Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

[Caut] Script site muzica

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
Paullik

Paullik

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,760
  • Înscris: 05.07.2008
De mult nu am vazut asemenea specimen!
Forumul e sa impartasesti lucruri, cand toti oamenii astia au sarit cu idei ti-a parut bine,acum ca ai gasit tu ceva nu mai zici nimic, vrei doar sa mearga.

Si in cele doua topicuri care s-au facut nu prea cred ca a intrat urma de moderator, ca era jale!

#20
elektro_love

elektro_love

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 27.08.2010
Poate pot eu sa te ajut/va ajut.
Exista un forum in care puteti gasii diferite scripturi FREE(nu garantez pentru ele) dar si PREMIUM "cu bani"
Puteti gasi pe acest forum,de la site-uri cunoscute (clone)
Exemplu: google,youtube,hi5,site-uri de muzica,jocuri si multe altele..
Eu deja am cumparat 3 scripturi de la ei,sunt niste baieti foarte seriosi si va ajuta chiar sa instalati si sa configurati aceste site-uri (pentru cei incepatori)
Site-ul il puteti gasii la profilul meu pentru cei doritori sa cumpere/downloadeze diferite scripturi.

Edited by elektro_love, 28 August 2010 - 00:08.


#21
dedealin

dedealin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 17.08.2010
Salut caut si eu un script pentru un site de muzica ...vreu ca utilizatori sa poata sa asculte si sa downloadeze melodiile  vreu ca si ei sa poata adauga  melodi daca isi fac cont dar vreu ca sa nu poata adauga alceva inafara de muzica........cine ma ajuta?.......dar vreu sa fie free

Edited by dedealin, 28 August 2010 - 08:27.


#22
puya4ever

puya4ever

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,987
  • Înscris: 21.12.2006

Quote

dar vreu sa fie free


asteapta mult si bine pana cand cineva o sa-ti faca un script cum vrei tu in conditiile astea.

#23
eduvs

eduvs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 05.09.2010
@dedealin, la ce iti mai trebuie daca ai spus adineauri ca ti-ai facut tu scriptul deja ?
@elektro, lasa-ne taticule in plata domnului cu site-urile tale. Toate warez-urile care le ai tu pe site-ul ala, clone, nulled si ce altceva se mai gaseste, sunt pe site-uri de genul ShareMafia, ScriptMafia si cate mama ta vrei. Deja dezvoltate, deja populate, cu echipa de nulleri, tu doar le copii si le vinzi. Sigur faci profit de ordinul miilor. Doar ca e greu sa dai 10 euro pe lucrul original cand poti da 10 euro pe un lucru piratat. Romania, intr-un cuvant.

Edited by eduvs, 08 September 2010 - 13:00.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate