Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...
 Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV
 La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...
 Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!
 

Heroes of Newerth

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
Poidece

Poidece

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 16.06.2009
SAlut joc hon de vreo 2 luni dar nu am oameni foarte indemanatici sa pot castiga ... castig foarte greu cu bataie de cap am MMR vreo 1570 dar datorita coechipierilor cu care nimeresc s ajoc mai pierd ....fac apel catre toti cei care joaca cat de cat bine hon ADD `Andrrei

#20
blankaver

blankaver

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 498
  • Înscris: 19.02.2012

View PostPoidece, on 5th February 2012, 20:08, said:

SAlut joc hon de vreo 2 luni dar nu am oameni foarte indemanatici sa pot castiga ... castig foarte greu cu bataie de cap am MMR vreo 1570 dar datorita coechipierilor cu care nimeresc s ajoc mai pierd ....fac apel catre toti cei care joaca cat de cat bine hon ADD `Andrrei
Ce se intampla la ora actuala in hon e o mizerie. Jocul e in moarte clinica. Eu l-am jucat din open beta dar cred ca cea mai mare greseala a fost inchiderea si redeschiderea lui spre publicul larg. Ce au zis smecherii:  daca il inchidem acuma, intr-un moment cheie, sub pretextul delimitarii de maimute, zombii si alte caricaturi virtuale de gen, ajungem milionari peste noapte. Eh, ghici ce? Nimic nu a mers cum trebuia si dupa vreo 6 luni la redeschiderea lui putinii jucatori care si-au cumparat conturile au renuntat si s-au indreptat spre dota, dota 2, lol. In ziua de azi gamelistul e foarte foarte jos, vezi numa: midwars, noobs, only retards, -1400 etc, pe bune. Pur si simplu e imposibil de jucat la un nivel decent. Rareori gasesti +1650, de +1700 nici nu se pune problema. Deci poti sa-ti iei gandul de la a juca hon cu placere sau ca faci mare branza daca treci si cghiar te mentii o perioada peste 1600. Si eu am zis ca mai joc 3,4 ture maxim, il arunc la gunoi si ma reapuc de dota.

#21
drein

drein

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 237
  • Înscris: 26.01.2013
De ce nu-mi apare nimic la Statistics? Am 0 pe linie. Sunt lvl2. Si de la ce level pot juca ranked?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate