Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O mostenire cu (o mica )problema

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...
 Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...
 

Cuvinte cheie pentru cautarea site-ului meu pe Google.

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008

View PostMiculDexter, on Apr 2 2009, 20:39, said:

Sînt multe astea gratis, dar ai și dezavantaje. Nu poți să-ți faci reclamă pe Google, nu poți participa la banner exchange, bla bla bla și nici nu prea sînt de încredere.
Acum, cu cît s-a făcut un tarif de hosting... începe cam de la 1 Eu/ lună... adică dacă nu ai nevoie de hosting complicat cu baze de date, suport pt PHP, etc... pt situri simple, poți ieși foarte ieftin. Mi-am spus doar o părere, desigur.
Se vorbea de pachete de hosting gratis, ce pm are legatura cu banner exchange?

Daca vrei site gratis, iei un domeniu .co.cc moca, si o gazduire moca.

Pe zi ce trece incep sa cred ca pachete de hosting free sunt mai performantele decat cele paid.

#20
soul4blade

soul4blade

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,144
  • Înscris: 28.04.2006
da, sunt mai "performantele", mai ales atunci cand ti se copiaza site-ul cu totul, cand pica serverele o data pe zi - taman cand facea o vizita nea' Gogu cu mufa lui de indexare (a se citi bot)...

#21
MiculDexter

MiculDexter

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 610
  • Înscris: 11.09.2006

View Postoauzor, on Apr 2 2009, 23:48, said:

Se vorbea de pachete de hosting gratis, ce pm are legatura cu banner exchange?

Daca vrei site gratis, iei un domeniu .co.cc moca, si o gazduire moca.

Pe zi ce trece incep sa cred ca pachete de hosting free sunt mai performantele decat cele paid.
Mda, ce are sula cu prefectura? Puneți tu un site pe un host gratis și vezi dacă te bagă cineva în seamă. Mă refer să te înscrii la Gogo Adsense sau la banner exchange. Despre asta era vorba și mă simt prost că nu știai chiar nici atît cum stau lucrurile :(

Edited by MiculDexter, 04 April 2009 - 02:54.


#22
nirosbog

nirosbog

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,800
  • Înscris: 22.10.2005
Are si Google gazduire gratuita?

#23
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008

View PostMiculDexter, on Apr 4 2009, 03:53, said:

Mda, ce are sula cu prefectura? Puneți tu un site pe un host gratis și vezi dacă te bagă cineva în seamă. Mă refer să te înscrii la Gogo Adsense sau la banner exchange. Despre asta era vorba și mă simt prost că nu știai chiar nici atît cum stau lucrurile :(

Chiar deloc nu stiam lucrurile astea, noroc ca m-ai luminat tu. Siteurile astea care iti ofera domenii si gazduire gratis, mi se par o sansa buna de a iti pune in evidenta cunostintele in materie de webdesign si optimizare.

View Postnirosbog, on Apr 4 2009, 10:29, said:

Are si Google gazduire gratuita?

Glumesti, nu ?

#24
MiculDexter

MiculDexter

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 610
  • Înscris: 11.09.2006

View Postoauzor, on Apr 5 2009, 14:29, said:

Chiar deloc nu stiam lucrurile astea, noroc ca m-ai luminat tu. Siteurile astea care iti ofera domenii si gazduire gratis, mi se par o sansa buna de a iti pune in evidenta cunostintele in materie de webdesign si optimizare.
Da, și eu doar pt atît le folosesc, pentru probe la siturile în construcție. Dar la final, dacă ai un site bun, ar fi de recomandat să i se cumpere și un domeniu și să fie plasat acolo.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate