Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...
 De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...
 Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu
 Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling

Sanse refinantare
 

LG Optimus One P500

- - - - -
  • Please log in to reply
13425 replies to this topic

#1333
krossfire

krossfire

    Lord of the Bunnies

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,346
  • Înscris: 21.04.2006

View Postalextirca, on 11th January 2011, 22:39, said:

Pai cum iesi de la metrou pe partea cu flanco este magazinu(mergi foarte putin spre Mihai Eminescu, magazinul este un service, care au si accesorii), are o sigla cu rosu scris cu alb, aveau mai multe feluri de huse, dar o avea sigur pe cea de silicon de  la LG(exact ca cea de la vodafone), parca 20 lei daca imi aduc bine aminte. Pm daca vrei mai multe detalii, iti arat pe harta :coolspeak:

E cam 40 de RON la ei husa. Mai astept putin, poate apare pe undeva online cu transport gratuit in Bucuresti (emag poate?)

#1334
emmanuell93

emmanuell93

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 12.12.2010
salut
maim luat si eu un p500 si sunt multumit de el....o singura nemultumiere:D nu acepta castile de nokia iar casca de lg iese foarte usor,de multe ori involuntar:(
am o intrebare se poate conecta prin usb la internetul de pe calculator?

#1335
puma_rider

puma_rider

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 01.06.2008
Nu merge.
Telefoanele windows pot asta pt ca MS a inclus suport in MS active sync sau Windows mobility center.

#1336
drushk

drushk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,874
  • Înscris: 13.11.2005
A decodat careva telefonul ăsta altfel decât prin vodafone? Îmi cer 50 EUR...

#1337
crt17

crt17

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 138
  • Înscris: 30.12.2010

View Postdrushk, on 12th January 2011, 17:19, said:

A decodat careva telefonul ăsta altfel decât prin vodafone? Îmi cer 50 EUR...
Daca l-ai cumparat de la vodafone, mai bine astepti sa iti dea ei codul pt deblocare.Nu are rost sa risti.

#1338
emmanuell93

emmanuell93

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 12.12.2010
dar pot sa instalez aplicati din pc pe telefon?stiti siterui de unde sescarc aplicati si jocuri gratis?

#1339
drushk

drushk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,874
  • Înscris: 13.11.2005

View Postcrt17, on 12th January 2011, 17:55, said:

Daca l-ai cumparat de la vodafone, mai bine astepti sa iti dea ei codul pt deblocare.Nu are rost sa risti.

Încă nu l-am cumpărat, dar mi-au zis că nu-mi dau codul decât dacă-l iau la liber, iar eu îl iau cu prelungire, m-ar costa 50 euro așa...

#1340
alextirca

alextirca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 116
  • Înscris: 21.01.2007

View Postkrossfire, on 12th January 2011, 13:44, said:

E cam 40 de RON la ei husa. Mai astept putin, poate apare pe undeva online cu transport gratuit in Bucuresti (emag poate?)

aa nasol, cred ca au scumpit-o :thumbdown:, se merita sa o iei de pe telefonultau.eu daca este la bani aia.

Edited by alextirca, 12 January 2011 - 19:02.


#1341
krossfire

krossfire

    Lord of the Bunnies

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,346
  • Înscris: 21.04.2006

View Postalextirca, on 12th January 2011, 18:55, said:

aa nasol, cred ca au scumpit-o :thumbdown:, se merita sa o iei de pe telefonultau.eu daca este la bani aia.

Eu am mai lucrat cu telefonultau.eu dar acum nu-mi prea convine cu husa ca e 14 RON + 15 ron transportul. Asa, astept un 20 de RON la emag, dar macar stiu ca-i free. Ma rog, vad si in AFI si daca nu o gasesc la un pret normal, vorbesc cu amicul care se oferise mai sus, cred ca o scot mai bine ca pret :)

#1342
mihaisyblu

mihaisyblu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 27.11.2009

View Postdrushk, on 12th January 2011, 17:19, said:

A decodat careva telefonul ăsta altfel decât prin vodafone? Îmi cer 50 EUR...

La momentul cind l-am decodat eu (acum 12 zile) preturile erau intre 35 si 80 ron. 50 eur este exagerat, eu l-am decodat cu 35 ron. Cauta pe internet

Edited by mihaisyblu, 12 January 2011 - 20:15.


#1343
rvnfcd

rvnfcd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 28.09.2009

View Postdubf1r3, on 12th January 2011, 08:06, said:

Daca citeai cate ceva de pe forum inainte, altfel se punea problema.


Catre KROSSFIRE : Nu conteaza ce scria inainte pe forum ,conteaza ca dupa 3 zile de cand l-am cumparat , o aplicatie LG mi-a blocat telefonul ,iar acum trebuie sa stau dupa cei de la service sa mi-l repare ;mie personal nu mi se pare normal sa se intample asta ,mai ales cand am folosit aplicatie lor . In mod normal nu ar trebui sa fie nevoie sa citesc toate forumurile inainte sa fac un update ..



Din ce am inteles,problema nu este asa simpla deoarece PC-ul nici nu mai detecteaza telefonul...ca atare nu stiu cum ii pot rescrie softul ; mi-au spus ca au trimis un raport celor de la LG si acum asteapta raspuns : o alta solutie sau schimbare telefon....

ai facut o greseala apeland la vodafone! eu am trimis telefonul luni spre lg, ieri a ajuns.. azi am sunat, au spus ca azi o sa-l faca si pana vineri, maxim luni am telefonul inapoi.. exact problema ta o aveam si eu..

#1344
Dan_

Dan_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 484
  • Înscris: 19.05.2003
Unde gasesc tapatalk ca am auzit ca afiseaza forumurile adaptat la telefon?

#1345
krossfire

krossfire

    Lord of the Bunnies

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,346
  • Înscris: 21.04.2006

View PostDan_, on 12th January 2011, 21:31, said:

Unde gasesc tapatalk ca am auzit ca afiseaza forumurile adaptat la telefon?

http://depositfiles....files/dr0ebt0f3  - Dar nu cred ca suporta Softpedia (inca).

Edited by krossfire, 12 January 2011 - 21:57.


#1346
h@des

h@des

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 21.12.2006

View Postkrossfire, on 12th January 2011, 20:09, said:

Eu am mai lucrat cu telefonultau.eu dar acum nu-mi prea convine cu husa ca e 14 RON + 15 ron transportul. Asa, astept un 20 de RON la emag, dar macar stiu ca-i free. Ma rog, vad si in AFI si daca nu o gasesc la un pret normal, vorbesc cu amicul care se oferise mai sus, cred ca o scot mai bine ca pret :)

De ce iti doresti atat de tare acea husa de silicon? Mie mi se pare destul de naspa si inutila... O am dar n-o folosesc, astept sa-mi cumpar o husa de piele

#1347
krossfire

krossfire

    Lord of the Bunnies

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,346
  • Înscris: 21.04.2006

View Posth@des, on 12th January 2011, 21:54, said:

De ce iti doresti atat de tare acea husa de silicon? Mie mi se pare destul de naspa si inutila... O am dar n-o folosesc, astept sa-mi cumpar o husa de piele

E putin ilogic tocul din moment ce-l tin in buzunar si-l folosesc foarte mult (inclusiv la birou, in sedinte, etc). Ideea husei de silicon e buna in conditiile in care plasticul glossy de pe spate se manjeste repede iar capacul bateriei nu-i grozav. Cu un screen protector bun, telefonul e asigurat. Ce ma irita e ca n-am gasit genul de husa de silicon fina indicata mai sus (http://salesaccesori...00-optimus-one/), ci doar bocancul ala de husa de la Vodafone.

Ultima va fi ok cat timp timp o pot obtine la un pret de maxim 20 RON . Totusi , e un telefon luat la liber cu un pret destul de mic, nu o sa ma apuc sa dau milioane pe accesorii - de-aia am si ales Celly ca protector de ecran in loc de Vikuiti, un ecran nou e vreo 120 RON!

#1348
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,677
  • Înscris: 14.03.2006

View Postkrossfire, on 12th January 2011, 22:00, said:

Ce ma irita e ca n-am gasit genul de husa de silicon fina indicata mai sus (http://salesaccesori...00-optimus-one/), ci doar bocancul ala de husa de la Vodafone.

Ultima va fi ok cat timp timp o pot obtine la un pret de maxim 20 RON . Totusi , e un telefon luat la liber cu un pret destul de mic, nu o sa ma apuc sa dau milioane pe accesorii - de-aia am si ales Celly ca protector de ecran in loc de Vikuiti, un ecran nou e vreo 120 RON!
Adica-cum, aia de la vodafone e nasoala si se exista mai misto? Daca da, aia de la  
"salesaccesorii" e mai ok? Pana una-alta, bocanc ne-bocanc - isi face foarte bine treaba si il protejeaza pe Optimus de numa' numa'. :D
Edit: cu dedicatie: eBay rullz, ca de obicei. ;)
Cat priveste display-ul la 120 de lei, nu e foarte scump, dar nici über-ieftin. Se putea si mai bine.

P.S: felicitari si de la mine pentru topicul cu aplicatiile!

Edited by Marius3k, 12 January 2011 - 22:24.


#1349
krossfire

krossfire

    Lord of the Bunnies

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,346
  • Înscris: 21.04.2006

View PostMarius3k, on 12th January 2011, 22:20, said:

Adica-cum, aia de la vodafone e nasoala si se exista mai misto? Daca da, aia de la  
"salesaccesorii" e mai ok? Pana una-alta, bocanc ne-bocanc - isi face foarte bine treaba si il protejeaza pe Optimus de numa' numa'. :D
Cat priveste display-ul la 120 de lei, nu e foarte scump, dar nici über-ieftin. Se putea si mai bine.

P.S: felicitari si de la mine pentru topicul cu aplicatiile!

La aia de la voda ma irita culoarea. Numa pe negru le-au bagat?

Ala e un topic la care ati contribuit cu totii pana la urma :)

#1350
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,677
  • Înscris: 14.03.2006
Nu e chiar negru, e...antracit. Vezi pe eBay, ca am pus link mai sus. ;)
Am fi contribuit cu totii la topic, da' tu ai muncit si le-ai pus pe toate la un loc.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate