Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Manere clasice mobila sau push to...

Contact pe piele cu sangele altei...

metoda constantelor de scurtcircuit

video file info
 Nu pot raspunde: Huawei P10

Cod cursor website

Cum se iese la pensie la munca di...

Inlocuire Tranzistor 4410 BA622T ...
 CASS pe veniturile din DOBANZI

Masina de spalat rufe Bosch

Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma
 Photoscape, unde?

Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...
 

nou

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
cavalerulnoptii

cavalerulnoptii

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 20.09.2010
buna as vrea va rog foarte mult sa primesc si eu un sfat , nu ma pricep prea bine la lege dar nu mi se pare normal ce se tot intampla. Am un avocat dar... poate intelegeti. ACUM 2 ANI DE ZILE AM fost retinut pentru 24 de ore si am fost eliberat de procuror ceea ce am inteles ca nu prea se intampla cam des. Acuzatia a fost proxenetism si instigare la talharie. Ce e drept am avut o amanta care practica proxenetismul cu inca o fata. Nu stiu ce au facut si ce au vb ele ca eu mai venim si pe la soltie normal nu, si m-am trezit ca vine una cu o gramada de bani . Totul a decurs ca o nebunie. Ma rog dupa aceasta intamplare cAM LA 1 AN SAU CHIAR MAI BINE AM FOST retinut si eliberat cum am scris mai sus. Am fost la un proces chemat la acel cu instigare la talharie, deoarece dosarul s-a impartit in 2 , si acolo am iesit curat, acum am inteles ca cel cu proxenetismul a ramas la politie. Eu vreau sa va intreb cu declaratiile la 2 persoane e normalsa se intample asa ceva , chiar nu trebuie dovezi ca as fi un proxenent, si ce e mai aiurea e ca politia tot vine pe la usa si e un stres nu numai pentru mine dar si pt sotie si copii, ce pot face , ce ma sfatuiti , ei vin acum cu pretextul ca trebuie sa fac nu stiu ce psihologic, dar eu nu cred asa ceva cred ca vin doar sa verifice sau cine stie ce au in cap  ca nu are logica cea cu psihologic ca doar nu sunt un criminal , voi ce spuneti fratii mei, ms fain

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate