Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Manere clasice mobila sau push to...

Contact pe piele cu sangele altei...

metoda constantelor de scurtcircuit

video file info
 Nu pot raspunde: Huawei P10

Cod cursor website

Cum se iese la pensie la munca di...

Inlocuire Tranzistor 4410 BA622T ...
 CASS pe veniturile din DOBANZI

Masina de spalat rufe Bosch

Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma
 Photoscape, unde?

Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...
 

TaeKwonDo in Buc?

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
8 răspunsuri în acest subiect

#1
tkd29

tkd29

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 5.231
  • Înscris: 01.09.2003
Cine stie vre-o sala de TKD in buc in d taberei sau macar in imprejurimi dar care sa aiba si ceva aparte de forta , oglinzi....?  salile de sport de la licee nu prea ma intereseaza...

#2
monokeros

monokeros

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.074
  • Înscris: 11.11.2003

tkd29, pe Apr 14 2005, 03:17, a scris:

Cine stie vre-o sala de TKD in buc in d taberei sau macar in imprejurimi dar care sa aiba si ceva aparte de forta , oglinzi....?  salile de sport de la licee nu prea ma intereseaza...

<{POST_SNAPBACK}>


Dacic TKD condus de dl. Radu Rolea (care a si avut elevi cu rezultate la campionate internationale) a functionat multa vreme cu o sectie in incinta ICTB langa Politehnica. Din cate stiu insa dansul a plecat (cel putin temporar) in strainatate. Foarte posibil insa sa fi ramas cineva dupa care sa preia antrenamentele. Cauta adresa clubului pe net, probabil ca au niste contacte.

#3
monokeros

monokeros

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.074
  • Înscris: 11.11.2003
Exista si o sala de TKD (cred, pentru ca instructorul era coreean si avea costumul clasic de TKD) in incinta complexului Sir din Militari, unde exista chiar aparatura sofisticata, insa nu stiu mai multe detalii. Acolo e cazul de go and ask :)

#4
tkd29

tkd29

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 5.231
  • Înscris: 01.09.2003

monokeros, pe Apr 14 2005, 17:48, a scris:

Dacic TKD condus de dl. Radu Rolea (care a si avut elevi cu rezultate la campionate internationale) a functionat multa vreme cu o sectie in incinta ICTB langa Politehnica. Din cate stiu insa dansul a plecat (cel putin temporar) in strainatate. Foarte posibil insa sa fi ramas cineva dupa care sa preia antrenamentele. Cauta adresa clubului pe net, probabil ca au niste contacte.

<{POST_SNAPBACK}>


Stiu sala aia este mica si naspa nu are nimica in ea, el mai preda si la Liceul Eugen Lovinescu dar tot in sala de sport fara aparate and stuff...
O sa incerc la SIR sa vad acolo.
Merci

#5
TAPAS

TAPAS

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.816
  • Înscris: 22.04.2005
un  filmulet interesant :

http://www.metacafe....i_vs_taekwondo/

#6
geopsi

geopsi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.369
  • Înscris: 08.09.2006
cum fac sa downloadez si io ala????

#7
tkd29

tkd29

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 5.231
  • Înscris: 01.09.2003
Stie cineva unde este sala de TKD in Titan?

#8
tkd29

tkd29

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 5.231
  • Înscris: 01.09.2003
Daca intereseaza pe cineva sa mearga la o sala de Taekwondo ITF sa imi dea pm.
Sala este la stadionul national.

#9
alextor

alextor

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 25.10.2007
stie cineva vreo sala de taekwondo in colentina? :D

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate