Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...
 Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV
 La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...
 Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!
 

Opel Corsa VS Citroen C3

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
Tyby

Tyby

    blue balls

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 15,396
  • Înscris: 29.11.2001
LOL man, ma refeream la dimensiuni si design, nu neaparat la calitate. Oricum, mie nu-mi plac NU masinile frantuzesti, ci doar doua marci ale lor si oamenii ce le reprezinta - mai ales aia din Colibasi (Imi place Peugeot ;) ).

Reno inca nu a dovedit mare lucru in RO, decat un pret foarte bun, dar care e contrabalansat destul de repede de garantia redusa (18 luni?! com'on, suntem in 2004, chiar daca in Romania! Rusine!!) si de piesele de schimb ceva cam scumpe.

cam asta e ... cat despre reputatia Opel ... Am mai spus, dar ... Conduc inca unul care are 19 ani si bate 515.000 in curand. Si nu-i dau decat benzina, ulei si cheie!  :rolleyes:  ... In ultimii ani singura investitie mai serioasa (~100 euro) a fost o reparatie a tablei de la portbagaj (jos) si aripile din spate (boala opelurilor mai vechi, ce sa-i faci). Sincer, mi-as lua oricand opel cu okii inchisi decat sa dau cu banul cu ochii deschisi la un reno'. :(

Attached Files


Edited by Tyby, 14 December 2004 - 23:36.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate