Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy
 ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație
 Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier
 Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...
 

Sony-Ericsson T630

- - - - -
  • Please log in to reply
152 replies to this topic

#145
Arpi

Arpi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,950
  • Înscris: 23.06.2003
Altceva ai reusit sa conectezi la acel laptop?

#146
ro_dexter_ro

ro_dexter_ro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 08.10.2005
Stie careva cum pot sa deblochez un SE T630 singur (fara service)?

#147
liselotte

liselotte

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 16.12.2006
eu sunt destul de multumita, il am de aproape 2 ani si bateria inca tine vro 4 zile, uneori mai mult, depinde kt il butonez...tasta aia din mijloc merge cam rau, adica numai cand vrea ea. pozele ies najpa, asta e, pt poze avem aparate digitale :P si.....singurul lucru care ma enerveaza este ca daca scot cartela se pierd toate mesajele..si cam atat. intrebare?se poate schimba cumva carcasa?k a mea este cam zgariata si la fel si ecranul....apropo..l'am scapat peste tot si nu are nimic :coolspeak: de un milion de ori.deci e telefon bun...la banii aia. numai ca orikt de bun ar fii, vreau altu k nu are mp3...

#148
pikciu

pikciu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 10.06.2006
mie mi-a cazut si acum nu prea mai am semnal bun pe el. prima data am fost la un service, l-a desfacut si mi-a zis ca imi ia 30 ron. cand ma uit la el, surpriza, mergea. deci gratis :) acum vreo saptamana, mi-a cazut iar -_- si tot asa. am fost, da acum nu mi l-a mai desfacut. si imi ia 35 ron... mai am o problema cu joystickul, nu mai merge bine in jos, imi ia doar 35 ron. mai am si o problema cu o tasta, nu mai sta ca celelalte, merge, dar nu mai face clicku` ala...
deci, ma poate ajuta cineva sa mi-l repar singur?  ;)

#149
Dex.

Dex.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 17.07.2006
Exista vreun cod pentru a afla cat de folosit este un T630? Durata totala apeluri sau ceva de genul asta?

Thx

#150
Arpi

Arpi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,950
  • Înscris: 23.06.2003

View PostDex., on Jan 10 2007, 03:24, said:

Exista vreun cod pentru a afla cat de folosit este un T630? Durata totala apeluri sau ceva de genul asta?

Thx

http://forum.softped...t...8&hl=coduri

#151
ddumyy

ddumyy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,126
  • Înscris: 24.08.2005
Eu il am de 2 ani, si l`am scapat de cateva ori dar imi place ca nu s-a prea zgariat. Doar ca nu mai imi merge bine tasta 4, trebuie sa apas mai tare pe ea, si cateaodata cand ma suna cineva se reseteaza telefonul (dar asta rar de tot)

#152
Dex.

Dex.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 17.07.2006
@Arpi, multumesc.

#153
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006

View Postddumyy, on Jan 10 2007, 12:01, said:

Eu il am de 2 ani, si l`am scapat de cateva ori dar imi place ca nu s-a prea zgariat. Doar ca nu mai imi merge bine tasta 4, trebuie sa apas mai tare pe ea, si cateaodata cand ma suna cineva se reseteaza telefonul (dar asta rar de tot)
Problema cu restart-ul am avut-o si eu la k750

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate