Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?
 

Arrow (2012 - )

- - - - -
  • Please log in to reply
398 replies to this topic

#379
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,663
  • Înscris: 13.12.2006
vezi ca ai uitat de "blacklightning" care a aparut ieri
nu de alta dar azi o sa-l vezi pe blacklightning in show si o sa te miri cum naiba a aparut si ce cauta acolo

#380
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,265
  • Înscris: 05.01.2004
Hai ca trag tare baietii. Deja au terminat tot universul (si multiversul). Sunt curios cum va fi episodul din Arrow, avand in vedere ca Oliver a refuzat sa se intoarca la corpul de bastina...

#381
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,663
  • Înscris: 13.12.2006
las ca-si recapata vrajitorul "mojo" inapoi

#382
raydenel

raydenel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.03.2008
oliver must die and that wont change! :)

#383
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,667
  • Înscris: 29.12.2016
Maybe Oliver will die twice? Posted Image

Edited by 2Unlimited, 12 December 2019 - 09:05.


#384
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,667
  • Înscris: 29.12.2016

View PostVipeR85, on 11 decembrie 2019 - 10:16, said:

nu de alta dar azi o sa-l vezi pe blacklightning in show si o sa te miri cum naiba a aparut si ce cauta acolo

Pai si Lucifer si Constantine ce cauta? Deja au combinat toate serialele de pe CW.

Edited by 2Unlimited, 12 December 2019 - 12:44.


#385
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,663
  • Înscris: 13.12.2006

View Post2Unlimited, on 12 decembrie 2019 - 12:42, said:

Pai si Lucifer si Constantine ce cauta? Deja au combinat toate serialele de pe CW.

constantine e de mult in "legends of tomorrow"...dar lucifer chiar m-a incantat. n-am vazut nici un episod din serial dar mi-am dat seama ca el ar trebui sa fie dupa actor :)

View Post2Unlimited, on 12 decembrie 2019 - 09:01, said:

Maybe Oliver will die twice? Posted Image

ma...nush ce sa zic. oliver e viu, doar ca n-are suflet momentan. si nici nu se mai intoarce...vedem, mai avem 2 episoade

#386
raydenel

raydenel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.03.2008
hai ca dupa un episod 2 cam plictisitor, au dat`o binisor in episodu 3, pacat ca doar la anu vedem cum o scot la capat...si Vipe, nimeni nu mai e viu, doar baietii(si fetele) din Void Posted Image)
/edit: dezamagit de cat de usor a crapat monitoru, desi am o presimtire ca tot el e in spatele la toata magaria care se petrece Posted Image

Edited by raydenel, 13 December 2019 - 14:37.


#387
c6t9

c6t9

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,941
  • Înscris: 20.01.2004
Hai că în 2020 mai primește propriul serial o femeie tare în universul ăsta, Stargirl.

#388
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,663
  • Înscris: 13.12.2006
siiii...e gata. frumoasa povestea, cu potential....daaaaaar cand ma gandesc ca peste vreo 20 de ani se vor uita nepotii la vreun episod din serialul asta doar imi imaginez  ce rasete vor fi la "primitivitatea" efectelor speciale si a povestii lacrimogene.
cam cum rad eu cand vad Superman cu Christopher Reeve sau Dean Caine(am crescut cu serialul lui :) )

#389
Tudorcristi

Tudorcristi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,645
  • Înscris: 07.11.2018

View Postc6t9, on 27 decembrie 2019 - 19:04, said:

Hai că în 2020 mai primește propriul serial o femeie tare în universul ăsta, Stargirl.
O baga si pe ea in Arrowverse? Ca deja-s in urma, n-am vazut ultimul sezon din nimic :( ca fix asta lipseste, inca un serial conexat

#390
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,663
  • Înscris: 13.12.2006
ma....cred ca ea era.
cred ca vrei sa spui DC multiverse, earth prime. Nu, nu va fi pe earth prime. Daca pe stargirl am vazut-o la finalul episodului 1 din noul sezon "legends of tomorrow" inseamna ca vor face un nou serial cu ea, dar e pe alt "earth"( 9 sau 19, sau ma insel)

#391
raydenel

raydenel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.03.2008
hai ca overall au resetat binisor toate serialele, buna idee  a celor de la DC sa ii aduca pe toti pe acelasi earth, e ok momentan sa o lase mai moale cu universe paralele ca prea calatorea toata lumea peste tot. per total au gasit un sfarsit bunicel pt Oliver, eu personal sunt putin dezamagit de episodul 5, chiar nu era nevoie de Beebo si de antimonitor sa creasca de parca ne uitam la power rangers. dar da, cum zicea Vipe, efectele au fost destul de slabute, dar povestea a fost solida si mi-a placut cu toate relele care au fost.
Nu l-am mai vazut pe Cisco in ultimele 2 episoade, a plecat pana la urma ?

#392
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,663
  • Înscris: 13.12.2006
nu stiu ce face cisco...parca i-au revenit puterile la un momentdat. dar mai departe habar n-am ce a facut. ma deruteaza la greu pauzele lungi intre episoade

#393
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,265
  • Înscris: 05.01.2004
The Green Arrow lives on!
Dar cu ce imbarligatura... Scenaristii lor nu au invatat nimic in atatea sezoane. Fac o harababura de nici ei nu stiu cum au sa o lamureasca pana la urma (daca or s-o lamureasca...).
Cum au ajuns fetele alea in viitor? Cum de stie Laurel ce va fi cu un an mai tarziu? Singura varianta la care ma pot gandi si sa aiba ceva logica este amestecul cu Legends of Tomorrow.
Vom trai si vom vedea. Oricum, e bine ca avem Green Arrow in continuare, chiar fara Oliver.

#394
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,663
  • Înscris: 13.12.2006
nush ce sa zic...de abia diger "batwoman". nu-mi place blacksiren si nici foarte mult blackcanary(singura care totusi arata a femeie)
eu ma bucur ca in episodul urmator vor termina arrow..sau cel putin asa am inteles. daca vor face un alt serial cu green arrow/arrow/hoodie sau ce drac de nume mai pot inventa, sunt sigur ca nu m-as uita. sunt prea batran pentru cacaturile astea lgbtquiste. adica, da frate fiecare face ce vrea...da pana la a-mi baga pizde pe gat in orice serial si a clama "women power" pe toate gardurile. aici tragem linie.
ceva de genul : radem, glumim da nu parasim incinta.

#395
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,265
  • Înscris: 05.01.2004
Siiiiiiiiii.... a fost si ultimul episod.
Si n-am inteles nimic.
De exemplu Dinah, care spunea ca disparuse din existenta, nici nu exista ca ofiter de politie. Ca sa vad ca aici era capitan si refuza sa fie promovata.
Iar William a ramas rapit in 2040.
Au aparut toti cei care murisera, deci... un happy-end fericit :D.
SIngurul moment al episodului, in afara de o comemorare a lui Oliver, a fost "samanta" lansarii lui Diggle drept Green Lantern.
In rest, probabil ca a fost dificil de facut scenariul serialului, asa ca afland ca se termina, scenaristii s-au imbatat de bucurie inainte de a scrie ultimul episod.

#396
raydenel

raydenel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.03.2008
mie mi-a placut, i-au dat un final ok avand in vedere ca o luase la vale. oliver a murit in stil mare, a resetat universu ca in Doctor who(pt cine urmareste) si a dat frau liber imaginatiei pt noi povesti. sunt multumit de ce am vazut. cat desprea rapirea lui William, e posibil sa se faca un nou serial care sa continue actiunea, citisem ceva de Canaries sau ceva de genu, nu stiu cat o mai duc cu flash, supergirl. legends, dar imi va lipsi si arrow, chiar asa cum scartaia el in ultimele 2-3 sezoane.
ah si era o chestie pe care nu am inteles`o, cea cu lumina verde, dar a explicat sorin si am inteles totu, sa insemne inceputul Green Lantern ?
oricum, bye bye Arrow, RIP Oliver :>

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate