Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!
 Declarație primar

Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor
 Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs
 Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?
 

Salon masaj erotic

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
alexutzu9210

alexutzu9210

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 11.01.2011
buna seara,
pe la sfarsitul anului viitor poate mai devreme planuiesc sa imi deschid un salon de masaj erotic.
Am hotarat sa inchiriez un apartament de 3-4 camere nu vreau sa ma arunc sa cumpar teren si sa fac constructia si sa nu mearga afacerea, si un apartament cu mici ajustari mi-se pare potrivit , vor fi 4 -5 fete la amenajare nu cred ca ma va costa  mai mult de 6-7000e (incluzand plasma,mobilier + supraveghere video receptie).
Daca ma insel cu ceva va rog sa ma corectati.
Ce acte sunt necesare in afara cartilor de munca a fetelor.
O zi buna

#2
JayBird

JayBird

    IT Professional

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,511
  • Înscris: 15.09.2009
Depinde si ce vecini ai. Daca ai noroc de unii cu vederi mai conservatoare nu vei obtine acordul lor.

#3
georgefl

georgefl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 138
  • Înscris: 27.10.2011
da! o foarte buna idee de afacere , banoasa , are multe avantaje, pentru inceput sa vezi daca merge ai putea sa o incepi ca o afacere de familie cu prietena , sora si nu trebe carte de munca , ca doar nu o sa mearga ele sa te reclame la ITM si daca merge te poti extinde , daca nu asta e, Bafta!

#4
mngx

mngx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,445
  • Înscris: 30.07.2009
caz real: s-a dus un prieten de-al meu la un salon iar fata a inceput sa i-o frece....al meu ca bradu' ii zice: "fata, pai doar atat de 80 lei, ca laba pot sa mi-o fac si singur ???" :curse:

Edited by mngx, 29 December 2011 - 10:37.


#5
cspot

cspot

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,855
  • Înscris: 22.07.2004
Nooo ! Cum sa nu mearga o afacere atat de ingenioasa ? O sa fie coada pe doua randuri cum erau cozile la carne pe vremea lu Ceausescu. Unii se vor trezi cu noaptea in cap ca prinda loc mai in fata.
Norocul tau ca ti-a venit tie primul ideea, pentru ca daca ii trecea altcuiva mai inainte prin cap, acum deja era plin de saloane din astea de masaj si nu mai aveai loc de ele.

#6
alexutzu9210

alexutzu9210

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 11.01.2011
Problema nu este gasirea fetelor , e vorba de actele de care am nevoie eventual ceva spagi.

#7
alexutzu9210

alexutzu9210

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 11.01.2011
mersi de raspuns ideea era sa fie "salon de masaj erotic" cu toate actele in regula.

Probabil voi apela la un avocat.

multumesc pt raspunsuri

#8
georgefl

georgefl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 138
  • Înscris: 27.10.2011

 alexutzu9210, on 31st December 2011, 10:11, said:

mersi de raspuns ideea era sa fie "salon de masaj erotic" cu toate actele in regula.

Probabil voi apela la un avocat.

multumesc pt raspunsuri

Cu actele tale in regula o sa faci dintro afacere profitabila una neprofitabila, pina o sai platesti pe toti o sa ramai cu nimic , inteleg ca ideea era de masaj erotic da subideea profitabila ii cea de  prostitutie , acolo poti racola cel mai bine clienti , lasa dracu actele in pace , cand vin aia cu control le dai o femeie si ii filmezi cu o camera ascunsa , si scoti tu bani de pe aia nu aia de pe tine.

#9
oxigeno2

oxigeno2

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.11.2012
Daca tot vrei sa te lansezi in domeniul asta cu atata avant uite o lista completa a concurentei. Cu cel putin 101 saloane deja existente pe piata din Bucuresti nus tiu cat succes poti sa mai ai: http://bucharest-ero...n-bucuresti.php

#10
Protopopeus

Protopopeus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,484
  • Înscris: 23.05.2007
Nu cred ca-i mai este de folos...
A trecut aproape un an de-atunci.
Oricum, afacerea este destul de banal de pus in practica, singura motivatie pentru reusita este sa ai mereu pachetul cu cate 1000 - 2000 lei in buzunar pentru eventualul control si poti functiona linistit cat vrei tu. Evident ca inainte nu mergi la ORC si la ITM sa-ntrebi ce acte iti trebuie ci mergi la politia locala cu o cunostinta, prieten, etc. si la conducerea partidului de la putere, intrucat prin amabilitatea lor vei functiona ulterior.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate