Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Despre instaurarea normalitã...

De cate ori purtati o pereche de ...

"Releu" comandat de la di...

Pe la voi cum mai merg dezmembrar...
 Ce sisteme audio ați avut la masi...

Achizitie dubita Stellantis

Foisor - noi reglementari

Recomandare telefon preț 300...
 La Multi ani de ziua noastra a tu...

EURO 24 - Primul meci: Romania - ...

Bicicleta eliptica

Aer conditionat Vortex 9000/12000...
 Curatare tigaie

Alegere SPC sau parchet laminat -...

Sfat achizitie masina SH

Foloseste cineva radar?
 

Samsung F330

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
razv93

razv93

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 25
  • Înscris: 19.08.2008
Salut, am vazut de curand acest telefon si mi s-a parut superb si m-am gandit sa mai vad si parerile altora despre el . Ca design mi-a placut foarte mult pozitionarea tastelor cat si a butoanelor destinate media-playerului. Am observat ca are o suprafata foarte lucioasa, intrebarea este : se zgarie foarte usor? cum ar trebui protejat? . Camera foto este decenta 2 MP si m-a atras faptul ca are si flash. Daca aveti poze facute cu acest telefon va rog sa le postati. La prima vedere pare un telefon conceput pentru muzica dar o intrebare ar fi : cat tine bateria in modul ,,walkman''?

Editat de razv93, 05 septembrie 2008 - 11:42.


#2
Burvil

Burvil

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 11
  • Înscris: 31.05.2007
Se zgarie foarte usor

#3
newtask

newtask

    proud porsche driver b-)

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.183
  • Înscris: 26.06.2008
Am un telefon asemănător (LG Shine). E foarte zgâriat ecranul telefonului meu chiar dacă l-am ținut în husa de piele. :blink:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate