Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O mostenire cu (o mica )problema

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...
 Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...
 

consiliere psihologica gratuita

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
sophie2passe

sophie2passe

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 26.02.2010
Buna! Mai intai imi cer scuze daca deschid un subiect care a fost deja discutat, dar nu am avut rabdare sa citec toate postarile anterioare. As vrea sa stiu daca exista un centru de consiliere psihologica gratuita in Cluj-Napoca, sau daca voi cunoasteti sau ati auzit de asa ceva. Merci ;)

#2
roua

roua

    Purtam marea in buzunarul de la piept.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,901
  • Înscris: 05.11.2006

View Postsophie2passe, on 15th September 2011, 12:52, said:

Buna! Mai intai imi cer scuze daca deschid un subiect care a fost deja discutat, dar nu am avut rabdare sa citec toate postarile anterioare. As vrea sa stiu daca exista un centru de consiliere psihologica gratuita in Cluj-Napoca, sau daca voi cunoasteti sau ati auzit de asa ceva. Merci ;)

Nu exista. Sau nu am eu cunostinta de existenta lui.

Ce varsta ai?

Edited by roua, 15 September 2011 - 13:10.


#3
sophie2passe

sophie2passe

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 26.02.2010

View Postroua, on 15th September 2011, 14:09, said:

Nu exista. Sau nu am eu cunostinta de existenta lui.

Ce varsta ai?
Am 22 ani. Desi nu cred ca are prea mare imporatnta.

#4
roua

roua

    Purtam marea in buzunarul de la piept.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,901
  • Înscris: 05.11.2006

View Postsophie2passe, on 15th September 2011, 21:17, said:

Am 22 ani. Desi nu cred ca are prea mare imporatnta.

Te-am intrebat doar pentru a ma gandi ce solutie sa-ti ofer. Daca erai inca in mediul preuniversitar, la liceu de exemplu te indrumam spre psihologul din scoala, asa singura solutie este fie sa vorbesti cu medicul de familie sa-ti dea o trimitere la psihiatrie unde te vor programa nu stiu cand la psihologul de acolo, desi nefiind de competenta lor ma indoiesc ca te vor lua, fie mergi si platesti acest serviciu, sunt cabinete care ofera reduceri studentilor, asa cum banuiesc ca esti tu.

#5
sophie2passe

sophie2passe

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 26.02.2010

View Postroua, on 15th September 2011, 22:31, said:

Te-am intrebat doar pentru a ma gandi ce solutie sa-ti ofer. Daca erai inca in mediul preuniversitar, la liceu de exemplu te indrumam spre psihologul din scoala, asa singura solutie este fie sa vorbesti cu medicul de familie sa-ti dea o trimitere la psihiatrie unde te vor programa nu stiu cand la psihologul de acolo, desi nefiind de competenta lor ma indoiesc ca te vor lua, fie mergi si platesti acest serviciu, sunt cabinete care ofera reduceri studentilor, asa cum banuiesc ca esti tu.
Multumesc pt interesul tau! Cu toate ca exista reduceri pt studenti, cred ca raman restrictionata financiar. Totusi, sper sa gasesc ce caut!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate