Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Manere clasice mobila sau push to...

Contact pe piele cu sangele altei...

metoda constantelor de scurtcircuit

video file info
 Nu pot raspunde: Huawei P10

Cod cursor website

Cum se iese la pensie la munca di...

Inlocuire Tranzistor 4410 BA622T ...
 CASS pe veniturile din DOBANZI

Masina de spalat rufe Bosch

Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma
 Photoscape, unde?

Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...
 

Problema receiver Dolce

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
20 răspunsuri în acest subiect

#19
gabibr

gabibr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 79
  • Înscris: 11.02.2007

View Postdorin_2k, on 2nd September 2011, 19:33, said:

Pai alt raspuns NU exista. Astea sunt posibilitatile actualului soft de la STB-urile HD.
Recomadare: invata pe de rost numerele canalelor.
Copiii mei stiu exact ce e de la 151-160. (fiecare cu interesele lui)
:coolspeak:  HAI ROMANIA !!!

#20
Geo2000

Geo2000

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 10
  • Înscris: 03.04.2007
BUNA SEARA.Vad ca sa raspuns la intrebarile tuturor cu explicatii si pentru asta indraznesc si eu sa intreb. Am fost abonat la aktatv timp de doi ani pina vineri seara cind miau luat de tot semnalul, intre timp am primit acasa decodorul stb si cartela activata de cei de la dolce si cei de acasa miau trimiso in italia la milano unde sint.Problema este ca cu vechiul decodor akta care emitea pe sirius 4.2 grade est aveam semnal foaqrte bun si tot cu acest decodor care nu este blocat ca cel dolce este vorba de partea fta am semnal 80 cu 78 indreptat catre hellas 39 grade est ,asta e receptia satelitului dolce iar cu stb de la dolce care nu este asa permisiv  ci este blocat la partea fta  in bara de semnal sateliti nu am n ici macar 01 la suta semnal ,este tot pe zero.Tin sa precizez ca semnal cu celalalt decodor pe hellas am ca cu decodorul de la akta vad ceva programe codate.Nu ar fi problema de satelit,problema ar fi la stb dolce.Ce ma sfatuiti sa fac,cine a mai avut probleme de acestea sa nu aibe macar zece la suta semnal cu antena indreptata in pamint.ce ma sfatuiti sa fac.
multumesc mult.

#21
amami

amami

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.677
  • Înscris: 20.09.2010

View PostGeo2000, on 2nd October 2011, 21:02, said:

BUNA SEARA.Vad ca sa raspuns la intrebarile tuturor cu explicatii si pentru asta indraznesc si eu sa intreb. Am fost abonat la aktatv timp de doi ani pina vineri seara cind miau luat de tot semnalul, intre timp am primit acasa decodorul stb si cartela activata de cei de la dolce si cei de acasa miau trimiso in italia la milano unde sint.Problema este ca cu vechiul decodor akta care emitea pe sirius 4.2 grade est aveam semnal foaqrte bun si tot cu acest decodor care nu este blocat ca cel dolce este vorba de partea fta am semnal 80 cu 78 indreptat catre hellas 39 grade est ,asta e receptia satelitului dolce iar cu stb de la dolce care nu este asa permisiv  ci este blocat la partea fta  in bara de semnal sateliti nu am n ici macar 01 la suta semnal ,este tot pe zero.Tin sa precizez ca semnal cu celalalt decodor pe hellas am ca cu decodorul de la akta vad ceva programe codate.Nu ar fi problema de satelit,problema ar fi la stb dolce.Ce ma sfatuiti sa fac,cine a mai avut probleme de acestea sa nu aibe macar zece la suta semnal cu antena indreptata in pamint.ce ma sfatuiti sa fac.
multumesc mult.
suna-ma la 3280188815

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate