Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...
 Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV
 La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...
 Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!
 

problema nokia n70

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
OG-187

OG-187

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 20.12.2010
Salut!
Am un nokia n70 si sunt foarte multumit de el(inafara k nu se aude prea tare) dar are un ?bug?,cand filmez si salvezi ce filmez pe card sau pe telefon,merge in reluare ,adik filmarea se opreste in timp ce filmez :deadtongue: ,park e in reluare,am resoftat telu cu soft cel nou din 2010,v5.1000xxxxx,am dat hard reset,soft reset,am observat problema asta si la alte nokia n70!]
Daca imi puteti spune de ce e asa,sau sa-mi dati vreo rezolvare vas fi recunoscator!
P.S.\Cum imi dau seama dak am nokia n70 sau n70 ME?? :thumbup:
MULTUMESC! :kisstogether:

#2
Cooginy

Cooginy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 21.03.2010

View PostOG-187, on 13th April 2011, 20:37, said:

Salut!
Am un nokia n70 si sunt foarte multumit de el(inafara k nu se aude prea tare) dar are un ?bug?,cand filmez si salvezi ce filmez pe card sau pe telefon,merge in reluare ,adik filmarea se opreste in timp ce filmez :deadtongue: ,park e in reluare,am resoftat telu cu soft cel nou din 2010,v5.1000xxxxx,am dat hard reset,soft reset,am observat problema asta si la alte nokia n70!]
Daca imi puteti spune de ce e asa,sau sa-mi dati vreo rezolvare vas fi recunoscator!
P.S.\Cum imi dau seama dak am nokia n70 sau n70 ME?? :thumbup:
MULTUMESC! :kisstogether:
Cred ca are vreo componenta hardware defecta in legatura cu camera.

#3
OG-187

OG-187

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 20.12.2010

View PostCooginy, on 14th April 2011, 18:55, said:

Cred ca are vreo componenta hardware defecta in legatura cu camera.
Dar e cam imposibil,am avut 4 nokia n70 diferite si toate mergeau la fel,unele erau noi,vrei sa spui ca asa se nasc ele,nu le verifica aia care le produc...?? :naughty:

#4
robyzyr18

robyzyr18

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 28.02.2011
am si eu un n70 dar merg bine toate videoclipurile. ce nu inteleg la el: daca vreau sa ascult toate melodiile dupa el trebuie mai intai sa fac un track list si apoi le pot asculta pe toate altfel nu pot asculta decat cate una , pe rand..

#5
Cooginy

Cooginy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 21.03.2010

View Postrobyzyr18, on 16th May 2011, 16:20, said:

am si eu un n70 dar merg bine toate videoclipurile. ce nu inteleg la el: daca vreau sa ascult toate melodiile dupa el trebuie mai intai sa fac un track list si apoi le pot asculta pe toate altfel nu pot asculta decat cate una , pe rand..
ai probleme cu softu`.Da-i si tu un update.

#6
OG-187

OG-187

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 20.12.2010

View PostCooginy, on 23rd May 2011, 20:19, said:

ai probleme cu softu`.Da-i si tu un update.
lam updatat..reinstalat cu phoenix,problema e tot aceea

#7
makanake_17

makanake_17

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,961
  • Înscris: 12.11.2008
De curiozitate am filmat si eu cu al meu n70. Tot aceeasi problema am si eu, cand filmez se vede ok, cand dau sa vizionez video merge in reluare...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate