Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O mostenire cu (o mica )problema

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...
 Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...
 

ShapeShifters - Cei care isi schimba forma

- - - - -
  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#1
WolfHero

WolfHero

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 13.01.2011
Salut!M-am gandit sa deschid topicul asta sa vad cam cati romani practica asta.Sa va descriu cum e.Shapeshifters sau cei care isi schimba forma sunt oameni care au abilitatea sa isi schimbe forma intr-un animal.Daca se poate sa-ti schimbi forma in mai multe animale asta nu stiu.In fine.Am fost cu individul asta John Perkins in america de sud la un trib pe nume Quechua.Acolo am invatat de la shamani foarte multe lucruri cum ar fi cum sa-mi controlez visele,cum sa practic proiectia astrala si cum sa-mi schimb forma.Va zic,e o experienta foarte tare pe care nu ar trebui s-o ratati.Aproape am lesinat prima oara.Am intrat intr-o stare de soc de zile mari... :coolspeak: Daca ati avut si voi experiente de-astea va rog sa impartasiti.Pentru cei crestini,musulmani sau alte religii va rog nu postati chestii de genul : "Dute la doctor" sau "Ai probleme serioase"....Nu sunteti de acord,tineti-va parerile rautacioase pentru voi...

#2
Alexutsa

Alexutsa

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 944
  • Înscris: 23.12.2010
ce zici sa te filmezi in timp ce-ti schimbi forma, si sa urci filmul pe youtube ca sa vedem si noi? iar apoi discutam :D

#3
Consigliero

Consigliero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 520
  • Înscris: 10.11.2010

View PostWolfHero, on 12th January 2011, 23:31, said:

Salut!M-am gandit sa deschid topicul asta sa vad cam cati romani practica asta.Sa va descriu cum e.Shapeshifters sau cei care isi schimba forma sunt oameni care au abilitatea sa isi schimbe forma intr-un animal.Daca se poate sa-ti schimbi forma in mai multe animale asta nu stiu.In fine.Am fost cu individul asta John Perkins in america de sud la un trib pe nume Quechua.Acolo am invatat de la shamani foarte multe lucruri cum ar fi cum sa-mi controlez visele,cum sa practic proiectia astrala si cum sa-mi schimb forma.Va zic,e o experienta foarte tare pe care nu ar trebui s-o ratati.Aproape am lesinat prima oara.Am intrat intr-o stare de soc de zile mari... :coolspeak: Daca ati avut si voi experiente de-astea va rog sa impartasiti.Pentru cei crestini,musulmani sau alte religii va rog nu postati chestii de genul : "Dute la doctor" sau "Ai probleme serioase"....Nu sunteti de acord,tineti-va parerile rautacioase pentru voi...
ai grija poate te transoformi in marmota , "Si marmota manca gem"

#4
WolfHero

WolfHero

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 13.01.2011

View PostAlexutsa, on 13th January 2011, 00:45, said:

ce zici sa te filmezi in timp ce-ti schimbi forma, si sa urci filmul pe youtube ca sa vedem si noi? iar apoi discutam :D
Idee buna poate o voi face...

#5
Consigliero

Consigliero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 520
  • Înscris: 10.11.2010

View PostWolfHero, on 12th January 2011, 23:54, said:

Idee buna poate o voi face...
pe bune acuma fara glume , se poate face asa ceva ? nu inteleg cum se schimba la voce la ochi ? la corp ?

#6
WolfHero

WolfHero

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 13.01.2011

View PostConsigliero, on 13th January 2011, 00:47, said:

ai grija poate te transoformi in marmota , "Si marmota manca gem"
hai va rog terminati cu chestiile astea eu doar am vrut sa vad daca mai sunt oameni pe aici care practica asta...nu vreau sa vin cu argumente sa va fac sa va schimbati parerea,pur si simplu vreau sa vad daca mai sunt practicanti...tine de shamanism

View PostConsigliero, on 13th January 2011, 00:55, said:

pe bune acuma fara glume , se poate face asa ceva ? nu inteleg cum se schimba la voce la ochi ? la corp ?
da se poate...crede-ma si eu am avut multe indoieli dar pur si simplu se poate....doar ca noi romanii am fost crescuti cu ideea cu iad si rai si chestii din astea...deci credem doar in ceea ce vedem...poate e un pic cam greu de crezut dar asa e...si iti zic sincer : are de o mie de ori mai multa logica decat crestinismul sau islamul...daca esti interesat poti citi cartea care a scris-o tipul cu care am fost.Shapeshifting se numeste...si autorul dupa cum am mentionat mai sus e John Perkins...

Edited by WolfHero, 13 January 2011 - 02:06.


#7
Consigliero

Consigliero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 520
  • Înscris: 10.11.2010
nu ma gandesc la iad sau treburi de astea , pune si tu un video aici sa nu mai vina altii ca se transforma si ei in altceva :) sa vedem ca se poate sau daca nu filmezate si pune si noua , by the way unde ai invatat sa te schimbi  la piele ?

Edited by Consigliero, 13 January 2011 - 02:03.


#8
balonash

balonash

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 579
  • Înscris: 05.02.2009
Am citit despre shamani în cartea lui Juan Jose Revenga, Lumi Oculte. Nu am văzut nicio relatare despre schimbări de formă, doar moșnegi, pardon, șamani drogați. Foarte drogați.

#9
Consigliero

Consigliero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 520
  • Înscris: 10.11.2010

View Postbalonash, on 13th January 2011, 00:11, said:

Am citit despre shamani în cartea lui Juan Jose Revenga, Lumi Oculte. Nu am văzut nicio relatare despre schimbări de formă, doar moșnegi, pardon, șamani drogați. Foarte drogați.
Bine zis "Drogați" ei isi imaginau anumite chestii nu se intamplau erau iluzii li se parea lor , acuma sincer vorbind te vezi transformand intr-un lup , castor etc dar sincer sa raspunzi stiu ca iti aperi ideea  :peacefingers:

Edited by Consigliero, 13 January 2011 - 02:16.


#10
WolfHero

WolfHero

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 13.01.2011

View PostConsigliero, on 13th January 2011, 01:03, said:

nu ma gandesc la iad sau treburi de astea , pune si tu un video aici sa nu mai vina altii ca se transforma si ei in altceva :) sa vedem ca se poate sau daca nu filmezate si pune si noua , by the way unde ai invatat sa te schimbi  la piele ?
o sa incerc s-o fac zilele astea...numai ca e cam greu sa te transformi cu hainele pe tine....dar cred ca am s-o fac....si nu stiu cum e cu faza cu schimbatul la piele...pur si simplu stau si ma concentrez la ce trebuie sa fac si apoi simt cum oasele isi schimba locul,imi iese par din piele....prima oara cand am facut-o am zis ca am fost foarte socat...intr-o parte si de durerea care am avut-o...tipul asta Perkins ne-a spus ca e ca si un program pe calculator...trebuie intai sa-l instalezi ca sa poti sa lucrezi cu el....asa e si aici....prima oara oasele ti se schimba si chestii de-astea...eu prima oara m-am transormat intr-un caine :thumbdown: shamanul mi-a zis ca ii un inceput bun si destul de usor ....dar poti sa-ti schimbi forma si in alte animale doar ca cum ar veni "trebuie sa le instalezi intai"...

View Postbalonash, on 13th January 2011, 01:11, said:

Am citit despre shamani în cartea lui Juan Jose Revenga, Lumi Oculte. Nu am văzut nicio relatare despre schimbări de formă, doar moșnegi, pardon, șamani drogați. Foarte drogați.
depinde ce fel de shamani...adica mai bine zis de unde si care obiceiuri si traditii...tribul quechua a fost intotdeauna un trib puternic pentru ca luptatorii se transformau in anaconde si chestii de astea....va spun din propria experienta ca e cat se poate de ciudat dar exista asa ceva...

#11
Consigliero

Consigliero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 520
  • Înscris: 10.11.2010

View PostWolfHero, on 13th January 2011, 00:16, said:

o sa incerc s-o fac zilele astea...numai ca e cam greu sa te transformi cu hainele pe tine....dar cred ca am s-o fac....si nu stiu cum e cu faza cu schimbatul la piele...pur si simplu stau si ma concentrez la ce trebuie sa fac si apoi simt cum oasele isi schimba locul,imi iese par din piele....prima oara cand am facut-o am zis ca am fost foarte socat...intr-o parte si de durerea care am avut-o...tipul asta Perkins ne-a spus ca e ca si un program pe calculator...trebuie intai sa-l instalezi ca sa poti sa lucrezi cu el....asa e si aici....prima oara oasele ti se schimba si chestii de-astea...eu prima oara m-am transormat intr-un caine :thumbdown: shamanul mi-a zis ca ii un inceput bun si destul de usor ....dar poti sa-ti schimbi forma si in alte animale doar ca cum ar veni "trebuie sa le instalezi intai"...
faci misto ca erai caine nu ? :naughty: pana nu faci un video cand esti caine sau ce zici tu ca te faci nu te cred .

#12
WolfHero

WolfHero

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 13.01.2011

View PostConsigliero, on 13th January 2011, 01:20, said:

faci misto ca erai caine nu ? :naughty: pana nu faci un video cand esti caine sau ce zici tu ca te faci nu te cred .
ok ramane de vazut... :thumbup:

#13
nu_sunt_ozzy

nu_sunt_ozzy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,367
  • Înscris: 15.02.2007
Am bagat multe droage, da' vreau si eu ce baga baiatu' asta ^_^

#14
WolfHero

WolfHero

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 13.01.2011
a si inca ceva...daca va ganditi sa cititi carte de genul asta cititi cartea lui john perkins...cea a lui ted andrews adica "the art of shapeshifting" e numai cu schimbarea personalitatii si vise lucide...o prostie

#15
Consigliero

Consigliero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 520
  • Înscris: 10.11.2010

View PostWolfHero, on 13th January 2011, 00:26, said:

a si inca ceva...daca va ganditi sa cititi carte de genul asta cititi cartea lui john perkins...cea a lui ted andrews adica "the art of shapeshifting" e numai cu schimbarea personalitatii si vise lucide...o prostie
apropo si cand ziceai ca bagi filmu cand te faci catzel
ps : te vor cauta fetele >:)

#16
balonash

balonash

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 579
  • Înscris: 05.02.2009

View PostConsigliero, on 13th January 2011, 02:15, said:

Bine zis "Drogați" ei isi imaginau anumite chestii nu se intamplau erau iluzii li se parea lor , acuma sincer vorbind te vezi transformand intr-un lup , castor etc dar sincer sa raspunzi stiu ca iti aperi ideea  :peacefingers:

Nu-mi apăr ideea, că nu mi-am format una doar după câteva pagini și nici nu sunt semidoct să funcționez pe principiul ultimei cărți citite. Cât despre droguri, acestea erau folosite pentru a începe ritualurile.
Și nu se referea doar la un trib anume, ci la mai multe, din diferite continente. Asta fiind singura constantă, drogurile. Restul...imaginație.

#17
Consigliero

Consigliero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 520
  • Înscris: 10.11.2010
Stiti ceva ma astia care ziceti ca va transformati sau nu stiu ce , daca era adevarat toata lumea o vedeati cu cartea lui john perkins in mana citind si pusi pe jos si maraind fiecare ca se transforma in nu stiu ce oratanii , ai vedea numai musti , caini , ursi . Astea is prostii ce zici tu , nu credeti ce zice tot omul ma !

#18
WolfHero

WolfHero

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 13.01.2011

View Postbalonash, on 13th January 2011, 01:33, said:

Nu-mi apăr ideea, că nu mi-am format una doar după câteva pagini și nici nu sunt semidoct să funcționez pe principiul ultimei cărți citite. Cât despre droguri, acestea erau folosite pentru a începe ritualurile.
Și nu se referea doar la un trib anume, ci la mai multe, din diferite continente. Asta fiind singura constantă, drogurile. Restul...imaginație.
umm....eu nu prea cred ca stiu ei ce sunt drogurile....locuiesc cam izolat...dar pentru ultima data : daca nu crezi e OK.Scopul topicului asta a fost numai sa vad daca mai  sunt si alti practicanti....Am zis sa lasati parerile de genul asta pt. voi dar eu cred ca nu ai inteles bine...te rog termina...

View PostConsigliero, on 13th January 2011, 01:36, said:

Stiti ceva ma astia care ziceti ca va transformati sau nu stiu ce , daca era adevarat toata lumea o vedeati cu cartea lui john perkins in mana citind si pusi pe jos si maraind fiecare ca se transforma in nu stiu ce oratanii , ai vedea numai musti , caini , ursi . Astea is prostii ce zici tu , nu credeti ce zice tot omul ma !
Faza e ca 90% din populatie nu cred in asa ceva,deci nu se obosesc...ok,daca nu crezi nu am nimic in potriva....dar poti sa mai treci pe aici sau sa-mi dai mailul tau pt. ca voi face videoul acela...si apropo acum am evoluat la lupi...e mult mai tare :coolspeak:Dureaza destul de mult...si nu le poti face pe toate intr-o zi...

Edited by WolfHero, 13 January 2011 - 02:48.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate