Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Manere clasice mobila sau push to...

Contact pe piele cu sangele altei...

metoda constantelor de scurtcircuit

video file info
 Nu pot raspunde: Huawei P10

Cod cursor website

Cum se iese la pensie la munca di...

Inlocuire Tranzistor 4410 BA622T ...
 CASS pe veniturile din DOBANZI

Masina de spalat rufe Bosch

Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma
 Photoscape, unde?

Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...
 

Partide de PAINT BALL intre orase !

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
28 răspunsuri în acest subiect

#19
BOYSAN

BOYSAN

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 15
  • Înscris: 03.12.2007

 ALEX Bonjasky, on Oct 26 2007, 08:39, said:

Stie cineva prin Arad s-a mai deschis terenuri de paintball ?
eu stiu ca in Arad este un singur teren de paintball amenajat.ala pe sos de centura Gai.aia te duce si in orice locatie vrei tu(padure...).mai stiti careva sa fie si altele?

#20
zippo77

zippo77

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 2
  • Înscris: 17.11.2007

 BOYSAN, on Dec 3 2007, 16:29, said:

eu stiu ca in Arad este un singur teren de paintball amenajat.ala pe sos de centura Gai.aia te duce si in orice locatie vrei tu(padure...).mai stiti careva sa fie si altele?
am fost sa joc saptamana trecuta cu cei care ziceam eu la Vladimirescu si nu sunt aceiasi cu ala din Gai, am fost si la ala dar are un teren relativ mic, astia la padure au mai multe locatii, am jucat noi pe vreo 3 cu diferite scenarii, si au si 20 de arme, sunt 2 tipi din Arad, daca vreti sa incercati am nr la unul dintre ei Mircea 0722 944 499. mergeti ca merita

#21
BOYSAN

BOYSAN

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 15
  • Înscris: 03.12.2007
eu ziceam de teren amenajat!stiu si eu de ala de care zici tu.eu nu am jucat si la el,mi-a zis un prieten ca sunt f prost organizati .fiecare cu preferintele lor.eu va recomand pe asta din gai(terenul are in jur de  jumate de hectar,deci nu ii deloc mic cum zici tu) si are si oferta super faina la bile(in timpul saptamanii ai 100 bile gartis la fiecare 100 cumparate)

#22
bogdi_v

bogdi_v

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 14.12.2007

 BOYSAN, on Dec 13 2007, 18:03, said:

eu ziceam de teren amenajat!stiu si eu de ala de care zici tu.eu nu am jucat si la el,mi-a zis un prieten ca sunt f prost organizati .fiecare cu preferintele lor.eu va recomand pe asta din gai(terenul are in jur de  jumate de hectar,deci nu ii deloc mic cum zici tu) si are si oferta super faina la bile(in timpul saptamanii ai 100 bile gartis la fiecare 100 cumparate)

eu am jucat si la vladimirescu si in gai. in gai e ok dar de la 5 pers in sus te cam calci in piciare. o fi avand juma' de hectar dar nu-i suficient. in plus e plictisitor dupa cateva ture sa te ascunzi dupa aceleasi obstacole. asa ca si eu sunt pro padurea vladimirescu  :P . baietii de acolo sa sti ca sunt super profi si au scenarii de joc pe care nu prea ai cum sa le joci pe teren .... anyway, cum zici si tu, fiecare cu preferintele lui....

#23
paintball

paintball

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 4
  • Înscris: 10.02.2008
Mangalia raspunde - prin  USLA :thumbup:              www.paintball.mn           :naughty:          www.paintballromania.com        :peacefingers:   0730.335.335

Fișiere atașate


Editat de paintball, 10 februarie 2008 - 11:49.


#24
paintball

paintball

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 4
  • Înscris: 10.02.2008
www.paintball.store.ro

#25
dezertorul_nike_2

dezertorul_nike_2

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 373
  • Înscris: 11.06.2007
foarte bun siteul

#26
rkillera

rkillera

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 12
  • Înscris: 14.07.2006
In Timisoara www.paintballplus.ro

#27
BOYSAN

BOYSAN

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 15
  • Înscris: 03.12.2007
Arad- www.paintballarad.ro

#28
doio77

doio77

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 310
  • Înscris: 18.02.2007
NOU http://areapaintball.cabanova.ro/

#29
hipopotamtamtam

hipopotamtamtam

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 11
  • Înscris: 28.05.2009
Va rog muuult ajutati-ma si votati-mi videoul http://www.myvideo.ro/watch/6444590 . Vreau sa castig!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate