Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!
 Declarație primar

Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor
 Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs
 Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?
 

Placuta motor

- - - - -
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
kidd2go

kidd2go

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 18.03.2010
Salut,am o problema legata de pozitia placutei ce contine seria si tipul motorului,in fine,nu o gasesc.Am un Renault Master si am cautat peste tot,pur si simplu nu o gasesc,este posibil sa fie rupta sau "ascunsa" atat de bine incat trebuiesc indepartate anumite piese?Multumesc anticipat.

#2
calinkgb

calinkgb

    "United Gashka" mobile team

  • Grup: Moderators
  • Posts: 75,844
  • Înscris: 15.08.2008
De care Master?
An, motor, maruntisuri de astea, daca se poate...

#3
[mc]xtrem

[mc]xtrem

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,571
  • Înscris: 22.07.2004
sursa de unde ai masina este sigura?  eu am cumparat o masina care avea seria de pe motor "stearsa" ...

#4
kidd2go

kidd2go

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 18.03.2010

View Post[mc]xtrem, on 10th March 2011, 22:18, said:

sursa de unde ai masina este sigura?  eu am cumparat o masina care avea seria de pe motor "stearsa" ...


am gasit pe un alt forum,oricum multumesc.Da sursa este sigura! Numai Bine!

#5
[mc]xtrem

[mc]xtrem

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,571
  • Înscris: 22.07.2004
ma bucur. Succes!

#6
Alice

Alice

    Big Boobs

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,146
  • Înscris: 05.12.2002
Multumim ca i-ai lamurit si pe ceilalti care ar putea fi interesati.

#7
korsar

korsar

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,348
  • Înscris: 26.07.2007
ar fi bine ca celor de teapa astuia, moderatorii sa-i puna la avatar doua coarne, mari de tot. sa stim cu totii, ca n-are rost sa ne chinuim sa-i mai ajutam.

#8
kidd2go

kidd2go

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 18.03.2010

View Postkorsar, on 10th March 2011, 23:20, said:

ar fi bine ca celor de teapa astuia, moderatorii sa-i puna la avatar doua coarne, mari de tot. sa stim cu totii, ca n-are rost sa ne chinuim sa-i mai ajutam.

mda....eu am intrebat pentru mine daca aveai aceeasi problema puteai doar posta insa nu,romanul trebuie sa scoata ochii,vorbim civilizat macar aici.Placuta este in spatele motorului cum te uiti din fata,logic,partea de jos,insa trebuie sa o ridici sa poti vedea.O zi buna!

#9
Evergreen

Evergreen

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,928
  • Înscris: 09.12.2004
moshule, ia lasa  tu ciocu' mic si talentele astea pentru copii din spatele blocului, da?
daca citeai ce scrie aici : http://forum.softped...howtopic=357852 ti-ai fi vazut de treaba mai departe....

daca cei ce mai scriu pe aci ar face-o doar pt membri ce au 100-200 posturi ar fi considerati ai draq de unii ce vin intreaba, afla ce-i doare din alta sursa intre timp si apoi dispar precum au venit :nonobad:   :puke:

#10
kidd2go

kidd2go

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 18.03.2010

View PostEvergreen, on 11th March 2011, 19:04, said:

moshule, ia lasa  tu ciocu' mic si talentele astea pentru copii din spatele blocului, da?
daca citeai ce scrie aici : http://forum.softped...howtopic=357852 ti-ai fi vazut de treaba mai departe....

daca cei ce mai scriu pe aci ar face-o doar pt membri ce au 100-200 posturi ar fi considerati ai draq de unii ce vin intreaba, afla ce-i doare din alta sursa intre timp si apoi dispar precum au venit :nonobad:   :puke:


in primul rand lasa tu etnobotanicele nu inteleg ce parte din ce am spus eu a fost asa revoltator.Nu ma intereseaza cine cat si cum posteaza,eu unul dak pot ajuta ajut insa nu sunt si paranormal sa visez ca ai aceeasi problema ca mine,data viitoare fa ca un om civilizat si intreaba inainte sa dai cu pietre ai inteles?Si lasa tu ciocu mic,in primul rand nu te-a bagat nimeni in seama,daca nu ai prieteni mai iesi din casa!

#11
calinkgb

calinkgb

    "United Gashka" mobile team

  • Grup: Moderators
  • Posts: 75,844
  • Înscris: 15.08.2008
Tovarase, io zic sa te calmezi.
Ai pus o intrebare, lumea a vrut sa te ajute, iar apoi ai venit si ai zis ca ai gasit altundeva. Ok, no problem.
Dar frumos din partea ta era sa spui cum ai rezolvat problema. Asa ar fi fost frumos. Nu ai facut asta, din nou, ok. Eu unul stiu cum sa-mi rezolv problema asta daca o am.
Dar, daca ai fost atentionat, nu inseamna ca trebuie sa sa faci ca toate visele, si incearca sa raspunzi civilizat, nu cu etnobotanice % shit. :nonobad:
Ok?

Edited by calinkgb, 11 March 2011 - 20:14.


#12
kidd2go

kidd2go

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 18.03.2010

View Postcalinkgb, on 11th March 2011, 20:13, said:

Tovarase, io zic sa te calmezi.
Ai pus o intrebare, lumea a vrut sa te ajute, iar apoi ai venit si ai zis ca ai gasit altundeva. Ok, no problem.
Dar frumos din partea ta era sa spui cum ai rezolvat problema. Asa ar fi fost frumos. Nu ai facut asta, din nou, ok. Eu unul stiu cum sa-mi rezolv problema asta daca o am.
Dar, daca ai fost atentionat, nu inseamna ca trebuie sa sa faci ca toate visele.
Ok?

Dar nu am facut,de unde sa stiu eu ca are cineva aceeasi problema? dupa ce au postat am raspuns,eu cand am primit raspunsul pe alt forum am verificat si nu am mai avut timp sa postez,cand am intrat pe forum am vazut posturile si am spus,afirmatiile mele au fost o reactie normala la raspunsurile ironice ale celorlalti,eu unul sunt calm,in primul rand multumesc celor care au inteles celorlalti "go see a doctor".Numai bine!

#13
Evergreen

Evergreen

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,928
  • Înscris: 09.12.2004
raspunsuri de genul asta vin tocmai din cauza lipsei de etnobotanice & shit :), dar sint bune pt ca respectivii isi dau singurei cu tesla-n oo si cind o mai fi nevoie de ajutor, ajutorul va fi pe masura...

#14
kidd2go

kidd2go

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 18.03.2010

View PostEvergreen, on 11th March 2011, 20:25, said:

raspunsuri de genul asta vin tocmai din cauza lipsei de etnobotanice & shit :), dar sint bune pt ca respectivii isi dau singurei cu tesla-n oo si cind o mai fi nevoie de ajutor, ajutorul va fi pe masura...

sti ce,pentru mine a fost deajuns aratatul obrazului de mai sus,insa nu era nevoie de replicile oarecum violente,am intrebat,am primit unele replyuri insa dak pe alt forum a fost mai rapid sunt eu de vina?nu stau toata ziua pe forum,am si alte treburi,postez cand am timp,insa asta sa-mi fie o invatare de minte.Iar eu nu fac parte din "respectivii" pentru ca eu am postat informatiile dupa ce am verificat ce am primit pe forumul celalalt,insa eu ignor orice forma de neandertalism,respect tragerile de urechi de mai sus si condamn reactiile violente.Numai Bine!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate