Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Huawei pura 70

Notele de subsol sa inceapa de la...

Termoizolare elevație interior

Timpi asteptare in contract de tr...
 Parere amenajare/loc disponibil u...

Producatori/masini care nu sunt f...

Ventilator perete

Simbol "bec aprins" tele...
 Oakley - recomandare site pt oche...

Aer conditionat racire A+++/A++

Problema umiditate AC

Propuneri pentru imbunatatirea pr...
 Conectarea la internet a Centrale...

recomandare ups si surge protector

La multi ani @2Unlimited!

zgomot (bazait) plita gaz Samsung...
 

The Walking Dead (2010 - )

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
1696 replies to this topic

#73
ccf_cristi

ccf_cristi

    Asa si?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,506
  • Înscris: 13.10.2010
Probabil ca e un film?!

#74
Engineer_xxl

Engineer_xxl

    Fara glie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,357
  • Înscris: 14.04.2010

View PostURZI, on 22nd November 2011, 11:17, said:

s-a resuscitat putin cu ultimul episod.
P.s. eu tot nu inteleg de ce nu isi fac toti arcuri, arbalete, sulite, sabii sau sa caute amortizoare pt armele de foc avand in vedere ca zombilaii sunt atrasi de zgomot.

Nu oricne poate trage cu un arc darami-te sa "manufacturezi" ceva de genu cu precizie si forta mortala  :console:

Azi tre sa vad episodul difuzat aseara... Oare mai gasesc oamenii copchila aia?  :confuzzled:

#75
SophistiKat

SophistiKat

    Semper Fidelis

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,502
  • Înscris: 02.10.2010

View Postbbox, on 8th November 2011, 21:19, said:

Femeia ramane insarcinata de cel mai bun prieten al sotului ...
Cliseu perimat demn de telenovele.  :rolleyes:

View PostURZI, on 22nd November 2011, 09:17, said:

P.s. eu tot nu inteleg de ce nu isi fac toti arcuri, arbalete, sulite, sabii sau sa caute amortizoare pt armele de foc avand in vedere ca zombilaii sunt atrasi de zgomot.
Asiaticul a folosit un cutit de vânatoare/pumnal sau ce era, iar amortizor de unde sa-si procure? :)

#76
caroline_hi

caroline_hi

    One moon shows in every pool, in every pool the one moon.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,813
  • Înscris: 04.12.2007
A ramas insarcinata cu sotul ei, nu cu prietenul lui.

#77
MosNicolae

MosNicolae

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,030
  • Înscris: 21.11.2011

View Postcaroline_hi, on 25th November 2011, 19:29, said:

A ramas insarcinata cu sotul ei, nu cu prietenul lui.
Dincolo de film: Moral era acceptabil, adica lumea s-a sfârsit, nu mai erau multe doamne pe acolo, trebuiau sa perpetueze rasa umana, s-a sacrificat, a futut prietena prietenului cel mai bun.

#78
Paranoir

Paranoir

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,877
  • Înscris: 01.05.2008
Toata lumea se plange de ultimele episoade, ca au transformat serialul in telenovela, ca l-au banalizat, bla bla bla.
Pe langa faptul ca arata evenimente din viata supravietuitorilor (de altfel chestii destul de plauzibile), daca ar fi fost doar bataie cu zombie incontinuu, v-ati fi plictisit dupa vreo 3 episoade.

#79
SophistiKat

SophistiKat

    Semper Fidelis

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,502
  • Înscris: 02.10.2010
Ultimul episod a fost EPIC!  :band:  :gunsmilie:  :punk:

#80
alex_kyubii

alex_kyubii

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 30.11.2011
frate in sfarsit au gasit copila aia (chiar daca era un zombi:))=))) deabea astept urmatorul episod:D

#81
bluesnake

bluesnake

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,767
  • Înscris: 22.11.2006
Eu sunt dezamagit ca au gasit-o in hambar... adica o cauta ca turbatii prin padure zile in sir. Nea' Caisa cu arcul cat pe-aci sa dea ortu popii, politistul macho (un fel de chuck norris intruchipat) face intr-un final sex cu blonda care-mi inspira sexualitate de la primul episod, nu mai zic de asian boy "his name is glenn" care devine si el fericit, asadar dupa toate astea, dupa tot chinul, fetita era zombi in hambar la 10 m de ei.

Prea sec a fost.
Serialul a inceput bine, dar ajunge exact ca si SG Universe dupa SG Atlantis - mai mult telenovela decat actiune.

#82
Mocebon

Mocebon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,625
  • Înscris: 06.10.2006
Urmeaza sa preia controlul asupra fermei si sa traiasca fericiti... :D

Edited by Mocebon, 01 December 2011 - 12:51.


#83
alex_kyubii

alex_kyubii

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 30.11.2011

View PostMocebon, on 1st December 2011, 12:50, said:

Urmeaza sa preia controlul asupra fermei si sa traiasca fericiti... :D

Daca nu ii da mosu afara.Si Rick ala alt prost asculta de babacu ala,ca vai e ferma lui.Ceas vrea sal manance vreun zombalau :drac::drac::drac::drac::drac::drac::drac:.Aaaa si apropo care e personajul vostru prefereat?(si sa nu ma luati cu rasp gen:"nici unu" sau "toti") Mie imi place Shane :P,mai ales freza:lol::lol::lol:si sincer ii dau dreptate in privinta hambarului nici eu nu as fi stat asa de aproape de zombalai aia.Io unu nu stiu cum a putut sa doarma china man stiind cas zombalai asa de aproape de el.

#84
MosNicolae

MosNicolae

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,030
  • Înscris: 21.11.2011
Moa, sunteti de belea, eu nu am mai vazut ultimele 3 episoade, USE: [SPOILER ] [spoiler/ ]

#85
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007

View Postalex_kyubii, on 2nd December 2011, 18:08, said:

Daca nu ii da mosu afara.Si Rick ala alt prost asculta de babacu ala,ca vai e ferma lui.Ceas vrea sal manance vreun zombalau :drac::drac::drac::drac::drac::drac::drac:.Aaaa si apropo care e personajul vostru prefereat?(si sa nu ma luati cu rasp gen:"nici unu" sau "toti") Mie imi place Shane :P,mai ales freza:lol::lol::lol:si sincer ii dau dreptate in privinta hambarului nici eu nu as fi stat asa de aproape de zombalai aia.Io unu nu stiu cum a putut sa doarma china man stiind cas zombalai asa de aproape de el.

Asiaticul era in stare sa doarma si in hambar numai sa ramana pe langa Maggie  :naughty:

Edited by tiestodj20, 02 December 2011 - 22:00.


#86
alex_kyubii

alex_kyubii

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 30.11.2011
si mai am si eu o intrebare voi pe ce site va uitati la TWD?

#87
entity22

entity22

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,022
  • Înscris: 16.07.2007

View Postalex_kyubii, on 2nd December 2011, 19:08, said:

Daca nu ii da mosu afara.Si Rick ala alt prost asculta de babacu ala,ca vai e ferma lui.Ceas vrea sal manance vreun zombalau :drac::drac::drac::drac::drac::drac::drac:.Aaaa si apropo care e personajul vostru prefereat?(si sa nu ma luati cu rasp gen:"nici unu" sau "toti") Mie imi place Shane :P,mai ales freza:lol::lol::lol:si sincer ii dau dreptate in privinta hambarului nici eu nu as fi stat asa de aproape de zombalai aia.Io unu nu stiu cum a putut sa doarma china man stiind cas zombalai asa de aproape de el.

dupa ce am vazut in trailerul pentru urmatorul episod nu cred ca o sa mai ramana mult acolo la ferma si e normal ,nu puteau sa stea acolo la nesfarsit ca devenea plictisitor. Ma rog, mie mi-a placut finalul, mi-a placut ca nu a fost un happy ending ca-n alte filme/seriale la faza cu fetita.

Personajul meu preferat e Daryl dar toate personajele sunt interesante in felul lor desi uneori parca ma cam enerveaza nevasta lu' Rick.

#88
o_p_2005

o_p_2005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,779
  • Înscris: 08.03.2010
Îmi place acest serial!
Următorul episod (8) va fi difuzat deabia în februarie 2012!

#89
alex_kyubii

alex_kyubii

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 30.11.2011

View Posto_p_2005, on 5th December 2011, 11:15, said:

Îmi place acest serial!
Următorul episod (8) va fi difuzat deabia în februarie 2012!
nu stiam ca craciunul tine pana in feb da poate asa e la americani si nu stiu eu.....

#90
o_p_2005

o_p_2005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,779
  • Înscris: 08.03.2010

View Postalex_kyubii, on 9th December 2011, 20:02, said:

nu stiam ca craciunul tine pana in feb da poate asa e la americani si nu stiu eu.....
Ce legătură cu Crăciunul? :)
Am vrut să zic că DEABIA în febr. se difuzeză următorul episod.
Aici lista episoadelor din sezonul 2

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate