Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O mostenire cu (o mica )problema

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...
 Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...
 

caut baterist punk

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
1stpaul

1stpaul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 03.09.2008
Recent mi-am luat si eu chitara si am inceput sa cant impreuna cu un prieten muzica punk. Nu e nushtiuce deocamdata dar avem nevoie de un baterist din Cluj.

Daca ai baterie si esti interesat atunci vedem daca iese ceva. Oricum distractie o sa iasa;) Avem deja niste indei pt cateva piese dar vrem sa vedem cum suna cu baterie:>

#2
elaxalien

elaxalien

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,380
  • Înscris: 24.06.2007
Si cam ce influente aveti?

#3
1stpaul

1stpaul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 03.09.2008
nu mai facem formatie:)) acuma cred ca trebuie sa caut o trupa intreaga:-J:)) de cantat la electrica nu m-am apucat de mult timp da vreau sa invatz numai ca am nevoie de oameni cu care sa repet...:> la cele cateva schelete muzicale ce le-am facut nu prea aveam influente pt ca ne-am propus sa avem propriul nostru stil dar dupa cum ziceam nu a mers faza:-?? cine vrea sa faca trupa e binevenit;)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate