Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alegeri 9 iunie 2024

Problema umiditate AC

Propuneri pentru imbunatatirea pr...

Conectarea la internet a Centrale...
 recomandare ups si surge protector

La multi ani @2Unlimited!

zgomot (bazait) plita gaz Samsung...

Problema aer condiționat Vor...
 SAMSUNG Galaxy A15

La ce ora se deschid urnele ?

Reducerea turației unui moto...

Mergeti la vot?
 Adaptor USB-A to USB-C

La multi ani @SorinGT!

Discursul sefei de promotie sau, ...

Ce aplicatie pentru supraveghere ...
 

Stiti cumva cum se numeste?

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
Neptune26

Neptune26

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 19.12.2006
Era un joc pe care il jucam acum vreo 8-9 ani pe un Windows 98. Era unu in care iti alegeai cu cine puteai sa joci, fie fete, fie baieti, care concurau raspunzand la intrebari din diferite sporturi, fotbal, baschet, hochey, etc. intrebari mai mult de practica, de cum se joaca. Si concurenti erau de o parte si de alta a ecranului, maxim 4 puteai sa iti alegi iar in mijloc erau intrebarile. Daca stie cineva si poate sa ma ajute ar fi perfect ca eu nu imi mai aduc aminte si mi-ar place sa-l mai joc.  :)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate