Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ochelari distanta intermediara

Cum pot sa montez un SSD Sata in ...

Digi + patronul Prima TV cumpara...

Husa si folie pt. Samsung Galaxy ...
 Plita electrica moderna

problema incalzitor de apa Ferroli

Incarcator PB 3.0

Radu Mazare, eliberat conditionat...
 Permis suspendat din cauze medicale

Presiune apa fluctuanta pompa sub...

Revizie auto la Bucuresti

identificare component defect
 Recomandare tableta

Caderea in apostazie a Bisericii ...

Inselatoria secolului!

Problema soft samsung galaxy watc...
 

Care este explicatia numarului lui Cristian Gog la Romanii au talent de aseara (finala)?

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

Poll: Cristian Gog bate palma cu Protv si cei trei jurati? (84 member(s) have cast votes)

Numarul lui Cristian Gog din semifinala si finala emisiunii Romanii au talent a fost aranjat/regizat ?

  1. Da, este "regizat" totul. (44 votes [48.35%])

    Percentage of vote: 48.35%

  2. Nu, numarul lui Gog se poate face fara "aranjamente" (19 votes [20.88%])

    Percentage of vote: 20.88%

  3. Gog fiind mentalist a indus raspunsul in mintea juratilor (11 votes [12.09%])

    Percentage of vote: 12.09%

  4. Gog a facut pact cu diavolul (10 votes [10.99%])

    Percentage of vote: 10.99%

  5. Altele. Explic prin mesaj (7 votes [7.69%])

    Percentage of vote: 7.69%

Vote Guests cannot vote

#1
Eamanag

Eamanag

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 24.09.2011
Inainte de semifinala a promis ca daca ajunge in finala o sa dezvaluie trucurile sale ( o parte). Ori s-a inteles cu cei trei jurati, ori a facut pact cu diavolul ori...  :)) ... s-a nimerit ca pentru 120000 euro.
Si in semifinala m-a socat. Voi ce credeti ? ... E aranjament cu Protv-ul sa nu se piarda banii? Adica cei din sala care au prins cercurile sa fi fost pregatiti. Mi-e greu sa cred ca e posibil fara aranjamente. Dar daca e asa atunci imaginea celor trei jurati si a Protv-ului scade in ochii mei.

#2
_Thomas_

_Thomas_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,329
  • Înscris: 24.12.2011
Tu aveai o imagine buna despre ProTV inainte?

#3
Eamanag

Eamanag

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 24.09.2011

 _Thomas_, on 12th May 2012, 12:59, said:

Tu aveai o imagine buna despre ProTV inainte?
Pot spune ca imaginea Protv-ului nu era = 0 , prin urmare are de unde sa scada. Am apreciat capacitatea lor in timp de a vinde reclama cel mai bine.

#4
Ombilic

Ombilic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 641
  • Înscris: 01.04.2011
putem noi ca oameni sa credem ca a fost aranjament?
da putem.

#5
blacktiti89

blacktiti89

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 25.05.2009
lol,cica optiune de vot:a facut pact cu diavolul!:)))

#6
mihai!

mihai!

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,800
  • Înscris: 15.04.2006
1. Este colaborator vechi al sponsorului .
2. Trucul cu bataile inimii este expirat si vechi - Cautati  getrue - the heart beat trick acolo este explicat trucul cu stoparea pulsului .
3. Trucul cu plicurile pute de penibil. Pliculetul maro i-a fost adus cu masa, uitati-va in inregistrare la minutul 09:01
4. In plus, oricine care este in finala, pentru a castiga 120.000 e  ar puta sacrifica sacrifica cateva zeci de mii dand cuiva cu o platforma de trimis sms-uri pentru a trimite 1 milion de bucati  la numarul respectiv . 

Edited by mihai!, 12 May 2012 - 12:27.


#7
dgamma

dgamma

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,989
  • Înscris: 02.09.2011
Concursul e penibil oricum, deci nu mai conteaza.
De la mosu ala care poate sa-si suga linidicu pana la gog, care doar stie sa le vorbeasca prostilor.

Edited by dgamma, 12 May 2012 - 12:25.


#8
Eamanag

Eamanag

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 24.09.2011

 mihai!, on 12th May 2012, 13:19, said:

1. Este colaborator vechi al sponsorului .
  2. Trucul cu bataile inimii este expirat si vechi - Cautati  "getrue - the heart beat trick" acolo este explicat trucul cu stoparea pulsului .
  3. Trucul cu plicurile pute de penibil. Pliculetul maro i-a fost adus cu masa, uitati-va in inregistrare la minutul 09:01


4. In plus, eu sa fiu in semifinala , pentru a castiga 120.000 e as sacrifica cateva zeci de mii si as plati cuiva cu o platforma de trimis sms-uri pentru a trimite 1 milion de bucati cu textul GOG la numarul respectiv .
Ok, sa spunem ca a facut un truc cu plicul maro ( cam mare pentru asta) dar cum a facut faza cu agrafa pe carte?

#9
Campers

Campers

    Just ..tired of this shit ..

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,409
  • Înscris: 24.04.2006
unde dau de el sa-mi dea subiectele la bac ?!

sau sa  ghiceasca un rezultat la un meci de fotbal ... s-ar imbogati peste noapte ...

#10
mihai!

mihai!

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,800
  • Înscris: 15.04.2006
Uitati-l aici pe marele Gog la minutul 1:41 cum schimba sticla pe sub masa. Penibil si la mare concurenta cu smenarii care schimba valuta in centru si iti inlocuiesc teancul cu ziare .
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Wb4dLsHSFIs?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by mihai!, 12 May 2012 - 12:32.


#11
Eamanag

Eamanag

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 24.09.2011

 mihai!, on 12th May 2012, 13:31, said:

Uitati-l aici pe marele Gog la minutul 1:41 cum schimba sticla pe sub masa. Penibil si la mare concurenta cu smenarii care schimba valuta in centru si iti inlocuiesc teancul cu ziare .
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Wb4dLsHSFIs?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Camera a focalizat prea putin si s-a putut observa schimbarea sticlei.

#12
blacktiti89

blacktiti89

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 25.05.2009
Are cont de softpedia,am vazut eu mesaje mai vechi!:)
on-topic:cum a indoit lingura si moneda aia?

#13
hamal

hamal

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,502
  • Înscris: 23.09.2010

 Eamanag, on 12th May 2012, 13:25, said:

Ok, sa spunem ca a facut un truc cu plicul maro ( cam mare pentru asta) dar cum a facut faza cu agrafa pe carte?
Agrafa e shmekerita, speciala. Are textul pe ea. Cand o trage pe carte e cadrul gol si vezi randurile miscandu-se, cand ii zice ala stop, mai misca un rand si trage o hartie pe cadrul agrafei cu textul prestabilit. cu degetele lui de prestidigitator. De ce cartile erau scrise cu acelasi font? De ce nu a adus carti de marimi si fonturi diferite? N-am vazut agrafa modelul ala pe la mine pe la tara.
Si Bartos si Smiley sunt sigur complici (vezi moneda lui Bartos!). Cred ca aia din juriu sunt inocenti, ar fi prea buni actori sa mimeze stupoarea aia!

#14
Elektronik

Elektronik

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 636
  • Înscris: 01.07.2008
Clar!Anul trecut toata lumea a zis ca s-a votat cazul.Anu asta ca s-a facut un blat.Ma gandesc la anul ce-o sa mai fie cand o sa va multumeasca cineva.

#15
Eamanag

Eamanag

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 24.09.2011

 blacktiti89, on 12th May 2012, 13:17, said:

lol,cica optiune de vot:a facut pact cu diavolul!:)))
Pana acum 19% cred in aceasta varianta. Deci nu am gresit cand am gandit ca unii vor alege o astfel de varianta.
Probabil si necuratul are cel putin 2 clase :) si a reusit sa scrie ba chiar sa imite scrisul lui Gog. Chiar, poate cineva sa faca o analiza a scrisului, sa-l compare cu cel din semifinala? O fi acelasi? Daca e acelasi, juratii pot fi banuiti de complicitate si apreciati ca profesionisti in uimire. Daca nu e acelasi exista o probabilitate sa-i fi "facut" pe cei trei jurati.

Edited by Eamanag, 12 May 2012 - 14:07.


#16
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007

 Elektronik, on 12th May 2012, 13:45, said:

Clar!Anul trecut toata lumea a zis ca s-a votat cazul.Anu asta ca s-a facut un blat.Ma gandesc la anul ce-o sa mai fie cand o sa va multumeasca cineva.

Pai anu trecut s-a votat cazul, la fel ca la Dansez pentru tine. Anu asta erau altii mai talentati decat asta cu vrajelile lui . :thumbdown: Emisiuni de kkt facute sa scoata bani.

#17
Eamanag

Eamanag

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 24.09.2011

 tiestodj20, on 12th May 2012, 17:31, said:

Pai anu trecut s-a votat cazul, la fel ca la Dansez pentru tine. Anu asta erau altii mai talentati decat asta cu vrajelile lui . :thumbdown: Emisiuni de kkt facute sa scoata bani.
Eu as fi inversat topul: Lena, Mihai si apoi cu indulgenta Gog.

 mihai!, on 12th May 2012, 13:19, said:

1. Este colaborator vechi al sponsorului .
2. Trucul cu bataile inimii este expirat si vechi - Cautati  getrue - the heart beat trick acolo este explicat trucul cu stoparea pulsului .
3. Trucul cu plicurile pute de penibil. Pliculetul maro i-a fost adus cu masa, uitati-va in inregistrare la minutul 09:01
4. In plus, oricine care este in finala, pentru a castiga 120.000 e  ar puta sacrifica sacrifica cateva zeci de mii dand cuiva cu o platforma de trimis sms-uri pentru a trimite 1 milion de bucati  la numarul respectiv . 
Daca un concurent face contestatie nu se poate verifica? Daca sunt sms-uri in majoritate de la Cosmote atunci e clar ...

#18
tom_1133

tom_1133

    utilizator Linux Mint

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,716
  • Înscris: 10.02.2011
Eu consider ca Mihai trebuia sa castige, chiar merita !

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate