Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona
 Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 

Vacanta Antalya

- - - - -
  • Please log in to reply
73 replies to this topic

#73
abac

abac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,386
  • Înscris: 28.10.2018
Eu zic sa stai cuminte cu taxiurile in Turcia, te fac aia de bani de nu te vezi. Taximetristii romani sunt prunci nevinovati prin comparatie. Inchiriaza-ti masina ca esti de 1000 de ori mai castigat.

Despre intrebarea cu cartela esimul Airalo, am auzit lucruri bune, doar ce mi-am cumparat si eu una pentru Canada, o voi folosi incepand de maine, sper sa fie la nivelul calificativelor.

Plus e super comod, o cumperi online, este esim, se instaleaza in 2 minute pe telefon, fiind in roaming se conecteaza la reteaua cu cel mai puternic semnal.

Edited by abac, 13 May 2023 - 09:35.


#74
zile_san

zile_san

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,674
  • Înscris: 10.10.2011
eu in turcia pe aterizare antalya am mers cu transfer privat de la astia www.hanatravel.com . faci programare on line, vin cu V klasse. platesti la sofer in orice moneda a pamantului. e mega ok, i-am folosit cand mergeam in turcia in 2018 2019 cu omuletul mic dupa noi

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate