Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 

Unde e folderul Java la LG U8330?

- - - - -
  • Please log in to reply
352 replies to this topic

#289
sorinsirbu

sorinsirbu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 853
  • Înscris: 22.06.2006

View Postvytanovydyku, on Oct 3 2006, 09:03, said:

Buna Am si eu un LG U8330 si vreau sa imi bag memorie mai mare stie cineva cum???
Multumesc :) java script:emoticon(':)', 'smid_3')
Nu ai cum,memoria interna nu poate fi schimbata.Daca vrei cu memorie mai mare vinde-l si ia-ti unul cu suport pt card de memorie.

#290
echo1

echo1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 10.04.2006
http://traian6230.we...STREAMMING.html
cu asta... imi merge... dar slaba calitate... fata de orange... dar decat ca schimb tel, ca sa mearga pe orange... mai bine asa

#291
daniel74

daniel74

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 04.10.2006
cu pot sa fac si eu sa activez jocurile pe un LG 8360 ? Ma umple de nervi porcaria asta de telefon. poate ma ajuta careva . Merci

#292
rockocllas1

rockocllas1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 30.09.2006

View Postrockocllas1, on Sep 30 2006, 21:51, said:

Salutare la toti cei chinuiti de faptul ca nu pot sa-si instaleze jocuri si aplicatii pe LG U8330.
Am sa atasez niste fisiere cu un program :LG uploader 8xxx este probat de mine si merge garantat si lasati G-THIN-cul ca face numa probleme.Aveti si intructiunile de folosire


View Postrockocllas1, on Sep 30 2006, 21:51, said:

Salutare la toti cei chinuiti de faptul ca nu pot sa-si instaleze jocuri si aplicatii pe LG U8330.
Am sa atasez niste fisiere cu un program :LG uploader 8xxx este probat de mine si merge garantat si lasati G-THIN-cul ca face numa probleme.Aveti si intructiunile de folosire


#293
echo1

echo1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 10.04.2006
unde-i link-ul.. sau atasamentul

#294
echo1

echo1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 10.04.2006
cine stie relolutia de afisare pe cele 2 display-uri de la lg u8360, la wallpaper...?

#295
djsharky

djsharky

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 17.08.2006
sall...am si eu o nelamurire....am fost cu tel meu un lg u8130 la service sa-mi inlocuiasca banda de la display...merge perfect....numai ca are o mica problema...daca bag poze format jpg nu le recunoaste....stie careva ce sa-i fac?

#296
vytanovydyku

vytanovydyku

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 10.09.2006
buna am un tel LG U8330 stie cineva ce setari trebuie sa fac casa miarga inflarosu ca nu pot nici sa primesc nici da trimit ms ult.java script:emoticon(':huh:', 'smid_13')

#297
vytanovydyku

vytanovydyku

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 10.09.2006
cine are nevoie de informatii in legatura cu tel LG U8330 sa ma contacteze seara pe mesenger, mai ales despre folderul java. [email protected]

#298
mefisto13

mefisto13

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 01.12.2005
deci are prietena mea un lg 8330 si am instalat soft-ul modemurile alea doua ... le arata in manage acolo dar cand intru in program si dau conect nu merge imi da o eroare cine a mai patit cine stie cum se remediaza plz . Multumesc anticipat :worthy:  :worthy:  :worthy:  :cursing:  :death:

#299
echo1

echo1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 10.04.2006

View Postmefisto13, on Oct 18 2006, 11:26, said:

deci are prietena mea un lg 8330 si am instalat soft-ul modemurile alea doua ... le arata in manage acolo dar cand intru in program si dau conect nu merge imi da o eroare cine a mai patit cine stie cum se remediaza plz . Multumesc anticipat :worthy:  :worthy:  :worthy:  :cursing:  :death:
pai... modemurile... pentru fax si internet... vezi ce alte com-uri ocupa...device manager..

#300
vytanovydyku

vytanovydyku

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 10.09.2006
sal am gasit pe un site messenger pe mobil dar nu stiu daca merge pe LG U8330 daca va merge spunetimi si mie,Site-ul este: http://tagtag.com/site/javalist.php3

#301
aikman

aikman

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 25.10.2006

View Postferi_mihai, on Aug 9 2005, 13:17, said:

Salut! Am si eu o mare rugaminte la voi toti, in special la florincosmin. Am vazut k se descurca superrr si a oferit explicatii la toti. Mi-am luat si eu un Lg U8330, am si USB la el si CD de instalare ca marea majoritate. Am o intrebare. Dupa ce am instalat toate driverele, pun USB-ul si apoi ce se face ca sa bag muzica si poze? I dau connect si zice Connection Failed. Va rog mult dak puteti sa ma ajutati, v-as ramane recunoscatori. Mersi.


:D sper ca nu te superi ca iti raspund eu ... vezi ca tre sa ii schimbi portul adica transfer => set com port =. si setezi portul .... portul care iti trebuie tre sa fie cu o stelutza in draptul lui adica o sa arate ceva de genu ... COM9 * .... si la urma dai connect

Attached Files



#302
ryady

ryady

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 449
  • Înscris: 30.09.2003
Salut
Driverul de unde il pot da jos ca nu mai merge linku cel vechi

#303
sn00pystyle

sn00pystyle

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 28.10.2006
salutare! am un LG U8130 si am nevoie de SECURITY CODE la el. stie cineva cum il pot afla? multumesc!

#304
daniel74

daniel74

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 04.10.2006
cum pot sa fac si eu sa activez jocurile pe un LG 8360 ? Ma umple de nervi porcaria asta de telefon. poate ma ajuta careva . Merci  :angry:

#305
lecktronix

lecktronix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 30.08.2005
security code ptr lg "0000"

#306
Florin274

Florin274

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 11.07.2005
La telefonul LG u8330 in meniul SETTINGS->RESET SETTINGS->CLEAR MEMORY ce se face? Tot acolo in SETTINGS->RESET SETTINGS mai este o optiune care se numeste DEFAULT SETTING. Default Setting reseteaza telefonul la setarile initiale din fabrica dar CLEAR MEMORY ce face?

Edited by Florin274, 30 October 2006 - 20:58.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate