Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The worst of evil

Proiect de lege: Romanii vor achi...

Dopuri / casti amortizare zgomot ...

2 job-uri de 8 ore simultan.
 VW e-Up second hand sau alternati...

Reparatie scara mozaic vechi

Cablu curte destinat deplasarii l...

Sfat de cumparare pentru un Jagua...
 La mulți ani @mishu_bz!

La mulți ani @kyrre!

PF vinde 3 autoturisme ce se inti...

Suturi la relantii 2.0 tdi + fum ...
 Tencuiala exterioara casa caramid...

Restituire RCA Allianz

Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?
 

Insulta

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
25 replies to this topic

#19
Zazie

Zazie

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,741
  • Înscris: 20.09.2003
Pai bine si atunci pt fiecare nepastuit al sortii noi inghitim si nu atragem macar atentia ca gresesc. Pai ce sa ii fac eu unei babute(de care dealtfel imi este mila) care sta toooooaaaata ziua prin autobuze la 45 de grade si ma freaca pe mine la melodie ca nu are unde sa isi puna sacosa cu cartofi...? eventual ma dau jos si astept urmatorul otobuz plin de pensionari de care sa ma feresc......
Nu stiu dar...problemele de acasa nu le expun in autobuz, pe strada sau la munca...

#20
IP-XCENTRIC

IP-XCENTRIC

    pResident Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,631
  • Înscris: 13.03.2004

Mosotti, on Apr 21 2005, 12:15, said:

de ce nu ma poate enerva o baba. eu, inainte de a ma enerva pe cineva pentru ce a spus, incerc sa ma pun in locul lui. empatia salveaza romania. asa ca imi imaginez ca-s o baba care a trecut prin 50 de ani de comunism unde a dus o viata de cacat si a aterizat in tranzitie, cu o pensie de asemenea de cacat (cuvintul cacat se repeta pentru ca reprezinta cel mai bine realitatea, n-are legatura cu vulgaritatea) si din tranzitie o sa aterizeze direct in mormint, mormint pe care o sa creasca buruienile pentru ca pe copiii ei ii doare in kur (pura realitate) de baba care merge cu ratb si care a trecut prin 50 de ani de comunism ca sa-i creasca. so, daca o asemenea persoana spune shit & stuff nu vad nici un motiv ca sa ma enervez pentru ca are dreptate. in plus e si putin senila. pot cel mult sa ma bucur ca nu-s in locul ei si sa sper ca nu voi ajunge  :death:

<{POST_SNAPBACK}>



asta e ceva nou...mister mosotti nice guy! :D

#21
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
oricine poate avea zi nasoala, da cred ca batrinii le au pe toate. asa ca decit sa-mi stric ziua enervindu-ma din cauza problemelor lor, mai bine ignor...

#22
Cimpoaca

Cimpoaca

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 778
  • Înscris: 24.02.2005

Mosotti, on Apr 21 2005, 12:15, said:

in plus e si putin senila. pot cel mult sa ma bucur ca nu-s in locul ei si sa sper ca nu voi ajunge  :death:

<{POST_SNAPBACK}>


Optimist... ca întotdeauna... pe pariu? :naughty:

#23
rakoczy

rakoczy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,395
  • Înscris: 11.03.2005

Mosotti, on Apr 21 2005, 11:15, said:

de ce nu ma poate enerva o baba. eu, inainte de a ma enerva pe cineva pentru ce a spus, incerc sa ma pun in locul lui. empatia salveaza romania. asa ca imi imaginez ca-s o baba care a trecut prin 50 de ani de comunism unde a dus o viata de cacat si a aterizat in tranzitie, cu o pensie de asemenea de cacat (cuvintul cacat se repeta pentru ca reprezinta cel mai bine realitatea, n-are legatura cu vulgaritatea) si din tranzitie o sa aterizeze direct in mormint, mormint pe care o sa creasca buruienile pentru ca pe copiii ei ii doare in kur (pura realitate) de baba care merge cu ratb si care a trecut prin 50 de ani de comunism ca sa-i creasca. so, daca o asemenea persoana spune shit & stuff nu vad nici un motiv ca sa ma enervez pentru ca are dreptate. in plus e si putin senila. pot cel mult sa ma bucur ca nu-s in locul ei si sa sper ca nu voi ajunge  :death:

<{POST_SNAPBACK}>



vuz-ete  :naughty:  scatophile? :puke:  :puke:
merde!

#24
rakoczy

rakoczy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,395
  • Înscris: 11.03.2005

Darkheart, on Apr 21 2005, 08:19, said:

În împrejurări diferite si pe teme diferite, toți am fost, suntem și vom fi insultați.
În școală, în armată, la volan, la locul de muncă se aud cuvinte ca: măgurule/magărițo, obraznicule/obraznico, derbedeule/haimana, nemernicule/nemernico, spurcăciune, țopîrlanule, porcule ...
La scoală: Bravo ..., scârnăvie, deci poți!  :angry2:
La serviciu: Nu râdeți ca ruralii ... :D
Între fete: Canalia aia ... :smoke:

Eu, am avut de suferit la locul de muncă, am fost etichetată gratuit de o binevoitoare drept obraznică.
Voi suferiți de pe urma insultelor. Ce "arme" folosiți pt. a vă apăra?

<{POST_SNAPBACK}>



stimata domnisoara, rog urmariti frazele absolut academice pe care eu, capitanul picard, prostulplanetei, bufteanu34, etc ni le-am adresat pe forum trianon si regionalizare....
la provocari nu poti raspunde decat la fel.... :angry:
apoi, ne trece.... :)
ne cerem scuze....asta e!

#25
Cimpoaca

Cimpoaca

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 778
  • Înscris: 24.02.2005

rakoczy, on Apr 21 2005, 13:15, said:

stimata domnisoara, rog urmariti frazele absolut academice pe care eu, capitanul picard, prostulplanetei, bufteanu34, etc ni le-am adresat pe forum trianon si regionalizare....
la provocari nu poti raspunde decat la fel.... :angry:
apoi, ne trece.... :)
ne cerem scuze....asta e!

<{POST_SNAPBACK}>


Yeahhh. Shit is in the air.  :coolspeak:

#26
CataPro

CataPro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,863
  • Înscris: 09.04.2005
ma "prind" si io (in hora)
sunt unele insulte "undercover", care te fac sa razi fara sa te gandesti cat de tare ataca!
si da, profesorii "le au" cu astea:
"esti de o prostie ATROCE. Dupa tine e omu' de zapada!" :D
sau in loc de "inchide usa" de la clasa (in liceu):
"trage piatra la pestera!"

am mare admiratie pt. profesori... :)

apropo, am terminat de mult liceu'.

hm... mai exista si insultele nefondate, pe care le simti (ca-s nefondate). Insultele cu cuvinte murdare sunt adevaratele insulte, cum "am insultat" azi din masina niste pietoni care nu se grabeau... nu trebuia! ...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate