Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...
 Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i
 Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...
 De unde cumparati piese de schimb...

Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...

Cum se calculeaza dobanda lunara ...
 

Fuji S5600 FOCUS ERROR

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
barnikam

barnikam

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 23.08.2006
Buna,

De doi ani am cumparat un Fuji S5600 si am fost foarte multumita cu aparatul. Din pacate dintr-o data s-a defectat camera digitala, afisand pe ecran "FOCUS ERROR". Pe LCD aparea imagine neclara (foarte BLUR), nici butonul shutter n-a mai functionat. Din senin a aparut aceasta problema, adica: am facut mai multe poze, si deodata a aparut problema fara sa scap aparatul jos, sau apa sa intre, etc... Garantia aparatului a fost pana in aprilie :( . Ami citit pe forum mai multe plangeri cu aceasta problema! Ce puteti sa-mi spuneti de aceaste problema? se poate repara? daca da atunci unde sa duc. Eu sunt din Targu Mures.

Orici sfat ar fi bun!

Multumesc

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate