Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O mostenire cu (o mica )problema

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...
 Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...
 

Clearogen vs. Acnezine

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
both

both

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 05.09.2007
M-am tot uitat pe internet si am vazut ca doua produse americane dau rezultate in lupta cu acneea/cosurile. Preturile lor sunt oarecum apropiate (100$). Nu sunt o suma oarecare dar nici de neatins. Ati folosit? Ceva rezulate? Multumesc anticipat si urez Sarbatori fericite tuturor!

#2
xeleron

xeleron

    Suflet de campion...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,709
  • Înscris: 01.01.2008
Incearca skinoren.Burn them!La mine merge.

#3
rechinitza

rechinitza

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,366
  • Înscris: 14.10.2009

 both, on 23rd December 2009, 23:06, said:

M-am tot uitat pe internet si am vazut ca doua produse americane dau rezultate in lupta cu acneea/cosurile. Preturile lor sunt oarecum apropiate (100$). Nu sunt o suma oarecare dar nici de neatins. Ati folosit? Ceva rezulate? Multumesc anticipat si urez Sarbatori fericite tuturor!
La un dermatolog ai fost?

#4
both

both

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 05.09.2007
am fost. mi-a dat niste produse din gama bioderma. au avut efect dar slab. si vreau sa caut ceva care sa inceapa curatarea oarecum din interior.

#5
both

both

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 05.09.2007
dintre variantele mentionate care credeti ca este mai eficienta?

#6
rechinitza

rechinitza

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,366
  • Înscris: 14.10.2009

 both, on 24th December 2009, 11:05, said:

am fost. mi-a dat niste produse din gama bioderma. au avut efect dar slab. si vreau sa caut ceva care sa inceapa curatarea oarecum din interior.
Cauta altul.Dermatolog.Nu te trata cu informatii din google search.

#7
Stapanul_clonelelor

Stapanul_clonelelor

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,340
  • Înscris: 08.07.2008
Eu am avut rezultate excelente cu eritromicina pastile combinat cu eritromicina (solutie) aplicata pe fata.

Practic am avut rezultate si doar cu eritromicina aplicata pe fata, insa s-a nimerit sa trebuiasca sa iau si eritromicina pastile din alta cauza si rezultatele au fost destul de spectaculoase la acnee.

Altceva ce a functionat a fost:

eritromicina pe fata + skinoren.

Dieta cu mancaruri foarte usoare (datorita unei crize de diskinezii biliare sau cum ii zice). Ciudat a fost o intr-o zi cand am avut o criza de colecist de la ceva peste cu musdei, si cosurile mi s-au facut aproape negre in timpul crizei si imediat dupa, in cateva ore, foarte foarte ciudat. Dupa ce am mai cautat pe net am vazut ca sunt oameni care au avut rezultate la acnee dupa ce au facut un "liver flush" (curatarea colecistului)

Roaccutane. Dar nu as recomanda asa ceva.

Edited by Stapanul_clonelelor, 01 January 2010 - 12:55.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate