Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......

Salarii compensatorii?
 Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...

Intrebare generala cont bancar Ro...

Iesirea din coproprietate
 

Buzele uretrei?!

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
vladnero

vladnero

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.05.2009
Buna ziua..deci acum cateva luni dupa ce am ejcaulat am observat ca buzele uretrei sau orificul extern al uretrei sa umflat..iar cand ma duc la baie sa urinez..astept vreo 5 secunde..dupa care urinez.As vrea sa stiu daca e o boala cu care vati confruntat sau despre care stiti ceva,multumesc mult!

Edited by maltese, 30 May 2009 - 22:20.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate