Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O mostenire cu (o mica )problema

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...
 Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...
 

ruptura vaginala

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
SuperDuper

SuperDuper

    Crushed

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,295
  • Înscris: 25.04.2006
Lasa ca se descurca ei :)
Si eu am fost virgin cu o virgina si nu am murit. La a doua eram mult mai "experimentat" dar a fost mai greu...

#20
mememe09

mememe09

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 03.09.2009

View PostSuperDuper, on 4th September 2009, 03:05, said:

La unele este mai usor, la altele mai greu (mai groasa pielea). Nu dispera... si sper ca ai si varsta necesara acestui pas.
Pe urma depinde si de partener, cat de rabdator este si intelegator.
Intocmai.Cred ca voi cumpara un lubrifiant de la Durex nu de la un magazin erotic...si da, m-am documentat dar hai sa fim seriosi cine se gandeste sa folosesca un lubrifiant cand vrei sa o faca pentru prima oara...cat despre prietenul meu, nu afost cine stie ce dar destul incat sa ma doara sa-mi vina sa ma urc pe pereti :D
El e foarte intelegator si rabdator.Am vorbit foarte mult despre acest pas, absolut tot.Dar nu e usor deloc.Avem o relatie de 2 ani deci nu se pune problema ca nu m-ar intelege
Am aproape 19 ani

#21
SirLaurentiu

SirLaurentiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,697
  • Înscris: 19.05.2009
Pai tocmai ca pt prima data folositi un lubrifiant ! Atunci esti incordata, stresata, si la fel de uscata ... daca nu vrei lubrifiant .. baga`l cu botu` la inaintare intai de toate :D

#22
mememe09

mememe09

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 03.09.2009

View PostSirLaurentiu, on 4th September 2009, 03:08, said:

Nu ai fost pedepsita, doar ca daca nu ti`ai ales partenerul potrivit, degeaba ! Lucrurile astea se vorbesc .. sau se fac cu cap din partea amandurora, hai ca tu nu stii cum e .. dar nu`mi spune ca si el e virgin :))
Stiu cum trebuie facute lucrurile astea dar nu intotdeauna totul iese asa cum ne asteptam...e mai greu cand intampini peste unele "probleme".Si da, este virgin.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate