Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...
 Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i
 Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...
 De unde cumparati piese de schimb...

Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...

Cum se calculeaza dobanda lunara ...
 

vremea in octombrie? PRAGA

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
DODO2011

DODO2011

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 19.08.2011
Buna tuturor,

As vrea sa "prind" o vacanta in luna octombrie, undeva dupa 17 ( 6 zile ), sa gasesc cazare intr-un apartament cu bucatarie ( nu e idealul meu sa gatesc si in concediu dar ma gandeam ca scutesc ceva banuti ) .... cu toate ca dupa ce am citit cate ceva pe aici, prin forum, am tras concluzia ca se poate manca destul de bine cu bani putini, asa ca o sa ma mai gandesc daca apelez la varianta cazarii cu bucatarie, mai bine caut cazare la un hotel care ofera mic dejun, nu ? Vroiam sa stiu cam cum ar putea fi vremea in octombrie... ninge? e foarte frig ?
M-a ingrozit faptul ca am putea ramane fara masina si ma gandeam sa ma cazez mai departe de centru ( unde oricum sunt preturi mari la parcare ! ) si eventual sa lasam masina in parcare si sa ajungem cu transportul in comun in centru, la obiectivele turistice ... ar fi prea departe praga 8-9-10?

Voi care stati acolo sau care ati fost acolo...ce ziceti? :*)

L-am postat gresit si nu stiu cum sa-l mut ! Cine ma ajuta ? Trebuia sa apara la " Praga "

Edited by DODO2011, 19 August 2011 - 15:42.


#2
teognost

teognost

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 981
  • Înscris: 29.03.2009

View PostDODO2011, on 19th August 2011, 15:36, said:

Buna tuturor,

As vrea sa "prind" o vacanta in luna octombrie, undeva dupa 17 ( 6 zile ), sa gasesc cazare intr-un apartament cu bucatarie ( nu e idealul meu sa gatesc si in concediu dar ma gandeam ca scutesc ceva banuti ) .... cu toate ca dupa ce am citit cate ceva pe aici, prin forum, am tras concluzia ca se poate manca destul de bine cu bani putini, asa ca o sa ma mai gandesc daca apelez la varianta cazarii cu bucatarie, mai bine caut cazare la un hotel care ofera mic dejun, nu ? Vroiam sa stiu cam cum ar putea fi vremea in octombrie... ninge? e foarte frig ?
M-a ingrozit faptul ca am putea ramane fara masina si ma gandeam sa ma cazez mai departe de centru ( unde oricum sunt preturi mari la parcare ! ) si eventual sa lasam masina in parcare si sa ajungem cu transportul in comun in centru, la obiectivele turistice ... ar fi prea departe praga 8-9-10?

Voi care stati acolo sau care ati fost acolo...ce ziceti? :*)

L-am postat gresit si nu stiu cum sa-l mut ! Cine ma ajuta ? Trebuia sa apara la " Praga "
salut
pai mai scrie o data postul tau  la topicul de Praga  si ai rezolvat   problema :-)
am vazut topicul  tau din intamplare
incerc sa  iti raspund aici pe scurt
vremea in  oct -greu de zis
posibil sa fie deja timp urat  dar  poti sa ai noroc si sa fie f fain
de nins -slabe sanse
nici f frig nu cred sa fie
nu e rea ideea cu  cazarea in praha 8 sau 9 de ex undeva pe linia de metro C sau B
parchezi masina pe strada sau la o parcare pazita si apoi cu metroul in 15 minute ai ajuns in centru
daca mai ai intrebari -scrie te rog pe topicul de Praga
http://forum.softped...view=getnewpost

#3
DODO2011

DODO2011

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 19.08.2011

View Postteognost, on 27th August 2011, 21:29, said:

salut
pai mai scrie o data postul tau  la topicul de Praga  si ai rezolvat   problema :-)
am vazut topicul  tau din intamplare
incerc sa  iti raspund aici pe scurt
vremea in  oct -greu de zis
posibil sa fie deja timp urat  dar  poti sa ai noroc si sa fie f fain
de nins -slabe sanse
nici f frig nu cred sa fie
nu e rea ideea cu  cazarea in praha 8 sau 9 de ex undeva pe linia de metro C sau B
parchezi masina pe strada sau la o parcare pazita si apoi cu metroul in 15 minute ai ajuns in centru
daca mai ai intrebari -scrie te rog pe topicul de Praga
http://forum.softped...view=getnewpost



MULTUMESC MULT !

#4
teognost

teognost

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 981
  • Înscris: 29.03.2009

View PostDODO2011, on 6th September 2011, 17:24, said:

MULTUMESC MULT !
cu placere :-)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate