Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O mostenire cu (o mica )problema

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...
 Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...
 

PSD to HTML

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Eu nu înțeleg de ce o tot dai cu websterul când tu nu ești capabil să scrii românește...

#20
LetTheBassKIck

LetTheBassKIck

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 28.07.2009
Credeti ca rezolvati ceva daca va certati ?
:huh:

#21
Dizzy1

Dizzy1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 14.07.2008
i0nutzb ce nu sufar oameni ca tine!

#22
termasterix

termasterix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 07.01.2009

 LetTheBassKIck, on 8th February 2010, 17:19, said:

Salutare !
Am o imagine cu extensia "psd" si vreau sa o convertesc in "html" .
Imi poate spune cineva cum se procedeaza ,va rog ?

Decat sa intrebi aici si sa iti raspunda atatia destepti cum sa cheltui bani, sau sa iti spuna ca nu esti priceput de parca pe ei i-a facut mamica lor destepti, mai bine ai cauta pe Google un tutorial. Cred ca gasesti pe etutoriale, se numeste "Pagina web simpla in Photoshop"... si in multe alte locuri. Netul e plin de tutoriale.

#23
SE7EN

SE7EN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,245
  • Înscris: 22.04.2005

 termasterix, on 3rd March 2010, 20:47, said:

Decat sa intrebi aici si sa iti raspunda atatia destepti cum sa cheltui bani, sau sa iti spuna ca nu esti priceput de parca pe ei i-a facut mamica lor destepti, mai bine ai cauta pe Google un tutorial. Cred ca gasesti pe etutoriale, se numeste "Pagina web simpla in Photoshop"... si in multe alte locuri. Netul e plin de tutoriale.

Da, totul se rezolva prin tutoriale, tu nu intelegi ca "nenea" asta zice ca e greu ? Ce tot o dati cu tutoriale&shit ? In Romania asta de kkat multi cred ca totul se rezolva fie moka fie sa platesti cat mai putin, evident prima varianta este za best. Intelegeti o data, calitatea se plateste, vrei conversie din psd in html de calitate platesti, altfel te chinui cu tutoriale&shit si iese un kkat daca n-ai habar cat de cat. De aia de cand navighez pe net , pot numara pe degete nr site-urilor romanesti facute cu cap.

Edited by SE7EN, 03 March 2010 - 22:17.


#24
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 Dizzy1, on 1st March 2010, 11:09, said:

i0nutzb ce nu sufar oameni ca tine!
Ce chestie! Nici eu nu sufăr agramații.
Care se dau și inteligenți.
Și spun că scriu așa din cauza vitezei.
Și de fapt ei habar n-au să scrie, indiferent de viteză.
Adică așa ca tine.

 termasterix, on 3rd March 2010, 20:47, said:

Decat sa intrebi aici si sa iti raspunda atatia destepti cum sa cheltui bani, sau sa iti spuna ca nu esti priceput de parca pe ei i-a facut mamica lor destepti, mai bine ai cauta pe Google un tutorial. Cred ca gasesti pe etutoriale, se numeste "Pagina web simpla in Photoshop"... si in multe alte locuri. Netul e plin de tutoriale.
1) Dacă nu ȘTII să faci ceva, ce te-ai aștepta? Să îți zică lumea că te pricepi? Wtf?!
2) Du-te pe etutoriale. Nu vei face decât să înveți mecanic tot felul de declarații și de selectori CSS. Semantică? Ce-i aia? Optimizare? Oricum e overrated!

termasterix cred că am mai zis mai sus: când ți se strică mașina, vrei să zugrăvești sau te doare o măsea, nu te apuci tu să repari. Pentru că e f. puțin probabil să te pricepi. Și acum spune-mi, cu ce e diferit CSS-ul de cele înșirate mai sus?

Mă amuză ăștia cu replici de genul „păi decât să-ți plătesc ție x€ mai bine mă apuc să învăț eu!”. Absolut! Doar că experiența mea nu a fost căpătată în două săptămâni de învățat mecanic chestii sintetice ci în câțiva ani de lucrat chestii pe bune. Și vreau să văd cum compensezi câțiva ani de experiență cu 10 tutoriale mediocre (asta așa, ca să nu spun proaste).

Edited by i0nutzb, 04 March 2010 - 09:41.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate