Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cand One United nu mai vand isi v...

Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI
 Ce se intampla cu actualii tineri...

Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion
 Lipire filtru la baterie ikea

Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota
 Sfat achiziție laptop ~4500 ...

A fost adoptata legea privind alc...

La multi ani Costi

Vreau sa ofer imprumut pentru con...
 

Fifa 11

- - - - -
  • Please log in to reply
290 replies to this topic

#271
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,433
  • Înscris: 04.08.2010

 lokbobjunior, on 22nd January 2011, 21:16, said:

Cum fac sa il transfer pe Giani Kirirta de la Bursaspor (in prima liga turca) la QPR Londra in liga a doua engleza ?La Fifa 11 bineneteles
Eu de cand joc Fifa in managermode nu am cumparat nici odata un jucator.
Care e procedura ?
Astepti perioada de transferuri, dai la transfer list, cauti jucatorul si il ofertezi (asta este marea problema).
Acolo ai un fel de grafic care iti arata interesul jucatorului pentru echipa respectiva. In general daca un jucator are la acel grafic peste 70% este ca si transferat.
Daca ai o echipa mare, valoroasa, sau daca ai rezultate bune in cupele europene astfel incat echipa ta sa fie una "auzita", interesul va fi mai mare.
Daca ai o echipa modesta dintr-o liga inferioara (cum esti tu), interesul unui jucator scade odata cu valoarea lui, deci trebuie sa-l "momesti" cu cat mai multi bani, depinde si de buget aici.
Dupa ce mai joci un meci, vei primi un mesaj in care ti se va confirma faptul ca jucatorul isi doreste sa vina la echipa ta. Aici gresesc multi! Este o optiune in mesajul respectiv mai jos, accept/reject offer (sau ceva de genul asta) cu care inchei contractul. Daca nu dai si acolo si inchizi mesajul, se considera ca tu nu mai ai nevoie de jucatorul respectiv si transferul pica, desi jucatorul acceptase oferta.

Sper ca am fost destul de clar si ca asta o sa te ajute.

Bafta! ;)

Edited by Cipry7, 23 January 2011 - 12:59.


#272
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,433
  • Înscris: 04.08.2010
FIFA 11 BOOM BOOM Goals & Epic fail Compilation by me! :D
Vizionare placuta! ;)

#273
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005
:)

Attached Files



#274
seawolf

seawolf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 894
  • Înscris: 16.01.2007
Am si eu 2 intrebari.
1. Mi-am facut tacticile mele si in Manager Mode pot sa le pun la QUICK TACTICs , dar daca joc la multiplayer nu mi se salveaza tacticile deloc . Aveti vreo idee :(
2. Cand un atacant se bate umar la umar pentru o minge , cum pot sa-l fac sa prinda mai multa viteza ?

#275
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005

 seawolf, on 2nd February 2011, 20:01, said:

Am si eu 2 intrebari.
1. Mi-am facut tacticile mele si in Manager Mode pot sa le pun la QUICK TACTICs , dar daca joc la multiplayer nu mi se salveaza tacticile deloc . Aveti vreo idee :(
2. Cand un atacant se bate umar la umar pentru o minge , cum pot sa-l fac sa prinda mai multa viteza ?

2. Apesi pe RS in directia in care alergi. RS pe tastatura, din setarile default, ar veni 2,4,6 si 8.

#276
seawolf

seawolf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 894
  • Înscris: 16.01.2007
Si la 1 ai idee ce as putea sa-i fac sa-mi salveze setarile si la LAN game :( ??

#277
VladyR80

VladyR80

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 16.03.2009
salutare tuturor stie careva daca pot juca FIFA 11 in retea astfel: am 2 PC-uri  si vrem sa jucam 2 vs 1, eu joc de la un PC cu tastatura  si doi prieteni de-ai mei vor sa joace la al 2-lea PC unul cu tastatura si unul cu maneta, daca da cum fac sa recunoasca maneta in retea ? ca, tastatura o recunoaste

Edited by VladyR80, 03 February 2011 - 22:08.


#278
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005

 VladyR80, on 3rd February 2011, 22:07, said:

salutare tuturor stie careva daca pot juca FIFA 11 in retea astfel: am 2 PC-uri  si vrem sa jucam 2 vs 1, eu joc de la un PC cu tastatura  si doi prieteni de-ai mei vor sa joace la al 2-lea PC unul cu tastatura si unul cu maneta, daca da cum fac sa recunoasca maneta in retea ? ca, tastatura o recunoaste

Nu poti conecta 2 tastaturi sa jucati toti la un PC?

#279
VladyR80

VladyR80

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 16.03.2009

 Andreas1, on 4th February 2011, 12:54, said:

Nu poti conecta 2 tastaturi sa jucati toti la un PC?

pai am 2 calculatoare si la ambele am cate o tastatura si mai am o maneta si 2 joaca de la tastatura si unul sa joace de la maneta , intrebarea e cum fac sa recunoasca maneta in gameranger ?

#280
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005

 VladyR80, on 4th February 2011, 13:02, said:

pai am 2 calculatoare si la ambele am cate o tastatura si mai am o maneta si 2 joaca de la tastatura si unul sa joace de la maneta , intrebarea e cum fac sa recunoasca maneta in gameranger ?
Daca nu-ti recunoaste maneta e singura problema, atunci s-ar putea ca maneta sa fie incompatibila

#281
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008
Mâine apare în sfârșit patchul cu Liga 1 pentru FIFA 11!

#282
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,433
  • Înscris: 04.08.2010
Este o varianta neoficiala, dar pana la urma, buna si asta.
Am gasit Official Gameplay Trailer si pot sa zic ca arata bine. :)
Abia astept sa apara in seara asta. :w00t:

Edited by Cipry7, 13 March 2011 - 11:42.


#283
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008
A apărut deja și un update! Download here Liga 1 in FIFA 11!
V-am dat linkul direct ca să nu mai fiți nevoiți să mai treceți printr-o pagină, cea cu forumul.

#284
razvi007

razvi007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 300
  • Înscris: 08.02.2011

 Andreas1, on 3rd February 2011, 14:02, said:

2. Apesi pe RS in directia in care alergi. RS pe tastatura, din setarile default, ar veni 2,4,6 si 8.
Imi poti spune niste scheme care se pot face din tastatura la fifa 11 si eventual cum sa setez controalele?Mutumesc

#285
Katalin_Devil

Katalin_Devil

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 27.02.2011
sall ... am fifa 2011 dar e un repack ...:D ...pentru ca nu am gasit ceva sa intre pe un dvd....e re pack dar merge super... in afara de faptul ca dupa ce joc 4 -5 meciuri la manager mode si zice ca your file is no longer available (adica salvarea) dar nu inteleg de ce...daca ies si intru iar mi se blocheaza si dupa ce sterg salvarea din calculator merge ... oare ce nu merge si de ce face asa??
pls heeeeeeelp  !!!

#286
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,433
  • Înscris: 04.08.2010
A doua mea compilatie de goluri si ratari. Sper sa va placa. Este proaspat scoala din cuptor, deci sa nu va frigeti! :D
FIFA 11 Loca People Goals & Epic fails compilation :naughty:

Edited by Cipry7, 28 April 2011 - 14:15.


#287
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008
Download CRLP v1.2 - Liga 11 season 11/12 and Divizia Națională ( Moldova ) season 11/12 .

#288
dorel_dorel90

dorel_dorel90

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 17.01.2009
de ce nu-mi merge fifa11 liga 1 romania vreu si eu un raspuns va rog frumos

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate