Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...
 Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV
 La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...
 Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!
 

World Of Tanks

* * * * - 29 votes
  • Please log in to reply
52562 replies to this topic

#24841
Santana_

Santana_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 751
  • Înscris: 10.04.2014

 angelz, on 08 februarie 2016 - 10:46, said:

Am vazut White Tiger si Fury.Trase de par sunt ambele , dar la cel american e tras asa de mult de l-a lasat fara scalp.Toate tarile isi fac propaganda si aduc osanale armatei.Rusii au multe filme interesante despre al doilea razboi mondial si multe sunt bine realizate.Acum depinde ce tip de regie iti place.
  Cate filme facute inainte de 90 arata armata noastra in lumina orbitoare?Ar fi interesant de vazut unul facut de Coreea de Nord

In alta dezordine de idei , am luat M46 Patton si m-a disperat.In turela e minune daca iau un bounce.Am bagat si 130k free xp in el sa-l fac complet si tot o mizerie mi se pare.Regret enorm ca am pierdut free xp-ul pe el.

Cu exceptia la gun mantlet, M46 patton nu are armura pe tureta. E mai slaba ca la pershing.

#24842
Sterr

Sterr

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,133
  • Înscris: 01.01.2016

 sas1975, on 08 februarie 2016 - 19:45, said:

Dar merge si fara aimbot. Chiar daca nimeresc o lovitura din doua, macar pot da vina pe ochiul si mana mea si nu pe vreun script destept.
Merge? Ce merge? Ca sunteti carne de tun pentru niste disperati de rating?
WoT e prea mizerie in acest moment sa mearga ceva.
Vorbesc de normalitate,

#24843
Danubian

Danubian

    Pescar de weekend

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 28.02.2011
am jucat iarasi cateva meciuri de wot si m-am hotarat: vand contul , de fapt o sa-l dau copilului sa-l vanda el ... e o mizerie ... e vorba de magariile din joc: moduri ilegale, gold ammo si MM tampit ... inainte acceptam astea mult mai usor dar de cand joc AW, nu mai pot sa joc WOT fara sa ma enervez .... deci daca iubiti WOT-ul nu va atingeti de Armored Warfare - va garantez ca nu o sa mai jucati WOT dupa ce o sa jucati macar 500 de batalii in AW.

#24844
NaturalBornGamer

NaturalBornGamer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,289
  • Înscris: 25.02.2009
Ma numesc Juar3z si sunt AW-hollic :))
Nu am mai jucat de anu trecut Wot si ma simt bine :)
Acu pe bune,e vorba de gusturi clar,dar joc asa linistit aw de foioioi.Aveam si io momente in wot in genu lu QB de mai sus,dar acu e liniste.Nu ma doare deloc sa abandonez contu,cu cateva tancuri bune si stats deasemenea,totusi parca aerul respirat in AW e mai curat.Chiar nu mai suport sa ma chinui sa ajung la tier mare si sa vina neica nimeni si sa se pise pe talentul meu :D cu un cacat de warpack instalat.Pacat,Wot putea fi jocul suprem daca nu permiteau ilegalitati.

#24845
Danubian

Danubian

    Pescar de weekend

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 28.02.2011

 NaturalBornGamer, on 09 februarie 2016 - 09:45, said:

Ma numesc Juar3z si sunt AW-hollic Posted Image)
Nu am mai jucat de anu trecut Wot si ma simt bine Posted Image
Acu pe bune,e vorba de gusturi clar,dar joc asa linistit aw de foioioi.Aveam si io momente in wot in genu lu QB de mai sus,dar acu e liniste.Nu ma doare deloc sa abandonez contu,cu cateva tancuri bune si stats deasemenea,totusi parca aerul respirat in AW e mai curat.Chiar nu mai suport sa ma chinui sa ajung la tier mare si sa vina neica nimeni si sa se pise pe talentul meu Posted Image cu un cacat de warpack instalat.Pacat,Wot putea fi jocul suprem daca nu permiteau ilegalitati.

mda...si AW e si mai usor de jucat si pt cei care joaca free , pt ca exista si modul PVE ... pacat ca cei de la WG permit in WOT rahaturile alea de moduri ilegale ... jocul in sine ar fi frumos daca nu ar fi plin de trisori

Edited by Danubian, 09 February 2016 - 09:51.


#24846
robert8197

robert8197

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,017
  • Înscris: 20.04.2011
Jucati la echipe, nu va mai plangeti aiurea, acolo vedeti cat de buni sunteti.
Eu nu mai joc random de  de mult

#24847
sftpdt

sftpdt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,677
  • Înscris: 29.08.2013
În locul lor nu permiteam moduri deloc...

#24848
Sterr

Sterr

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,133
  • Înscris: 01.01.2016

 robert8197, on 09 februarie 2016 - 10:01, said:

Jucati la echipe, nu va mai plangeti aiurea, acolo vedeti cat de buni sunteti.
Eu nu mai joc random de  de mult
Robert tata, s-a cam umflat tomata din tine de la un timp. Vezi sa nu explodeze.
Nici macar nu ai inteles unde au batut, ce sa-ti mai cer sa rationezi.
Ce, la echipe nu merge aimbotul? Nu intra cheatul lui SerB in tancele din fata? Sau esti movuliu undercover la echipe si noi nu stim?

#24849
Danubian

Danubian

    Pescar de weekend

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 28.02.2011

 robert8197, on 09 februarie 2016 - 10:01, said:

Jucati la echipe, nu va mai plangeti aiurea, acolo vedeti cat de buni sunteti.
Eu nu mai joc random de  de mult

pai se folosesc moduri si la echipe ... la clan wars, in multe clanuri, nu te baga in echipa daca nu ai astfel de moduri .

#24850
robert8197

robert8197

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,017
  • Înscris: 20.04.2011
am jucat acum 2 seri finala  la speciala (eu sunt protocaliu, si restul clanului gelben)  contra unor violeti , am castigat parca la 0.
Important este sa asculte echipa strategia , degeaba au adversarii moduri, noi pe unde mergem nu darmam un copac, deci nu stie nimeni pe unde venim .

Face toate echipa push si s,o terminat smecheria, ce sa mai faca aia cu modurile?

A si aseara am avut 6 infrangeri consecutive la echipa, nu m-am plans ca poate aveau adversarii mod. (am pierdut 600 puncte la scor :)) )
N,am eu mare experienta ,nici nu mai joc in luptele normale, nu-s bun de nimic acolo.

Edited by robert8197, 09 February 2016 - 11:40.


#24851
Danubian

Danubian

    Pescar de weekend

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 28.02.2011

 robert8197, on 09 februarie 2016 - 11:37, said:

am jucat acum 2 seri finala  la speciala (eu sunt protocaliu, si restul clanului gelben)  contra unor violeti , am castigat parca la 0.
Important este sa asculte echipa strategia , degeaba au adversarii moduri, noi pe unde mergem nu darmam un copac, deci nu stie nimeni pe unde venim .

Face toate echipa push si s,o terminat smecheria, ce sa mai faca aia cu modurile?

A si aseara am avut 6 infrangeri consecutive la echipa, nu m-am plans ca poate aveau adversarii mod. (am pierdut 600 puncte la scor Posted Image) )
N,am eu mare experienta ,nici nu mai joc in luptele normale, nu-s bun de nimic acolo.

pai si care e treaba? ti-a zis cineva sa nu mai joci? eu am peste 31.500 de lupte in random asa ca am jucat destul .... poate o sa mai joc (daca nu vand contul) doar lupte pe echipe, inclusiv clan wars, doar asa, de dragul distractiei si doar daca e s-o fac cu jucatori cu care ma cunosc de mult timp

Edited by Danubian, 09 February 2016 - 11:57.


#24852
robert8197

robert8197

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,017
  • Înscris: 20.04.2011
ia uite ce am patit acum cateva minute, spoteru face mai mult dmg decat greul.
d.aia nu joc eu la random.

Attached Files

  • Attached File  GH.png   1.62MB   28 downloads


#24853
fgk

fgk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 602
  • Înscris: 22.12.2006
imi place idea cu retrofits din aw,iti poti imbuntati tancul in functie de ce categorie e.aici ai aceleasi chestii peste tot.

#24854
Danubian

Danubian

    Pescar de weekend

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 28.02.2011

 fgk, on 09 februarie 2016 - 14:13, said:

imi place idea cu retrofits din aw,iti poti imbuntati tancul in functie de ce categorie e.aici ai aceleasi chestii peste tot.

dar partea cea mai buna este ca, la AW, aceste retrofits-uri costa proportional cu tierul tancului: de ex. un retrofit, la tier 2 costa 14.000 credite iar la tier 8 costa 2.000.000 credite .... la wot nu poti sa folosesti de la tier mic diverse chestii pt ca sunt prea scumpe , chiar mai scumpe decat tancul in sine ceea ce este o aberatie (de ex binoclul periscop e 500.000 credite iar un tanc de tier  mic e 150.000 - 300.000 credite

Edited by Danubian, 09 February 2016 - 15:09.


#24855
RaySefo

RaySefo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,176
  • Înscris: 17.06.2010
Ce jigodii sunt unii, am la MT misiunea sa distrug 3 arty, dau mesaj pe chat ..sa imi lase mie arty , distrug 2 si mai aveam 1 shoot la a 3-a..si vine un p*** de comet care n-a facut nimic tot jocul..si o distruge.

#24856
angelz

angelz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,844
  • Înscris: 01.12.2003
Rar gasesti jucatori sa te lase sa faci o misiune sau sa iei o medalie.Un kill e un kill si foamea-n glanda e mara.Cand zic rar sa se inteleaga sub 1%,Eu am peste 25 de meciuri in LT si nu reusesc sa fac misiunea cu cap sau decap si sa fie victorie.

#24857
robert8197

robert8197

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,017
  • Înscris: 20.04.2011
Em am trecut usor de ele cu t37, acum sunt la ultima cu 4000 spotat, dar nu le am cu spotatu pasiv.

#24858
misu78

misu78

    Din viata scapa cine poate!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,907
  • Înscris: 12.03.2009
LT 15 la Stug m-a chinuit si pe mine putin. Trebuie doar harta potrivita, plasa de camuflaj, binoclu, cel mai mare tufis si aia e . Nu misti, nu respiri. Insista, 4-5 zile doar light. Bud Light! :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate