Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Proiect de lege: Romanii vor achi...

Dopuri / casti amortizare zgomot ...

2 job-uri de 8 ore simultan.

VW e-Up second hand sau alternati...
 Reparatie scara mozaic vechi

Cablu curte destinat deplasarii l...

Sfat de cumparare pentru un Jagua...

La mulți ani @mishu_bz!
 La mulți ani @kyrre!

PF vinde 3 autoturisme ce se inti...

Suturi la relantii 2.0 tdi + fum ...

Tencuiala exterioara casa caramid...
 Restituire RCA Allianz

Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?

Quantum computing / Calculatoare ...
 

CATSettings

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
ferdo

ferdo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 09.06.2008
Salut,


Un prieten al meu a creat un program cu ajutorul caruia se poate face managementul fisierelor CATSettings.

Programul il gasiti pe pagina sa de web, http://www.muchocati...ttings-ing.html  in partea de jos a paginii.

Sper sa va fie de folos.

Numai bine

#2
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,207
  • Înscris: 08.12.2006
Multumim mult entru programel. Personal, inca nu am apucat sa il studiez, cred ca zilele astea o sa ma ocup, pare ceva foarte utul, multumesc mult.

O interebare, se poate instala doar pe V5 R16? sau si pe R mai avansate, adica 18 sau 19? Am vazut, cat am citit putin pe site, ca se refara la R16.

Multumim.

#3
ferdo

ferdo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 09.06.2008

View Postcuculea, on 27th February 2010, 23:14, said:

Multumim mult entru programel. Personal, inca nu am apucat sa il studiez, cred ca zilele astea o sa ma ocup, pare ceva foarte utul, multumesc mult.

O interebare, se poate instala doar pe V5 R16? sau si pe R mai avansate, adica 18 sau 19? Am vazut, cat am citit putin pe site, ca se refara la R16.

Multumim.


Salut,

Nu conteaza pe ce release il folosesti, dealtfel el a fost testat si pe Vista si pe Windows 7 (asta inseamna releasuri superioare, nu? ).

Tocmai am fost intrebat daca vreau sa-l traduc si in romana, voi ce ziceti, e cazul? Sincer sa fiu, eu nu cred.....

#4
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,207
  • Înscris: 08.12.2006
Da, intr-adevar, R16 nu cred ca merge pe Vista sau 7 (zic NU CRED pentru ca nu am testat), pe Vista si 7 am testat doar R18 si R19 si merg foarte bine.

Cat priveste traducerea in limba romana, pentru mine personal nu este nevoie, poate daca primesti de la altii asemenea cerere, dar din punctul meu de vedere nu trebuie sa iti bati capul cu asa ceva.

Multumim

#5
ferdo

ferdo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 09.06.2008
Salut,

Imi puteti spune daca da vreo eroare in r19? Nu am asa ceva instalat pe nicaieri.....

Multzam de raspuns

#6
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,207
  • Înscris: 08.12.2006

View Postferdo, on 2nd March 2010, 00:02, said:

Salut,

Imi puteti spune daca da vreo eroare in r19? Nu am asa ceva instalat pe nicaieri.....

Multzam de raspuns
Inca nu am apucat sa instalez scriptul, nu prea am mai dat pe la calculatorul personal cam de mult, dar in curand ma voi ocupa si de acest script, pare interesant. Te tin la curent cu felul in care se comporta pe R19, dupa ce il instalez la mine.

#7
ferdo

ferdo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 09.06.2008
Practic este un program facut in vb6, nu necesita o instalare propriu-zisa. Multzam pentru feed back.

Numai bine

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate