Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The worst of evil

Proiect de lege: Romanii vor achi...

Dopuri / casti amortizare zgomot ...

2 job-uri de 8 ore simultan.
 VW e-Up second hand sau alternati...

Reparatie scara mozaic vechi

Cablu curte destinat deplasarii l...

Sfat de cumparare pentru un Jagua...
 La mulți ani @mishu_bz!

La mulți ani @kyrre!

PF vinde 3 autoturisme ce se inti...

Suturi la relantii 2.0 tdi + fum ...
 Tencuiala exterioara casa caramid...

Restituire RCA Allianz

Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?
 

Oferte Portabilitate

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
MKII

MKII

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 09.12.2004
salutare ... de curand am decis sa imi portez numarul si incerc sa gasesc cea mai buna oferta... cred ca subiectul acesta poate fi interesant pentru toti cei dornici de a se porta.
pe mine ma intereseaza un abonament de pana in 10 euro cu cat mai multe minute nationale si un tel pana in 50 eur.

ce sugestii aveti? ce oferte stiti si la ce operator? ceva sugestii pentru o negociere cat mai buna?

#2
danytbst

danytbst

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 17.10.2010
La cosmote era o reclama pe la tv cu portatul... Cosmoteul e cea mai avantajoasa retea, parerea mea...

Edited by danytbst, 22 March 2011 - 00:27.


#3
MKII

MKII

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 09.12.2004
se poate sa fie.. pe mine ma intereseaza sa pot vorbi in toate retelele si nu minutele nelimitate intr-o singura retea.
deci este important pretul per minut pe care o sa-l am.

#4
inside_spy

inside_spy

    infiltrată în autobază

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,289
  • Înscris: 05.04.2006
Daca este important pretul pe minut te poti orienta si catre Digi, vezi ca au cele mai bune tarife iar abonamentul costa 2 EUR. Ideea e sa verifici bine semnalul inainte. :P Nici telefoane nu au prea multe, ultima oara stiu ca aveau un LG care se incadra in bugetul tau. :)

O oferta de portare buna am vazut la Orange, iesea la 79 EUR un iPhone 3GS 8GB... Cred ca oferta e valabila doar in Bucuresti si in zonele unde majoritatea clientilor sunt pe Vodafone....

#5
sorrell

sorrell

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 874
  • Înscris: 26.10.2008

View PostMKII, on 22nd March 2011, 00:04, said:

salutare ... de curand am decis sa imi portez numarul si incerc sa gasesc cea mai buna oferta... cred ca subiectul acesta poate fi interesant pentru toti cei dornici de a se porta.
pe mine ma intereseaza un abonament de pana in 10 euro cu cat mai multe minute nationale si un tel pana in 50 eur.

ce sugestii aveti? ce oferte stiti si la ce operator? ceva sugestii pentru o negociere cat mai buna?

iti poti lua un dual sim ieftin - nokia c1 - 00 ( intre 114 - 250 lei) si cu 2 cartele ( ex. vdf + cst ) ai 150 nationale si cate 3000 in cele fiecare din 2 retele + 3000 romtelecom. daca nu vrei abonament in mod special. dar mai intai vezi exact in ce retea ai majoritatea apelurilor, cam cat vb pe luna si functie de asta poti alege, sau e mai simplu de gasit o solutie. mi-e greu sa cred ca vb in egala masura in toate retelele. oricum la cartele sunt oferte bune.

#6
MKII

MKII

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 09.12.2004
multam fain ... o sa verific sugestiile voastre

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate