Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Aer conditionat racire A+++/A++

Problema umiditate AC

Propuneri pentru imbunatatirea pr...

Conectarea la internet a Centrale...
 recomandare ups si surge protector

La multi ani @2Unlimited!

zgomot (bazait) plita gaz Samsung...

Problema aer condiționat Vor...
 SAMSUNG Galaxy A15

La ce ora se deschid urnele ?

Reducerea turației unui moto...

Mergeti la vot? Alegeri 9 iunie 2...
 Adaptor USB-A to USB-C

La multi ani @SorinGT!

Discursul sefei de promotie sau, ...

Ce aplicatie pentru supraveghere ...
 

configurare jumperi

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1 răspuns la acest subiect

#1
ahilles

ahilles

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 10.01.2009
sal!am un cpu mai vechi intel celeron d315 la 2,26 ghz pe o placa de baza asrock p4i65g/478.as vrea sa incerc un overlock dar nu prea stiu cum,am inteles ca prin modificarea pozitiei la jumperi poti obtine un spor de performanta.am incercat din bios ducandu-l la 3ghz dar...nu se OBS mare lucru.daca este cineva care sa-mi spuna cum si ce in legatura cu jumperii la aceasta placa de baza i-as fi recunoscator.sorry daca am postat aiurea dar e prima oara.
     va multumesc

#2
opop

opop

    bolnav cronic :(

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.570
  • Înscris: 06.01.2007
nu cred ca are vreo legatura jumperu cu oc-ul
unde vrei sa vezi diferenta ? daca placa video/ramii sunt varza nu vei vedea niciodata

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate