Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!
 Declarație primar

Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor
 Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs
 Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?
 

Problema familiala

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
reallast

reallast

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 276
  • Înscris: 02.02.2008

 Andrei-1989, on 23rd December 2010, 13:42, said:

Mai raspund o data la intrebarea asta : nu stiu daca.... ce sa zic :|

Eu acum m-am trezit si el e prin casa. Vad ca e putin mai om deocamdata, n-am dat ochii cu el, dar il mai aud ca vb cu mama.

Neatza :P sper sa ai o zi buna . Ne mai spui ce se intampla nu ca am urmari un serial ... nu sa am ce citi ... sau povesti cuiva nu e vorba de asta ... doar sa aud de bine :)

Auzi cu bataia nu faci decat sa aplanezi conflictul si sa fie mai rau pe termen lung nu te astepta sa se rezolve tot deodata ci incetul cu incetul . Tre sa incerci si tu sa fi frate cu frate in cazu tau  iti cer sa fi frate cu dracu dar poate asa se aplaneaza si conflictul in familie :)

Edited by reallast, 23 December 2010 - 12:53.


#20
Andrei-1989

Andrei-1989

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 23.12.2010
Momentan nu sa ma intamplat nimic. Azi a baut ca porcu si s-a imbatat, dar de tipat sau eu mai stiu ce... nu. Am dat si ochii cu el si nu a schitat nici un gest. Sa vedem pentru cat timp :|

Edited by Andrei-1989, 24 December 2010 - 00:04.


#21
w3room

w3room

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,085
  • Înscris: 22.09.2010
no post !

Edited by w3room, 24 December 2010 - 22:15.


#22
Andrei-1989

Andrei-1989

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 23.12.2010
Uof... acum aproximativ o ora m-am batut cu fratemiu... i-am invinetit un ochi si... nici nu mai stiu ce sa zic.

Totul a inceput cand fratemiu era sa-l bata pe unul din fratii mei mai mici si tata i-a zis ca nu ii face el educatie, ca nu e el tacsu la care fratemiu "lasa ca iti fac si tie educatie", dupa care am intervenit eu.... ne-am batut putin si astia di casa se bagau sa ne desparta.

Tocmai vin de la sormea care mai avea putin si lesina... nu mai putea sa respire...

Acum in timp ce postez, sormea mai are putin si lesina, nici nu mai poate sa vb si acum chemam ambulanta... De fapt acum m-a chemat mama, se pare ca o duce el cu masina.... Doamne... nici nu mai stiu ce sa fac. Cred ca o sa ma opresc aici si o sa las totul asa cum e... nu mai pot nici eu, nici nu mai stiu ce sa fac.. :| Uof... dati-mi niste sfaturi ca eu nu mai am ce sa fac. Mama a venit la mine si mi-a spus ca e a doua oara cand caut scandal... deci, eu caut scandal ? Va rog eu spuneti-mi poate sunt prost..... !!!!!!!! Toata lumea, toate familiile au probleme, dar parca astea sunt prea mari si parca nu se mai termina...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate